Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Serinin ikinci kitabıyla beraber harita hediye ediliyor. Keşke 1. ve 3. Kitabı sahafdan alıp, 2. kitabı yeni alsaydınız.

2 Beğeni

Amazon ve kitapsepeti siparişlerim geldi :blush:

60 Beğeni

Kitapyurdu siparişim

23 Beğeni

Bkmkitap siparişlerim

54 Beğeni

Amazon siparişim. İnananların kapağının dokusu kadife gibi ama değil, bi değişik, hoşuma gitti.

28 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

BKM alışverişim. Annemin istediği bir kitap sadece orada vardı. Ama meğerse yokmuş, iptal ettiler. Çok kızmıyorum çünkü daha önce yine sadece BKM’de olan bir kitabı gönderdiler. Yani denk geliyorsa geliyor.
Haşiyeler ve İzahlar cildi (ince olan) tamamen dipnotlara, dizine ve asıl kitapta geçen alıntıların/sözlerin orijinal dillerinde verildiği tablolara ayrılmış. Baya ince bir çalışma kısacası. Ve kitabın yanında bir DVD de geldi. Bilgisayarda denedim ama açamadım. Tekrar bakacağım. Sanırım kitabın pdf hali.

26 Beğeni

Bir Amazon siparişim daha elime ulaştı. :star_struck: Sanırım kitapların kondisyonu açısından en temiz ve sağlam Amazon alışverişim bu oldu, ayraçlarını bile yollamışlar. :sweat_smile:

Bu arada daha önce hiç Orhan Pamuk okumadım, başlangıç için Beyaz Kale veya Sessiz Ev’i öneriyorlar. Bu konuda tavsiyeleriniz olursa ve benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim. :slightly_smiling_face:

22 Beğeni

Başlangıç önerilerine katılıyorum. Sessiz Ev ve Beyaz Kale en uygun seçenekler. :pray:t2:

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim, öyleyse bu iki kitaptan biriyle başlayacağım. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Dolap’ta Yunan Mitolojisi’ni 36₺ Safahat 40₺ aldım

54 Beğeni

Kargoya verilmesi ve kargonun teslim edilmesi biraz sıkıntılı oldu. En azından kitaplarda sorun yok. Sadece Makine Yazı’nın kendi ayracı çıkmadı içinden.
Seriyi başından beri takip etmeme rağmen geçen gün Cesur Yeni Dünya’nın olmadığını fark ettim. Ya başka rafa karıştı ya da e-kitap olarak okuduğum için hiç almamışım.

29 Beğeni

120 TL’lik Çek Kazan kodu ile bunları 9 TL’ye aldım.

40 Beğeni

Çek Kazan nasıl kullanılıyor tam kavrayamadım.

2 Beğeni

Son aldığım kitaplardan sonra yaptığım bahar temizliği sonrası kutulardan, önceden aldığım ama okumadığım bir çok kitap da gün yüzüne çıktı: :slight_smile:

• Friedrich Nietzsche - Deccal

• Ahmet Midhat Efendi - Müşahedat
  • Nabizade Nazım - Hala Güzel
  • Alain - Mutlu Olma Sanatı
  • Yakup Kadri Karaosmanoğlu - Yaban
  • Daniel Defoe - Robinson Crusoe
  • Honore de Balzac - Goriot Baba
  • Ahmet Midhat Efendi - Felatun Beyle Rakım Efendi
  • Grigory Petrov - Beyaz Zambaklar Ülkesinde
  • İskender Pala - Babil’ de Ölüm İstanbul’ da Aşk
  • İskender Pala - Şah ve Sultan
  • Gogol - Ölü Canlar
  • Tolstoy - Savaş ve Barış (ikinci cilt) Birinci kayıp. :slight_smile:
11 Beğeni

Dün gelen kitap kargomdu. Sandman’in ilk dört cildini dört - dört buçuk yıl önce bir arkadaşımdan ödünç alarak okumuştum ve artık benim de kitaplığımda Sandman bulunsun istedim. Zamanla seriyi tamamlayacağım umarım.

Ahmet Cevizci’nin Felsefe Tarihi adlı eserini nicedir almak istiyordum zaten.

Kemal Ataman’ın kitabını Milliyetçilik Teorileri dersinde Rousseau’nun Sivil Din düşüncesini işlerken yaptığım kısa bir araştırmada görüp merak etmiştim.

Yunan Düşüncesinin Kaynakları ise beni Ahmet Cevizci’nin eserine zihinsel olarak hazırlar sanıyorum. :slightly_smiling_face:

19 Beğeni

Evet bunu ben de merak ettim nasıl 120tl çek oldu? @CenT

3 Beğeni

Çek Kazan uygulaması 20 TL’lik şampuan alışverişine 20 TL D&R hediye çeki veriyordu. 6 tane şampuan alıp 120 TL kod kazandım. 80+40 olarak kullandım. (Kazanılan hediye çeklerinin en fazla 5 tanesi birleştirilerek kullanılabiliyor) @yelz

7 Beğeni

Hediye çeklerini nasıl birleştiriyorsunuz?

1 Beğeni

4 Amazon kargosunun 3’ü nihayet geldi. Gerilim bitti.
Bir dizi Hemingway, iki John Fowles, bir de çağdaş yazarlardan Hari Kunzru ve Jennifer Egan.

19 Beğeni