Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Boneca’nın son kitap alışverişi, mini hikaye tadında bu kez mutlu sonlu.

Sanırım son alışveriş diye hayatımın en güzel BKM siparişlerinden birini yaşadım. En büyük endişem kitapların eksik gelmesi, 2 yerine 1 tane gönderilmesiydi, öyle bir sorun olmadı çok şükür. Kod kullanmak için 2 sepet oluşturmuştum. Biri ikinci, diğeri üçüncü iş günü elime ulaştı.

Maddi manevi memnun kaldığım bir alışverişti. Sepet aşamasında 25 ve 15 liralık BKM kodlarından kullandım ve iki sepet için (2 farklı hesaptan) 15’er ₺ Papara geri ödemesi aldım. Normalde o indirim tutarını “Nasılsa ödeyecektim bu parayı, bari kitap alayım.” düşüncesiyle başka kitaplar alarak harcardım ama fiyat artışlarına ciddi ciddi kafam bozuk. Bir süre (J.D. Barker’ın yakın zamanda çıkacağını ümit ettiğim The Sixth Wicked Child kitabı hariç) hiç bir kitabı beklemiyor, almıyor hatta incelemiyorum. :grin:

Kitapları beraber okumayı seven bir çift olduğumuz için ikişer tane aldık, Deniz Feneri’ni neden 3 tane sipariş ettim hiç bir fikrim yok. :grin:

30 Beğeni

HAY tekrar baskılar. BKM 'den gelmesi 2 haftadan fazla sürdü ama herhalde bunda biraz İş bankası tekrar baskıların dağıtımlarının gecikmesinin de payı var. Neyse sıkıntısız geldiler sonuçta, önemli olan bu. :slight_smile:

39 Beğeni

BKM’den verdiğim bir siparişi ilk defa hiçbir sorun yaşamadan teslim aldım. :slightly_smiling_face:

31 Beğeni

Yky yeni kitaplarım.

29 Beğeni

Bir Amazon siparişim daha elime ulaştı, bolca genç yetişkin ağırlıklı oldu. :upside_down_face: İtaat, Hepsiburada’dan Pirinç Kenti’ni alırken kargo sınırını aşmak için aldığım bir kitaptı ve tuhaf bir şekilde Pirinç Kenti’nden önce geldi. :sweat_smile:

Nevernight: Tanrımezarı’nın şömiziyle alıp veremedikleri bir şeyler olmuş sanırım, çünkü mürekkep lekesi mi ararsınız, maket bıçağı kesiği mi, her şey vardı. İkinci el alsam bu kadar kötü gelemezdi. :joy:

34 Beğeni

Pirinç Kenti Nisan ayında gösteriyor bende sizde de öyle mi?

2 Beğeni

Nadir, İdefix, Amazon karışık

32 Beğeni

Maalesef öyle. :man_facepalming:t2:

1 Beğeni

Tek geleceği için hasarlı gelir mi diye korkmuyor değilim umarım sağlam gelir :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de aynı şeyi düşünüyorum ama İtaatkar tertemiz geldi, böyle değişik bir zarfın içinde göndermişlerdi. :sweat_smile:

1 Beğeni

Kargolarını düzeltmişler o zaman bakalım benimkiler de gelince görücez sağlamlığını :slight_smile:

2 Beğeni

Birkaç kitap alınca kutuya hiçbir baloncuklu poşet olmadan atıp gönderiyorlardı eskiden, gelişme var. :joy:

2 Beğeni

Babil.com siparişi

33 Beğeni

Eşimin doğum günü hediyeleri. Sağolsun en çok istediklerimi almış.

35 Beğeni

A visit from the goon squad - Jennifer Egan.
Beklentim yüksek, kargo tarihi ileride, sabırsızlık: var.

13 Beğeni

Dune’ın bu baskısını alsam mı almasam mı diye çok kararsız kalmıştım, dün Kidega İthaki kampanyasından aldım. Bu arada Kidega’da kitap basmaya başlamış.

55 Beğeni

Zamanında filmini baya sevmiştim. Baskısı harika. Nisan’da hemen okumak istiyorum.

34 Beğeni

Daha dün alıp almasam mı acaba diyordun hocam bu ne hız? Kargolar size madde ışınlayıcıyla mı geliyor?

11 Beğeni

Evet… :slight_smile:

Karton kapaklar kitaplığımda var. (Kabalcı baskılarda vardı ama onları 2-3 ay önce satmıştım) Bu baskıyı satın almayıp sonra pişman olmayayım dedim. Çok albenisi olan bir baskı değilmiş ama aklımda kalmamış oldu. :slight_smile:

2 Beğeni

Diğer aldıklarımı bekleyip topluca atmak isterdim ama bu baskıyı çok beğendiğim için direkt paylaşayım dedim.

41 Beğeni