Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Edessa ve Amazon karışık. Bu sefer bahanem yok, dümdüz paramı harcamak istedim ve özel baskı aldım. Çizgi roman ağırlıklı oldu. Umarım Essex County içerik olarak da hakkını verir en azından. Yapayalnız Amazondan biraz hasarlı geldi ama uğraşamayacağım iadeyle, o da kusurlu olsun. Hangimiz kusursuzuz ki zaten?

29 Beğeni

Amazon , Kitapyurdu karışık. Kitapyurdu üyeliğimin 15. yıldönümüne özel 15 günlük platin üyelik vermişti kullanmak istedim.

33 Beğeni

Yatay sıra Amazon, dikey sıra BKM, Düş Dokumacısı’nın sırtında büyük bir ezilme var, sinir bozucu. İade ile uğraşmayacağım ama pek tabii sitem edeceğim. Robin Hobb’un güzel gelmesi de mutlu etti. Kavuştuk sonunda :blush:

37 Beğeni

Son zamanlarda farklı farklı yerlerden aldığım kitaplar. Yedi Yayınları’na bir şans vermek istedim, kitap kalitesini de beğendim.
Devlet-i Aliyye’yi okumaya başladım. Kısa ve öz anlatımıyla çok rahat okunuyor.

34 Beğeni

Ahahahahahaha bu yalana her seferinde inanıyorum. :grin:
Bu sefer 10 gün kadar durdum ama alışverişsiz. :smile: :clap: :clap: :clap:

Yüzüklerin Efendisi’ni okumaya başlayacağımı duyan arkadaşlarım “Aman önce Hobbit’i oku!” dedi. Hobbit’i aldım. Sonra o mini minnoş hali o kadar hoşuma gitti ki kardeş kardeş dursunlar diye Tolkien Mirası’nı set olarak aldım. Bir ara Sabahattin Ali kitapları Amazon’da 2₺’ye indi. Hadi dedim onları da alayım aklımda hem okumak hem de bu seriden tamamlamak vardı. Sonsuzluk Çarkı tükenir yeniden basılmaz korkusu ile alındı set yarım kalmasın diye. Hakan Akdoğan kitapları ise geç kalınmış bir tanışmanın telafisi için alındı hatta Nü Peride bitmek üzere.

36 Beğeni

Bu sefer Dolabı biraz aşındırdım.Laura kitapları, Pendragon Mirası Serisi,Chronos Dosyaları Serisi ve Ajın 2 Dolaptan.Canım Kardeşim kitabı da içlerinden birinden hediye geldi. Ajınlerin diğer ciltleri Amazondan.Eşsiz Beşizleri almak için dün Gerekli Şeylere gittim ki onu alırken çoktan tükendiğini sandığım GYO özel baskıdan 2 tane kenardan bana bakıyor.Diğer elimdeki bütün şeyleri elden atıp,onu kaptım.90 Tl üzerinden %25 indirimle aldım işte. Nadir Kitapta 250 Tl.Başka ne diyeyim.

42 Beğeni

Amazon, Kitapyurdu ve Alfa Kitap siparişlerim. Hepsi 1 günde ve kusursuz olarak geldi.

40 Beğeni

Bunlar da benim yenilerim. Caesar Amazon diğerleri BKM Kitap. :relaxed:

34 Beğeni

Başkomser’i çok merak ediyordum. Birkaç foto paylaşabilir misin hocam? (Kitap içeriği konusu daha uygun olur sanırım).

2 Beğeni

Yine sahaflarda çok ucuza bulduğum kitaplar :slight_smile:

End Of Eternity Türkçeye de çevrilmiş olan Sonsuzluğun Sonu. Sahaflarda dağılmış kondisyonda olanları bile 75-100 TL arası satılıyor. Bunu 30 TL’ye buldum.

The Songs Of A Distant Earth, Arthur C. Clarke’ın “Tüm kitaplarım içinde en sevdiğim kitabım.” dediği romanı. Arthur C. Clarke, Songs Of A Distant Earth’ü ilk başta kısa bir hikaye olarak yazılmışken daha sonra genişleterek romanlaştırılıyor. Thalassa isimli, sakinlerinin bolluk bereket ve huzur içinde yaşadığı cennet gibi bir gezegene, Dünyanın yok olmasından önce yaşanan kaos ve keşmekeş ortamından kaçan 1 milyon sığınmacı insanın gelmesini konu alıyor. Bunu da 30 TL’ye buldum.

31 Beğeni

@yavanna Hadi gözün aydın sonunda kavuştun FarSeer üçlemesine. Umarım baskım hatası da yoktur.

@Boneca Bunlar tatlı pembe yalanlar olduğu için kendimizi kandırırken kullanmaktan asla geri durmuyoruz. Çok güzel kitaplar almışsın, benim bir sonraki alışverişimde belki tolkien mirası ve hobbit de olabilir. Külliyat yarım kalmasın… :sweat_smile:

2 Beğeni

GYO özel baskıyı ben de istiyorum ancak İstanbul’da değilim çok üzüyor bu beni :confused:

2 Beğeni

Mıncıkladım ama henüz içine düşemedim AÖF sınavları var onlarla uğraşıyorum:) Gösterdiğiniz baskıdan sonra çok yavan geldi gerçi, hevesim kaçtı ama okumak için sabırsızlanıyorum :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Yay-Koop sitesinden aldım. Ayın Yayınevi Kor Kitap & Manos %40 indirimli. 1 günde geldi. Çok temiz.

19 Beğeni

Kargom bugün geldi.

1. Ahmet Hamdi Tanpınar - Saatleri Ayarlama Enstitüsü

1. F. M. Dostoyevski - Yeraltından Notlar
  2. Zygmunt Bauman - Retrotopya
  3. Aleksandr Belyaev - Su Adamı
  4. William Morris - Dünyanın Ötesindeki Orman
  5. James Tiptree, Jr. - Uzaktan Kumandalı Kız
  6. W. Ellis, John Cassaday, Laura Depuy - Planetary: Dördüncü Adam
26 Beğeni

Cüzdanlar boş kalabilir sorun değil :grin:

Hobbit’i tek aldım 30 ödedim, 5’li seti BKM’de kod ve papara ile 87’ye getirdim. Her açıdan tek başına almak saçmalıktı benim için. :laughing: Bu yanlışa düşmeyin, yarınlar yokmuşçasına hepsini alın.

4 Beğeni

Yavrular yeni geldi. İlk nokta sitesinden aldım. Sapasağlam geldiler. Ajanda ise hediye olarak geldi. Çok hoş bir supriz oldu. Artık İthaki Yayınlardan serinin 5,6,7 kitaplarını bekliyorum.

30 Beğeni

Haritaya bayıldım. Seriyi tek ciltli mi yoksa üç kitap halinde alıp almamak arasında kalmıştım lakin ilk iki kitabı bir sahafçıdan diğerinide nadirsahaftan almak durumunda kaldım. Bu harita size aldığınız yer hediye mi etti??

2 Beğeni

Harita 2.kitabın (İki Kule) yanında kitapla jelatinlenerek geliyor. Yayınevi böyle yaptığı için kitap sıfırsa direkt olarak yanında veriliyor zaten. Ama ikinci elde satıcının durumuna bağlı. Size vermediler haritayı sanırım. Bir de korsan falan durumu var sanırsam bunlara da dikkat edin.

3 Beğeni

Teşekkür ederim bilgilendirme için…

2 Beğeni