Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Notos ve Varlık dergileri de devam ediyorlar

5 Beğeni

D&R’dan 30 liraya aldığım Hilal Şehir geldi,D&r göndermez diye korkuyordum :eyes:

18 Beğeni

Benimki de yolda. Güzel fiyattı cidden.

Benim sel alışverişim geldi. En alttaki iki hacimli kitapta ciddi hasar var. İade değişim uğraşmayacağım zira tahmin ediyordum böyle olacağını. Kargolama ofislerini ziyaret etmiştim. Her yer her yerdeydi, bazı kitaplar toz içinde, bazıları hasarlıydı. Belki onları kargolamıyorlardır demiştim ama kargolanıyormuş.

Canımız sağolsun.

23 Beğeni

Benimki de geldi, paketi açana kadar başka kitap yolladılar diye düşündüm açıkçası. :joy:

12 Beğeni

Amazon.com siparişim geldi. :slightly_smiling_face:

36 Beğeni

Kitap Eki diye bir dergi var.

1 Beğeni

Minalima edisyonu bende de var, ona çok çok kalp! :heart_eyes: Ama Narnia olanı çok merak ettim… :slight_smile: bütün kitapların bir arada olduğu bir versiyon mu?

2 Beğeni

Hocam Carson McCullers’ın “The Member of the Weeding” eserini yayınlayacak mısınız?
Hazır sizi bulmuşken sorayım dedim :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Evet bütün kitapları içeriyor. :slightly_smiling_face:

DSC_0191

10 Beğeni

1 Haftalık bekleyişin ardından Amazon üzerinden aldığım Berserkler sonunda elime ulaştı. :partying_face:

32 Beğeni

Ciltleri haricinde ne özelliği var bu baskıların öğrenebilir miyim? Bana fiyat olarak inanılmaz pahalı geliyor bu baskılar. Bir de mangaların genel özellikleri renksiz olmaları olunca…

2 Beğeni

Bu biraz tercih meselesi, ben Berserk serisine hayranım hatta aşığım desem abartılı olmaz, o yüzden bu baskıları uzun zamandır almak istiyordum.Seriyi hemen hemen tamamladım ve bu durumdan çok mutluyum.Tabi dediğiniz doğru, tabi kuru göz önüne alınca fiyatlar biraz can yakıyor, aslında fiyatları çok makul baskı kalitesine göre ama 8 ile çarpınca işim rengi değişiyor…:sweat_smile:

Asıl sorunuza gelecek olursam, en güzel özelliği sert kapak olması ve normal 1 volumden 2 hatta 3 kat daha büyük olması, bu sebeple paneller çok daha geniş, bu durum okuma keyfini inanılmaz arttırıyor.Keskinliği, baskı kalitesi ve büyüklüğü sebebiyle normal baskıdan çok daha iyi, ee bunlar toplanınca seriyi de seviyorsanız, hafif koleksiyonerlik falan varsa Dark Horse’un bu deluxe ciltleri mükemmel bir tercih oluyor.

3 Beğeni

Evet fiyatlarının yanında gerçekten ilgi çekici baskılar ama benim genel olarak mangalar özelinde bir hayranlığım yoksa özel baskıya para ayırasım olmuyor. :smiley: :smiley: Öyle uzaktan imrenerek bakıyorum ara ara…

2 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. :hanci:

2 Beğeni

İyi ettiniz. :slight_smile: Evet, yayın planımızda var. Ne yazık ki bir tarih veremiyorum ama çıkış zamanıyla ilgili.

3 Beğeni

Tamamdır, teşekkürler. Bekliyoruz o zaman.

2 Beğeni

D&R hafta sonu kampanyasından. İş bankası %40, İthaki %45 indirim vardı. Kodla beraber epey uygun oldu.

25 Beğeni

D&R’dan alışveriş yapacağım. Kod nedir?

1 Beğeni

Zubizu uygulaması 100, 50 ve 10 lira indirim kodu veriyor. Şansınıza hangisi gelirse artık. Uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.

2 Beğeni

Numaram ellerine geçti ve 10tl kazandım :slight_smile: şimdi halıcıdan tutun tüm internet satıcılarına, aranıp taciz edilip duralım bakalım :slight_smile:
Teşekkür ederim.

2 Beğeni