Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Çok alacağım bir kitap yok. O yüzden direkt kitapçıdan alırım.

1 Beğeni

Az önce benim Nöyromansırım da gelmiş. Ben de katılırım.

3 Beğeni

18 Beğeni

Şu an Malazan’ı okuyorum, Ölühane Kapıları’nı yani. Maalesef grip olduğum için yavaş ilerliyorum ama biter bitmez de Neuromancer etkinliğine katılırım. Belki çapraz okuma da yapabilirim :slight_smile:

2 Beğeni

İzmir Kitap Fuarı ikinci tur.

Normalde sahafları gezecektim bu sefer ama daha ilk sahafta joseph frank’in Dostoyevski kitabını gördüm. İçeride sıfırı 140tl ye satılan kitaba (kitap ciddi yıpranmış sayfalari sararmıştı) 150tl isteyince sahaf gezmekten vazgeçerek fotoğrafta da görüleceği üzere kızımın götürdüğü yere gittim :slight_smile:
Bu fuar zaten benim haricimde herkese yaradı zaten :slight_smile:

Bu arada artık bu sahafların işi iyice terbiyesizliğe dönüştürdüğünü düşünüyorum.

23 Beğeni

Kidega sitesinden geçen hafta %50 İthaki indiriminden aldıklarım temiz geldi. %10 indirim de kullandığım için gayet uyguna aldım.

25 Beğeni

Disk Dünya kitaplarını Hepsiburada’dan aldım. Tıkla kazan, hediye papeller derken 18 tanesini aldım. Alttakiler Kidega’dan aldıklarım. Kidega 3 Sissoylu kitabını iptal etti.

25 Beğeni

Sahaf, kitabevi, kitapçı, internet alışverişi karışık son iki haftanın kitapları. Yanımdakilerin hepsi bunlar olduğu için bir kısmı okundu bile tabi.

26 Beğeni

John Steinbeck’in harika üçlemesi… Canım çekti, tekrar mı okusam?

3 Beğeni

Siz bilirsiniz hocam, bir eser her okumada ayrı bir zevk verir. John Steinbeck çok iyi bir yazar bence ben adamın yazdığı kitaplara bayılıyorum özellikle o Gazap Üzümlerindeki tarımsal üretimin evrimi hakkındaki düşünceleri…

4 Beğeni

Amazon’dan aldığım kitaplar geldi. Polisiyede bu aralar yerli yazarlara ağırlık vermeye çalışıyorum. Biraz da destek amaçlı aslında. Gencoy Sümer bu türde zaten bilinen bir isim.
En üstteki kitap Şevrole Belayir’i okumaya başladım. Belayir’in ne olduğunu ben de merak ediyordum. 1957 model Chevrolet Bel Air’in okunuşuymuş. Kitap bizi yer yer 1960’ların İstanbul’una da götürüyor.

21 Beğeni

Aslan Asker Şvayk kitabını okuduktan sonra şu filmleri izlemenizi öneririm :wink:

5 Beğeni

Teşekkürler öneriler için :+1:

1 Beğeni

Kidega ve Amazon

24 Beğeni

Wunderwaffen’in cilt bir ve ikisi varmış aslında, ben bilmeden direkt cilt 3’ü almışım :joy:

Neuromancer’ı aldım etkinliğe hazırım :slightly_smiling_face:

25 Beğeni

Sevgili @Agape nin güzel yardımları ile İzmir Kitap Fuarı’nı deprem bölgesindeki çocuklarımız için böyle kapattık.

49 Beğeni

Bu görseldekilere ek olarak Kurt Vonnegut - Galapagos kitabını da aldım. Artık uzun bir süre kitap alışverişi yapmayı düşünmüyorum :smiling_face_with_tear:

41 Beğeni

Dedi ve 2 gün sonra yine kitap aldı.

5 Beğeni

Yok yok bu sefer kararlıyım. Okunacak bir sürü kitap oldu düşüncesi anksiyetemi tetikliyor artık :sweat_smile:

4 Beğeni

Benim gibi ciltli baskıları seviyorsanız şayet Elric kitaplarının citli baskılar gelebilir. Haberiniz olsun. :blush:

4 Beğeni