Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Amazon.

23 Beğeni

Ne kadara aldınız acaba?

1 Beğeni

395 tl… bu arada zengin değil takıntılıyım :slight_smile:

4 Beğeni

Chaplin’in hayatını uzun süredir okumak istiyordum.
Hikmet Hükümenoğlu Körburun ile beni mest etmişti. Umarım yeni kitapta aynı tadı alırım.
Matilda , hem filmini hem müzikalini defalarca izleyen kızım için.
Hasan Hüseyin zaten başucumuz.

20 Beğeni

Alfa yayınlarının sitesinden aldım fiyatı biraz tuzluydu tabi .Güzelce sarıp göndermişlerdi .Baskı kalitesi vs gayet güzel ama sayfalar kuşe kâğıt değil o biraz üzdü .Bide resimde göründüğü gibi Tenten Sovyetler’de sadece siyah beyaz boyanmamış halde duruyor ,bu durum Tenten Sovyetler’de macerasına özel bir şey mi .? Elinde ciltsiz Tenten maceraları olan varsa Tenten Sovyetler macerasına bakabilir mi .?

35 Beğeni

Set çok güzel gözüküyor hayırlı olsun.

2 Beğeni

20 Beğeni

Ailemin eve her kitap kargosu geldiğinde gerginlik çıkarması karşısında artık daha fazla dayanamayan ben.:joy:

11 Beğeni

Evet Tenten Soyvetler’de siyah beyaz baskı.
Hayırlı olsun, ciddi kütüphaneler için olması gereken bir baskı.
Her ne kadar fiyatı üzse de.

5 Beğeni

Çok teşekkür ederim :relaxed: :pray:

2 Beğeni

Aaa öyle mi bunu bilmiyordum .Teşekkür ederim evet gerçekten her ciddi kütüphanede bulunması gereken bir set .:relaxed::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Bende YKY serisi var, onda da siyah beyaz. Ayrıca kuşe kağıda basılmamış…
Göz alıyor, zevkle okuyun

2 Beğeni

Ben de sizden merakla şöyle bir bilgiye ulaştım.

"Bu kitap Hergé’in ileriki yıllarda yeniden çizip renklendirmediği tek Tenten kitabıdır, bu nedenledir ki diğer kitaplardan daha farklı görünür ve karakterler daha farklıdır. Her ne kadar Hergé bu albümün renklendirilerek yeniden basımına sıcak bakmamış olsa da, korsanlar bu konuda da rahat durmamışlar ve 1969 yılında "Tenten Sovyetler’de"nin de renki versiyonlarını basmışlardı. Tenten’in özgün yayımcılarından “Casterman"ı andıran ismiyle “Castelman” yayınevi tarafından basılan albümü Paul-Henry Lombard ve Philippe-Alfred Castelman adlı Tenten hayranları renklendirmiş, hatta yer yer yeniden çizmişlerdir.”

Wiki

6 Beğeni

Harika bir set olmuş, fiyatı üzüyor gerçekten ama heran her şeyi göze alıp alıp alabilirim :slight_smile:

2 Beğeni

21 Beğeni

Evet sanırım o kitaba özel bir durummuş siyah beyaz olması . Teşekkür ederim :pray:

1 Beğeni

Bunu bilmiyordum şimdi siyah beyaz olmasına saygım oluştu cidden .Orjinalliği bozulmamış olur böyle .Tekrar teşekkür ederim :pray:

3 Beğeni

Fiyatı gerçekten yüksek ama bu ekonomide almadığım her şeyin fiyatı daha da arttığı için bu sefer hemen aldım .

3 Beğeni

Sahaf alışverişi.

23 Beğeni

İdefix’ten yaptığım iki ayrı sipariş. Her bir sipariş için sadece 30 liralık indirim kodu kullanınca kitaplar uygun fiyata gelmemiş oldu :slight_smile: Ama sürekli zam geldiği için eksikleri alayım dedim. İdefix kitapları bu kez kutuya değil de baloncuklu poşet içerisinde kargo poşetine koyup göndermiş. Neyse ki sadece küçük bir iki ezik var.

Anlam veremediğim bir şey var; Nemesis, Michael Connelly romanları için güzel bir kapak konsepti yakalamıştı. Yabancı basımlara benziyordu. Bu tarzı değiştirmişler, iyi olmamış.

17 Beğeni