Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

İlk kez ilknoktadan alışveriş yaptım.

34 Beğeni

Yorum yok. Amazon’a iade.

11 Beğeni

İlknokta.

Malazan bu kez jelatinliydi, keşke önceki ciltler içinde yapsaymışlar bunu.

3 -4 ay İthaki kitabı almadım, biriken - alacağım İthaki kitabı 6 adet olmuş, nerede o eski ihtaki 2 haftada satın almak istediğimiz 10 kitap çıkıyordu. :slight_smile:

29 Beğeni

İkinci cilt de öyleydi sanırım. Harita var diye jelatine koymuşlardı ama hepsine koysalar bence de iyi olurmuş. En azından yok kart düştü, yok taşınırken kayboldu bahanesinden kurtulurlardı.

O değil de bana şöyle çok sağlam bir yazar önersene kitabını dinleyeyim. :smiley:

3 Beğeni

Çok güzel numaralandırmışlar. Diğer yayınevlerinin ötnek alması gerek. :joy:

6 Beğeni

Öyle deyince de insanın aklına bir şey gelmiyor. :slight_smile:

Unutsam da okusam diyeceğim şu an aklıma gelen kitaplar şunlar ama sesli kitap olarak var mı biliyorum.

Kurşun Ata Ata Biter - Tarık Dursun K.
Dağın Öte Yüzü üçlemesi - Yaşar Kemal

4 Beğeni

Bu seride bir sikinti var. 12/20 basilmis ancak set sonradan 5’li basilmis. Kalan kitaplar saniyorum daha evvel cikmis. Reklami da yok. Nadir’de ciltliler satista, piyasada ciltli yok vb.

8 Beğeni

Bu var, hem de Emre Melemez seslendirmiş. Süper oldu. Diğeri yok ama. Aklına geldikçe yazsana. :slight_smile:

Storytel sayesinde belki haberim bile olmayacak bir sürü harika yazarla tanıştım, tanışmaya da devam ediyorum. En basitinden Ayşe Kulin aklımın ucundan geçmezdi ama Köprü kitabında sonra en az üç kitabını daha dinlerim kesin.

4 Beğeni

Kardeşimin kartıyla onun hediyesi diyelim. :joy:

38 Beğeni

Nadir kitaptan nadir sayılabilecek bir kitap.
Seriyi tamamlamış oldum.
Teşekkürler Atlantis Sahaf.

27 Beğeni

29 Beğeni
  1. Cilt bir türlü çıkmadı. :frowning:
3 Beğeni

Evet. Ama hiç değilse ilk 4 tamam. Elbet çıkar diye ümit ediyorum.

3 Beğeni

İlknokta. Param bitti, gerisi de başka zaman artık. Suat dervişler falan kaldı mecbur.

32 Beğeni

Ara İstasyon ile ilgili bitirince yorumlarsan sevinirim hocam. Ahmet ( @SJack ) beğenmemiş pek de senin yorumunu merak ettim :slight_smile:

2 Beğeni

2010 un ismi tuhaf olmuş. Battalgazi destanı der gibi.

3 Beğeni

Ara İstasyon’u ben de @SJack yüzünden sipariş vermedim. Kitap güzel çıkarsa birer tane alıp hediye edecek bize mecbur :rofl:

4 Beğeni
  1. Dostoyevski - Ezilenler

1. Isaac Asimov - İşte Tanrılar

1. One Punch Man 15

13 Beğeni

Bana gelen Gece Yarısı Gelgitleri jelatinsiz geldi. :sweat_smile:

2 Beğeni

Ben not yazmıştım sipariş esnasında, karton kapaklar önemli değil ama Malazan için fiziksel olarak yıpranmamış ve kartı da olan kitap göndermelerini rica etmiştim.

Malazan’ı ayrı bir baloncuklu poşete koyup kutuya öyle koymuşlardı. Diğer kitaplar ise kutunun içine konulmuştu.

Belki bu ricamı dikkate almış olabilirler.

3 Beğeni