Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Pek yardım edemedim ama ben de teşekkür ederim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

@Gelu @yates232
Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Her Disney hayranının elinde olması gereken bir kitap. Kitabın içinde Brave - Cesur filminin 35mm’lik orijinal film karesi mevcut.

Başka merak ettiğiniz sayfa var ise seve seve paylaşabilirim.

23 Beğeni

Vakıf serisini okumak isteyen birisinin hangi sıralamayı izlemesi gerekir? Vakıf, Vakıf ve İmp, İkinci vakıf diye gitmiyor muydu acaba :smiley:

2 Beğeni

Bu başlık yardımcı olabilir. :pray:
@STAR rica ederim.

1 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

İlk defa Amazon.com sitesinden yabancı kitap alıyorum. Umarım sorunsuz gelir. :slightly_smiling_face:

15 Beğeni

Kitapyurdu’ndan aldım kitaplarımı. Bu arada hiç beğenmedim kargolamayı resmen alttaki iki kitabı kanırttırmışlar, üstteki ise şeffaf naylon ile sarılı idi onu beğendim lakin diğerlerini değil… Kardeşcağızım sağ olsun. Siyasi kitapları çok seviyorum almak istediğim kitaplardan birisi idi. Milenyum serisinin altıncı kitabı eksikti onu da tamamladım. Son olarak İthaki Karanlık serisinde Dünya Savaşı ile güzel yorumlardan dolayı aldım bakıp göreceğiz…

Bu arada güzel kitap alanlar var hoşuma gidenler tebrik ediyorum.

14 Beğeni

Bazen Nadir’e de korsan kitaplar gelebiliyor, ben bile bile almıştım. En iyisi aldığınız yere sormak.

1 Beğeni

Benim ikinci el kitaplarda bile ayar olduğum bir konu hele sıfır kitapta tahammül edemem asla.

1 Beğeni

Siteyle ve satıcıyla iletişime geçtim, satıcı orijinal kitap ama iade edebilirsiniz dedi. Nadirkitap direkt iade edebilirsiniz dedi, daha fazla uğraşmamak adına haftaya iade edeceğim.

1 Beğeni

Çevirisi var Vakıf serisinin. Tıpkı Dune serisinde olduğu gibi yayınevleri sık sık yapıyor malum baskısı olmayınca ve talep ile birleştiğinde yeni basım, yeni kapak veya yeni çeviri düzenlemeleri ile birlikte…

1 Beğeni

Yahudilerin Tarihi’ni Nadir Sahaf’tan çok makul bir fiyata satın aldım görünce birden aklıma geldi. İyi okumalar.

1 Beğeni

Resmen füze atmışsınız tebrikler gözlerim parladı birden :rocket::face_with_hand_over_mouth::sunglasses:

2 Beğeni

3 haftalık bekleyişin ardından Amazon’dan aldığım kitaplar geldi ama maalesef pek mutlu değilim.Kitaplar 2 kargo halinde geldi, BOTI Vol 2 ayrı kutuda hasarsız geldi ama, BOTI Vol 1 ile Berserk Vol 7 o kadar saçma bir kutuya konmuş ki tarif etmem zor, üst üste küçük bir kutuya koymak yerine geniş bir kutuya yan yana koymuşlar…:man_facepalming: :roll_eyes:

Kutu baya hasar almıştı, BOTI 1 biraz yamulmuş üzerine ağırlık koydum ama düzeleceğinden emin değilim.Ek olarak Berserk 7’nin kapağının sol üstünde çok hafif hasar mevcut.BOTI 1’i ya iade edeceğim yada uğraşmamak için makul bir fiyatla satışa çıkaracağım.Dark Horse’un deluxe mangaları beni yedi bitirdi! Gerçekten harikalar, şu son görüntü tüm çabalara değiyor. :kissing_closed_eyes:

Berserk Vol 1-4 arasını almaya çalışıyorum ama fiyatlar büyük bir engel.Hasarsız gelmesi için tek tek almaya çalışacağım, son olarak şöyle bir bilgi vereyim BOTI 3 ağustos ayında, Hellsing son cilt haziran ayında ve Berserk 8’de ağustos ayında çıkacak. :hanci:

@emre.4 Harry Potter’ın baskısını çok seveceksiniz. :ok_hand:

35 Beğeni

Başına 978 koyun ısbn bakarken. Eskiden yukarıdaki rakamlar aşağıdaki den eksik oluyordu.

1 Beğeni

ISBN değil de bandrol numarasından sorgulandığı için olmuyor maalesef. :neutral_face:

1 Beğeni

Serpico serinin en sevdiğim karakterlerinden, umarım bir gün böyle detaylı bir baskıyla tekrar okumak bana da nasip olur. :slight_smile:

2 Beğeni

:see_no_evil: Barkoda yazdım. Bandrol muş.

2 Beğeni

Umarım. :pray:

Ben Serpico’yu ilk başlarda pek sevmiyordum ama yaptığı bazı şeyler yüzünden şimdi daha nötr durumdayım…:sweat_smile:
images - 2021-03-25T193937.426

3 Beğeni

Karakterler birbirlerini tanıdıkça daha samimi bir ortam oluştu Berserk’te. Özellikle Fantasia Arc’ı ile az da olsa bir huzura kavuşuldu bence. Yine de bu Berserk, neyin ne zaman dibe batacağı belli olmaz. :smiley:

2 Beğeni