Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Kitap günümden geldi hepsi,Farseer’in baskısına bayıldımm

42 Beğeni

Gittiğimde hep ya gelmemiş ya da bitmiş oluyor. Bu kadar çok kişi okuyorsa ne mutlu! :joy:

2 Beğeni

Filmini izledikten sonra Nadirkitap’tan sipariş ettim.

24 Beğeni

Nişanyan Sözlük’ün uzun zamandır baskısı yoktu inanılmaz bir kaynak.

Violet Bent Backwards Over the Grass, Lana Del Rey’in şiir kitabı. Amerika’dan geldi.

Feminist Bir Devlet Kuramına Giriş’i okumaya yardımcı olması için Feminizm Herkes İçindir’i ve Sosyalizmin Alfabesi’ni aldım.

Nilgün Marmara’nın Sylvia Plath’ın Şairliğinin İntiharı Bağlamında Analizi aslında lisans bitirme tezi. Nilgün Marmara da Sylvia Plath gibi kendi yaşamını sona erdiriyor, Sylvia 30, Nilgün 29 yaşında iken. İkisi de şair. Benzer hayatlar. Belki de Sylvia Plath’ı okumak intiharı kendisi için romantize etmiştir. Adnan Acar ise İntihar ve Ölüm kitabında Sylvia Plath ve Nilgün Marmara’nın hayatlarının benzerliğini ve intiharlarını inceliyor. Üzücü şeyler.

Defterler ve Kağıtlar ise kendisinin ölümünden sonra yayınlanan notları, günlükleri.

Gondolin’in Düşüşü’nü hep almayı unutuyordum sonunda ekledim kitaplığa.

Y: Son Erkek 3. Cilt eksik kaldı tükenmiş nerede bulacağımı hiç bilmiyorum.

30 Beğeni

Hocam, Gondolin’in Düşüşü’nün künye kısmını paylaşma imkanınız var mı? Teşekkür ederim.

3 Beğeni

Tabii

6 Beğeni

Ben de bulamadım hiçbir yerde 3. cildi.

2 Beğeni

Alfa Yayınları tarafından basılan kitaplarım geldi. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım. Güzelce kargolanıp, hasarsız bir şekilde geldi. Yahudilerin Tarihi’nin 1 cildi mevcuttu okumuştum, ikinci cildi de mevcut imiş onu da aldım. Bu arada ezoterizmde ilgi alanlarıma giren konulardan gezinirken sitede onu gördüm ve almış bulundum…:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

21 Beğeni

Arkadaşlar merhaba, Edessa’an alışveriş yapanlara bir sorum olacak, baskısı olmayan birkaç çizgi romanı Edessa’nın sitesinde buldum, acaba gönderirler mi? Ben siparişi verdikten sonra temin edilemez iptal edilirse uğraşmayayım hiç.

1 Beğeni

@ozanercan ben geçtiğimiz eylül ayı gibi şuradan almıştım:

http://www.rob389.com/y-son-erkek-03-kucuk-bir-adim-brian-k-vaughan/dp/tr/11/9786054191888

2 Beğeni

Stoklarında varsa gönderirler iletişime geçerseniz size yardımcı olacaklardır.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ancak rob389’da da stokta yok yalnızca İngilizce edisyonu bulunuyor :frowning: O da çok pahalı benim için.

1 Beğeni

Gönderirler, hiç göndermediklerini görmedim/duymadım.

1 Beğeni

Merhaba,
Nişanyan Sözlüğün içeriğinden bir kaç sayfa paylaşabilir misiniz? Bende almak istiyorum.

Genelde Misalli Büyük Türkçe Sözlük kullanıyorum.

1 Beğeni

Yahudilerin Tarihi ilk cilt nasıldı? Kitabın anlatımı nasıl?

1 Beğeni

Hangi çizgi romanlar?

1 Beğeni

Baskısı yok yazıyor, sepete ekle diyince ekliyor. Ben daha önce aynı durumda olan 3-4 kitap aldım. Stok hatası varsa da direkt arayıp iptal ediyorlar.

1 Beğeni

Merhaba, tabii. Nişanyan Sözlük bir etimoloji sözlüğü bu arada. Misalli Büyük Türkçe Sözlük’ün yerine geçecek bir şey değil. Kelime anlamları ve kullanımı yerine kökeni inceliyor. Etimolojiyle ilgileniyorsanız kesinlikle öneririm.

9 Beğeni

İkigami 1-2-3-4-5 (bunlar çoğu sitede tükenmiş)
Sualtı Kaynakçısı (bunu da bir Prestij’de bir Edessa’da gördüm diğer her yerde tükenmiş)
Sessizliğin Sesi 1-2

2 Beğeni

Hiçbirinde stokta yok yazmıyor, büyük ihtimalle elinize ulaşacaktır bu ciltler, sualtı kaynakçısı gibi epeydir bulunmayan ciltleri edessa etiket fiyatından satıyor ancak onların da ulaşmadığını hiç görmedim. Daha önce dediğim gibi bir pişmanlık yaşamazsınız, siparişleriniz elinize ulaşır büyük ihtimalle. Eğer hata olmuşsa da çok kısa bir sürede ulaşırlar size diye düşünüyorum. Edessa gerçekten işini çok iyi yapan bir dükkan bundan emin olabilirsiniz.

1 Beğeni