Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Amazon ve Kitapyurdu. Üşenmezsem Amansız Devrim Kapitalizm Tarihi ile Komünizmin Kara Kitabı’nı peşpeşe okumayı planlıyorum.

22 Beğeni

Alttaki Kapra basımı Hüseyin Rahmi Gürpınar kitaplarını Kitapyurdu’nda biriken puanlarımla aldım.

Üstteki üç kitap ise Amazon’dan. Amerikan özel dedektif tarzının (hardboiled) en iyi kalemlerinden Ross MacDonald’ın yarattığı Lew Archer’in üç macerası. Eski tarz hafiye öyküleri. Bu tarz kitap ve filmlerin nostaljik havası hoşuma gidiyor.

16 Beğeni

Lilith’in Dölü merak ettiğim ve bir süredir sepetimde olan bir kitaptı. Biraz araştırdıktan sonra 1K uygulamasında @alper beyin yorumunu gördüm, almaya karar verdim.
Amazon’dan aldım.

26 Beğeni

17 Beğeni

Hepsiburada kampanyası ile az önce elime ulaştı. Sadece karton kutuya konulmuş ve kutu da yırtılmış ama kitaplar gıcır çıktı içinden.

19 Beğeni

Kidega İthaki kampanyasından.

34 Beğeni

Benimkiler henüz gelmedi. Bugün Neuromancer’i okurum diye düşünüyordum.

2 Beğeni

Ben de kitapçılara geldiyse yarın alırım Neuromancer’i.

2 Beğeni

Amazon’dan sipariş ettim dün, fiyatı uygundu. Hem daha hızlı geliyor diğerlerine göre. Etkinlik olur mu acaba?

2 Beğeni

Kidega’da İthaki indirimi varken almıştım. Bu kez siparişim daha çabuk geldi. Geçen sefer 20 gün beklemiştim.

Tayyar Özkan’ı sevdiğimden Otel Pasifik’i daha fazla bekletmek istemedim. Nakavt ile Otel Pasifik’in fiyatları da uygundu.

16 Beğeni

Olursa güzel olur Eyyyy @alper Eyyyy @SJack ne dersiniz ve diğer arkadaşlar?

2 Beğeni

Siz kitapları alın gerisini halleder Sjack :grin:

1 Beğeni

@murgul “okuma etkinliği yapalım mı” diye yazmıştı, ben mesajını beğenerek evet demiştim.

Ben katılırım.

5 Beğeni

image
Bunu 20 yıl önce okumuştum, berbat çevirisine rağmen bayağı etkilendiğimi hatırlıyorum, belki biraz da Matrix filminin etkisi de olabilir bu beğenimde, bilemiyorum. Acaba şimdi okuyunca çocukluk dönemimdeki heyecanı bulacak mıyım yoksa PKD romanlarını okurken yaşadığım hayal kırıklığını bunda da hissedecek miyim? Ne olursa olsun Can Kantarcı’nın çevirisine güveniyorum. İthaki’ye teşekkürler.

9 Beğeni

Benim sipariş max 1 haftaya gelir gibi. Gelince açarım konuyu. Sizler de araya iki üç kitap sıkıştırın kalın olmayanlarından. :joy:

4 Beğeni

Bende de bu kitap var. Eşim İthaki’den alma var zaten bizde bu kitap dedi. :face_with_spiral_eyes: Ben de çevirisinin iyi olmadığını bildiğim halde kitabı almadım. Belki sonra alırım.

1 Beğeni

26 Beğeni

@SJack İstersen konuyu açıp başlangıç tarihini ileri bir tarih olarak belirle. Konu olunca belki daha çok kişi görür ve katılır, başlangıç tarihine kadar da kitabı temin ederiz, ben de amazondan sipariş vereceğim :slight_smile:

5 Beğeni

2 kat fark olur fiyatta ama

2 Beğeni

@SJack Benim zaten almam için kitapçıya düşmesi lazım. En geç önümüzdeki hafta cumartesi alırım diye düşünüyorum. Umarım yarın almış olurum. Kısacası ben de varım @murgul

Acun: Melih VARIM DİYOR

Bu kötü esprimi de araya sıkıştırdım :laughing:

1 Beğeni