Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Gerçekten mi? Ne olur gerçek olsun.

1 Beğeni

Forumun atasözü…:blush::blush:

16 Beğeni

Bu her gün akşam çok yedikten sonra artık diyete başlıyorum diyip sabah kahvaltıda diyetini bozmakla aynı kapıya çıkıyor ya :smiley: asla duramıyorsun illa evine bir kargo gelecek…

9 Beğeni

İnşallah gerçek olur.

3 Beğeni

Kesin İnançlılar çok ufuk açıcı bir kitaptır. Bazı şeylere farklı bakmanızı sağlar. Görünce yazmak istedim. İyi okumalar :slight_smile:

7 Beğeni

Son zamanlarda aldıklarım. İlk üçünü Üsküdar Sahaflardan aldım. Diğerleri Kitapyurdundan. İlk defa Pinhan’ın Felsefe serisinden(Dil ve Mit) bir kitap aldım ve baskısına bayıldım. Aynı şekilde Ketebe’nin Exlibris dediği serisinden de ilk kitabımı aldım ve onun da baskısına bayıldım. Ketebe bu serinin kitaplarını numaralandırıyormuş. Bendeki 168. O kadar tatlı duruyor ki elimde, okumaya kıyabilir miyim bilmiyorum :smiley:

22 Beğeni

Ben de bir kaç kere önerenlere denk gelmiştim. Merak uyandırmıştı. İlk fırsatta okuyayım o zaman. :handshake:

1 Beğeni

Amazon ve Hepsiburada.

18 Beğeni

Hilal Şehrini arkadaşım almış ucuza görünce ki hiç tarzı değildir bu tarz genç-yetişkin yazarlar dedim bari bana gönder ve içine bir Corto çizgi romanı koyarak göndermiş.Mangalar ise Beşiktaşta bir işim olunca normalde işletmeyi pek sevmesem de bazı nedenlerden ötürü çizgi roman mağazaları birkaç tane var o yüzden dibine kadar gitmişken 2 tane eksiğimi alayım dedim.

Bunlar da özel bir aylık kutudan çıkan bir kitap baskısı ama aslında sadece dışında başka bir şömiz var ve kenarları boyanmış o kadar. Bir daha almam yani ucuz bir şeu değil he tasarım güzel ama bütçemi zorlayarak almam bir daha

16 Beğeni

En son Amazon‘dan aldıklarım.

33 Beğeni

Amazon ve idefix alışverişim. Valis serisi ne zamandır aklımdaydı, Lost’u tekrar izlemeye başladım, Benjamin Linus’un okuduğunu görünce bu bir işaret dedim :slight_smile:

31 Beğeni

Benim Nöyromensırım da geldi. Malazan’dan sonra etkinlik için ona geçiş yaoacağım.

Opus, Orkun Uçar’ın en yeni eseri. Eski günleri anımsatacak mı göreceğiz.

Kitaplar oldukça korunaksızdı. İkiz Kod dışında hasarlı kitap yok şansıma. İkiz Kod’un bir köşesi kıvrıktı. İkinci el izlenimi verdi bana. Sanki çalışanın biri okumuş kitabı yerine koymuş. :smiley:

34 Beğeni

Aslında bu kitapları bir süre önce almış ama paylaşmamıştım. Kitaplar Amazon’dan. Lanetli Krallar’ın devamının basılıp basılmayacağını bilmiyorum ama fiyatı uygun olduğu için aldım. İspanya İç Savaşı ilgi duyduğum bir dönem. Yakın zamanda okur muyum emin değilim.

23 Beğeni

Üç tanesi geçen aydan (Mahir Sular ve Emrah Bodur), geri kalanı bu ay aldıklarım.

21 Beğeni

BKM den bildiğiniz indirim kuponu var 500 TL üstü alışverişte!!!

1 Beğeni

Kidega siparişi. Geç gelse de sağlam geldi.

29 Beğeni

İlk üç ayda aldıklarım:

Kidega’da 2 siparişim daha var ama kim bilir ne zaman gelir…

37 Beğeni

Prestij siparişim :arrow_heading_up:

Kidega siparişim :arrow_heading_up:

Kitapyurdu siparişim :arrow_heading_up:

Amazon siparişim :arrow_heading_up:

25 Beğeni

Malazan 2 ve 3 nerede bir de neden yeterince İthaki yok? Bir de Callahan’dan içerik paylaşabilir misin? :kissing_closed_eyes:

Bazılarını yerleştirmiş olabilirim. Kafa yerinde değildi pek. Yarısı da dağınık duruyor.

@Artorias İthaki’den alacak pek bir şeyim kalmadı ilgimi çeken.

21 Beğeni