Sevdiğiniz Dizi Müzikleri

Ben sonuna kadar izledim. Karakterleri çok iyi dizinin☺️

2 Beğeni

Karakterlerin hepsi bir alemdi. Başlarda asla alışamayacağımı düşündüğüme bile alışmıştım.

Son sezon tam bir final hissi uyandırmamıştı. Lakin abuk güçlere sahip fazla sıradan insanların diziydi bu ve son sezon da, ana temaya en uygun konuya sahipti.

Zaten hoşuma giden karakterlerin hepsinin çok gerçekçi olmasıydı. Hem dış görünüş olarak, hem de karakter olarak. Fazla müstehcen olduğu düşünülen senaryoyla ilgili çok fazla eleştiri almıştı. Ama aslına bakarsanız bence yaşadıkları yere göre o bile çok gerçekçiydi.

1 Beğeni

Ata Demirer’in nağmeleri… :wink:

7 Beğeni

Evet, abartılı ve pazarlama kokan bir müstehcenliği yoktu. Gündelik hayatın içinden; bilinen ama bahsi fazla geçmeyen bir müstehcenliğe sahipti.

1 Beğeni

Westworld yeni sezondan. Cover şarkılara tam gaz devam.

1 Beğeni
1 Beğeni

:') Sia - Breathe Me (Six Feet Under Finale) - YouTube

2 Beğeni

House

1 Beğeni
1 Beğeni

Black Sails

2 Beğeni

Diziyi doğru düzgün izlemedim ama müzikleri gerçekten sağlam diye hatırlıyorum. Kelt kültürü resmen bir fantazya zaten, müzikleri, efsaneleri filan…

1 Beğeni

Daredevil’in 3. sezonunun her şeyi efsane resmen, müzikleri hele mükemmel.

1 Beğeni

Dizi de başarılı , tavsiye ederim :star_struck: :relaxed:

1 Beğeni

Kitaplarına falan da bakmıştım aslında ama fazla aşk hikayesi tadında gelmişti olay bana, dizisinin de sadece ilk bölümünü izledim. O şekilde mi ilerliyor diyeceğim ama konu dağılıyor, sanırım özelden devam edersek burayı meşgul etmeyiz. :slight_smile:
Not: Bear McCreary’nin müzikleri de gerçekten başarılı, God of War için yaptığı müziklere bakma şansım da olmuştu, LOTR tadında müzikler…
Neyse, çenem açılıyor ben kaçayım en iyisi. :smiley:

1 Beğeni

A3 – Woke Up This Morning (The Sopranos)

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum;

Evet dizi aşk hikayesi tadında ilerliyor biraz ama atmosferini ve geçtiği dönemi çok iyi yansıtıyor bence.
Bear McCreary de muazzam bir adam katılıyorum sana :star_struck::star_struck:

1 Beğeni

Order of the Peaky Blinders!

1 Beğeni