Sherlock Holmes Hangi Yayınevi Daha İyi?

1100 küsür sayfa ve küçük font.

3 Beğeni

10 Beğeni

Foruma hoş geldiniz :slight_smile: Güzel haber. Fiyatı 250-300 TL olmayacaksa almayı düşünürüm.

2 Beğeni

En fazla 150TL etiket fiyatı olur diye düşünüyorum. (Totem olsun :slight_smile: )

1 Beğeni

:pray: :mage: :woman_mage: :angel: :buyucu:

Totem için bulabildiğim her şeyi ekledim :grin:

1 Beğeni

Everest baskılarını bir türlü alamamıştım. Diğer baskıları - yayınevlerini de beğenmediğim için bu baskıyı almak kısmet olabilir.

Elinde Everest basımı Sherlock Holmes olan arkadaşlarım ciltli kitaplarınızı ne kadara almıştınız?
Şu an tek cildi indirimli 85-95 TL bandında bulunabiliyor, acaba Prime Day vs derken daha da düşer mi dersiniz?

Sipariş tarihimi İyi tahmin ettim. :slight_smile: Aralık 2017

3 Beğeni

O zaman bile iyi paraymış. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bu baskı ve içerik çok iyi . Ederini hak ediyor bence.

3 Beğeni

İnat edip sabrettim parça parça da olsa ben Everest baskısını aldım. İnstagram üzerinde sahafları dolaştım. Birisi 35 liraya veriyordu şansıma tekini öyle aldım. Birisini yüzde 40 indirim yakalayıp kodla yarı fiyatına düşürdüm. Amazon’da çok uzun zaman takip ettim ama hiç düşmedi. Birisini de yine yüzde 50 civarı bir indirimle aldım.

İçerik olarak gerçekten açık ara birinci benim gözümde fakat fiyat olarak 150 insanın gözünü korkutuyor ama 70 lira civarında alabilirseniz bence değer. Kitaplar zaten çok ağır. Kaliteli kağıda basılmış.

Ek olarak bu üçlü setin fiyatı bence uçuk olmayacaktır. Piyasadakilerle yarışabilmesi için yakın olacaktır. Robin Hobb seti fiyatında veya daha az olacağını düşünüyorum.

4 Beğeni

Evet ben de yeni çıkacak üçlü setin etiket fiyatı 170-180 TL civarı diye tahmin ediyorum.

Alfa tekli baskıların toplam fiyatından 10-20 TL daha aşağı olabilir.

2 Beğeni

Adet olarak 35-40 civarında olacaksa 40 daha verip Everest almaları konusunda ısrarcıyım. :sweat_smile: Özellikle ilerleyen yaşlarda insan farklı bir bakış açısı kazandıkça notlar çok faydalı oluyor.

2 Beğeni

Hadi inşallah :sweat_smile:

1 Beğeni

31-03-2020, kitapmatik alışverişi imiş.

1 Beğeni

Idefix’te Everest Sherlock Holmes’ta %40 indirim var. Sepette %5 ek indirim + 25 TL hediye çeki kullanımıyla cildini 77 TL’ye almış oldum. @Agape yorumlarınızla ciddi etkiniz oldu. Normalde Cem ya da Alfa yayınevi düşünüyordum. :slight_smile:

4 Beğeni

Ben Martı Yayınlarının basımını okumuştum ve bence çok çok sadeleştirilmişti, farklı basımlarda fazlaca bir değişiklik olur mu?

Alfa Sherlock Holmes’lar için müjde!
Kartonlar için stoklara girdi bile demiş ama Alfa’nın websitesinde yeni çıkanlar arasında göremedim.

2 Beğeni

Muhtemelen yeni hafta da satışa sunarlar, Pazartesi gibi falan. Ben de bunları bekliyorum ama bir türlü satışa çıkamadı :roll_eyes: Neyse 23-24 Haziran da bekleyiş son bulacak gibi :slightly_smiling_face:

Alfa yayınları Sherlock Holmes kitapları satışa çıkmış. Everest yayınları gibi dipnotları var mı yok mu konusuna değinilmemiş ancak orijinal çizimleriyle basıldığı söylenmiş. :point_right:Sir Arthur Conan Doyle’ın tüm hikâyelerinin orijinal çizimleriyle toplandığı koleksiyonun birinci cildinde “Oyun başlıyor!”