Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bayram öncesi son alışverişlerim geldi. Aslında siparişi vereli çok olmuştu idefix’ten ancak Pia Mater çıkış tarihi 27’si olunca sipariş bekledi. Marslı ve Filler İçin Su ise Zebramodan. Marslı’yı okuyalı epey oldu ama kütüphanemde yoktu onu da eklemiş oldum. İleride tekrar okurum Artemis’ten aynı tadı alamadım.

7 Beğeni

Marslıda benim kütüphanemde uzunca zamandır duruyor. 10 üzerinden kaç puan verirsiniz ?

Bilimkurgu seviyorsanız 10. Ehh arada okurum fanı değilim diyorsanız 9. :grin:

3 Beğeni

Sırf baş karakterin espritüel üslübu bile başlı başına okuma sebebi bence. Kitap çok akıcı, konusu güzel kesinlikle okumanızı öneririm. Puanı da 10 üzerinden 9 veriyorum beklentinizi zirveye çıkartmayayım diye :grinning:

2 Beğeni

Arkadaşlar selamlar, geçenlerde D&R’dan kitap alışverişi yaptım. Zaman Çarkının ilk iki kitabını, Taht Oyunlarının Resimli Ciltli baskısını, ve Karanlık Orman kitaplarını almıştım. Bugün kargo geldi ancak içerisinde Taht Oyunları yok. Yolladıkları faturanın içerisinde ise 3 kitabın ederi, yani 106 lira gözüküyor. Taht oyunlarının 46 liralık ederini katmamışlar. Lakin hesabıma yatırılan bir 46 lira da yok. Sitedeki görünüm şöyle;

Taht Oyunları hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Sizce ayrı olarak onu da yollarlar mı, ne diyorsunuz?

3 Beğeni

Parçalı gönderim yapmışlar. İdefix ve DR temin süresi uzayan kitaplarda bunu yaparlar. Temin edince Taht Oyunlarını da gönderirler.

5 Beğeni

İçime su serptiniz, teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Benim kargo geldi :slight_smile:

Eganba’dan alışveriş yapmıştım. Uzun zamandır gördüğüm en iyi paketleme ile hasarsız teslim aldım kitaplarımı.

19 Beğeni

Taht Oyunları’nın içeriğinden de birkaç görsel atma imkanınız var mı?

18 Beğeni

Ilüstrasyonlar her bölüm başında varlar değil mi ? İdefix beyler halen kargo yapacaklar ahhh…
Edit: Kargoya vermişler. :slight_smile:

Evet her bölüm başında var :+1:t2:

1 Beğeni

Kitap hakkındaki kişisel yorumunuz nedir peki? Sayfa kalitesi, yazılar, kapak deseni vs…

1 Beğeni

Ya bu baskıya bayıldım ben. Bence epik fantazi türünü hep böyle basmalılar. Benim gibi hayalgücünden yoksun kişiler için çok iyi oluyor.

6 Beğeni

Bu arada ithaki Zaman Çarkı - Yenibahar kitabı ilknoktada tekrar satışta.

4 Beğeni

Kızıl Mars’tan da birkaç görsel paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Yazı boyutu için resim ekliyorum. İthaki BK klasiklerinden biraz daha küçük ama benim açımdan ideal. Baskısı sağlam ama öyle çok gösterişli süper bir baskı değil. Kağıt kalitesi de gene BK klasiklerine göre daha ince ama kuşe kağıda biraz daha yakın gibi. Tam anlamam aslında bu işlerden çok bariz bir sıkıntı yoksa çok da önemsemiyorum. Ben fiyat ürün kalitesi olarak bakarsam memnunum.

Soldaki Taht Oyunları, sağdaki Kızıl Mars

@Topcu_Hamide evet, umarım diğer çıkaracakları ciltli baskılarda resimli olur.

@Ayberk35 ekliyorum.

Ek: @SJack , @Ayberk35 eklendi.

12 Beğeni

Yurtdışında baskı yapıldıkça Epsilon da yapacakmış. Muhtemelen hepsi illüstrasyonlu olacak

1 Beğeni

Bu ayın son günü / son kitap alışverişi

15 Beğeni

Yok bu özel baskılar dışında bir de ciltli olarak basılacakmış seri, ben onu kastetmiştim. Umarım onlarda görsel içerikle çıkarlar.

2 Beğeni