Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Yok şey demek istedim bunların baskısı hala var mı piyasada yoksa ikinci el mi aldınız?

1 Beğeni

Manara ve Jodorowsky ustanın yaptığı eser. Çizimler ve konu erotik. Ensest de var. Zamanında marmara çizginin bastığı eserler. Normalde 4 cilt gözüküyor 2 cilt basmışlar devamı basılmamış maalesef. Baskısı yok.

1 Beğeni

Nadir kitaptan aldım.

1 Beğeni

Da zaten Borgia ailesi varsa ensest de beraberinde geliyor haliyle.Zaten tarihte de abi- kız kardeş hatta abi-kız kardeş-baba tarzı acayip iddialar varmış o zamanın İtalyasında.

2 Beğeni

D&R

15 Beğeni

20 Beğeni

Kitapyurdu siparişim .

16 Beğeni

Arkabahçe alışverişim.

19 Beğeni

Aylık alışverişim mi desem aylık batışımın resmi kanıtı mı desem bilemesem de artık iyi indirim görünce dalıyorum ya.Yani başka türlü olmayacak.

20 Beğeni

İlknokta alışverişim. Karton kutu ile kargo devri sona erdi sanırım. Yine de hasarsız ve sağlam geldiler. Malazan’dan ayraç çıkmadı. Bir de nasıl desem benim Malazan ilginç bir hale bürünmüş. Az sonra video atacağım.

34 Beğeni

Malazan kitabı ters baskı olarak geldi. Değeri var mı 5k eder mi? :joy:

25 Beğeni

Ithaki yeniliklere doymuyor :laughing:

5 Beğeni

Oniki kitabı Nadirden digerleri Amazondan.
Can yayınlarini kidegadan alicaktim ama Amazon heralde satıs politikasi gereği kidega indirimleri başladigi anda kitap fiyatlarinda ciddi bir indirime gitti. 5 kitaba %5 indirimle daha da iyiye denk geldi. Neyse artık kidega üzülmesin diye Amazon stoklarında olmaya kitaplarımıcda ordan siparis verdim :slightly_smiling_face:

20 Beğeni

20 Beğeni

Notos Dergi Ocak-Şubat 2023

7 Beğeni

Hepsiburada ve Amazon

Özellikle İkinci Dünya Savaşı İnfografik kitabı oldukça başarılı bir çalışma olmuş.

20 Beğeni

İlknokta’dan aldıklarım.

32 Beğeni

Cixin’in kitabını okuyunca kısa bir yorum alabilir miyim? Sanırım BK değil.

1 Beğeni

Hocam, İkinci Dünya Savaşı İnfografik kitabının birkaç sayfasını rica etsem müsait olduğunuz bir zamanda paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

Ben onu okuyana kadar çok zaman geçer. (Birkaç yıl gibi…:smiley: Bu ay okuduğum bir kitabı 11 yıldır bekletiyordum mesela. :smiley:) Okumam gereken çok kitap var, yetişemiyorum. Kesin benden önce birileri okur.

“Hiciv dolu bir fabl, politik alegori ve ekolojik bir uyarı” yazıyor arka kapağında.

5 Beğeni