Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Bu paketlemeylede kitapların zarar görme ihtimali çok yüksek. Bu seferlik sağlam geldiler bakalım diğer sipariştekiler nasıl olacak.

1 Beğeni

Kitapyurdu alışverişim.

28 Beğeni

Alıyorum ancak bu iki devasa seriye vaktim olur nu bilmiyorum :slight_smile: Zaman Çarkını yaklaşık 5 yıl önce bi’ 400 sayfa kadar okumuştum. O zamanki cilt kalitesini koruyor hâlâ. Malazanda da ilk kitabı ciltsiz almıştım ama ciltli almaya karar verdim. Onun da cilt kalitesi iyi. Ama maalesef 2 seride de sayfa kalitesi çok düşük. Yaprak gibi neredeyse. Zaman çarkı 5 yıl önce böyle değildi. Artık kitap alırken “Kağıt kalitesi düşmeden erkenden alayım” diye düşüneceğiz galiba.
Son olarak, ilknokta bu kitapları ilkin ciltsiz gönderdi. Değişim istedim, hemen hallettiler. Ancak Malazan kitaplarında ufak ezilmeler mevcut :frowning: Çok güzel patpatlayıp koliledikleri için eleştirmiyorum bu konuda, ama can sıkıcı bir durum.

26 Beğeni

Timur Soykan’ın polisiye türünde kitabı varmış. İlk defa gördüm ve görünce aldım :joy: Onun dışında İthaki batırdı beni :smiling_face_with_tear:

25 Beğeni

20 Beğeni

bunlar sanki birbirni tamamlayan şekildeydi. alfa baskı boyutunu mu küçültmüş :smiley:

1 Beğeni

Yan yana koyunca boyutları aynı duruyor. Belki fotoğrafta o şekilde gözüküyordur.

Bunun trilogy olduğunu biliyorsun değil mi? Bir de çevirmeni @YaprakOnur :slight_smile:

2 Beğeni

Evet, 2. ve 3. kitaplar hem sahaflarda hem de Amazon’da var ama ilk kitap karaborsa olmasa da tuzluydu. Bayağıdır listemdeydi aslında. :slight_smile: Jarlaxle da seni sordu geçen gün. :smiley:

2 Beğeni

Normalde böyle olması lazım. Sizin attığınız fotoğrafta boyut farkı var. Gerçi evet fotoğraftan dolayı olabilir

10 Beğeni

Kitapyurdu ve ilknokta alışverişim.

21 Beğeni

21 Beğeni

Uzun süredir listemde olan, indirime girmesini beklediğim Dünya Sonu Savaşı %50 indirime girince hemen bir sepet oluşturdum. Baktım, kargo ücretsiz olması için 200 TL’lik sepet oluşturmak gerekiyor, Mario Vargas Llosa’nın bende olmayan ama stokta olan kitaplarını alayım dedim. :sweat_smile: Henüz kendisinin herhangi bir kitabını okuma fırsatım olmadı ama türünü göz önünde bulundurduğumda seveceğimi düşünerek, daha önce (yine indirimden) Teke Şenliği ve Kelt Rüyası’nı satın almıştım. :slightly_smiling_face: Hazır indirimin son günü, fikir olur belki diye bu şekilde paylaşayım dedim.

14 Beğeni

Artık ara kitapları ben de bekleyebilirim. Okumak için de bekletiyorum aynı zamanda.

20 Beğeni

24 Beğeni

14 Beğeni

Bit Borgia ailesi meraklısı olarak bunları hiç görmedim.Ne bunlar tam olarak?

1 Beğeni

17 Beğeni

4 Beğeni

Baskısı olmayan kitaplarını da yeni kapaklarla çıkarsa iyi olacak Can(ım) Yayınları. Dünyanın en iyi roman yazarının bütün kitapları elimizin altında olmalı, ne zaman hangi kitabına ihtiyacımız olacağı belli olmaz.

2 Beğeni