Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Caner) #1168

En son Simyacı’yı aldım.

(Serhat) #1169

Eksikler geliyor haliyle :grin::grin:

(Bülent Özgün) #1170

Çoğunlukla ikinci el. Felsefenin Öldüğü Gün’ü okumuş hediye etmiştim. Yeniden buldum aldım. Dost-Yaşamasız da yakında gelir.

(Kenan Ulusoy) #1171

Ücretsiz fanzine 10 ₺ para ödedim ya neyse. Gerçi buralarda olmadığı için sıkıntı yok.

Boyutunu farketmemişim hiç, uyarı için teşekkürler. En mantıklısı alfa yayınları gibi duruyor.

(fatih çetin) #1173

Son aldıklarım;

1-) Anlatış
2-) Bitmeyen Savaş
3-) Doktor Moreau’nun Adası
4-) Dünyalar Savaşı
5-) Kadınlar Ülkesi

Babil hazırlanan siparişim;

1-) Başkabiryer Sayı 4
2-) Ben Robot
3-) Lucky Strike
4-) Mai ve Siyah (Günümüz Türkçesiyle)
5-) Refet (Günümüz Türkçesiyle)

Takaslık ve ya satılık işlemlerim haricinde bu 10 kitap ile birlikte büyük ihtimalle 15-20 Aralık arasına kadar kitap alışverişim olmaz. Takip ettiğim serilerden kitaplar çıkarsa Aralık sonu uğrarım buralara :slight_smile:

Son aldıklarım:

İyi Asker
Ay Zalim Bir Sevgilidir
Yaban Diyarda Yabancı
Indeh
Eskisi Gibi
İnsonmia Cafe
Olimpiyat Rüyası
Brodeck Raporu 2

Alışveriş Listemde Olanlar

Üç Gölge
Thor Cilt 1-2
Sandman Cilt 4-5
Silver Surfer: Ağıt
Kililana Şarkısı
Star Wars Cilt 2
Darth Vader Cilt 2
Thor ve Loki: Kan Kardeşler
Batman-Elmer Fudd
Hellboy-Krampusnacht

(Umut K.) #1175

11.11’de n11’deki İdefixten yaptığım siparişler sonunda tamamlandı.
Gerek yeni zamların yansıtılmamış olması, gerek o güne özel n11 İdefixteki 50’ye 11 indirim, gerekse bulduğum n11 kuponlarıyla bu iki sipariş 90 TL’ye geldi.
Şimdiki fiyatlarına bakınca iyi kapatmışım diyorum.

(Hüseyin gök) #1176

en son bunları Amazon. Com dan aldım ama hiç memnun degilim. Sanki 1-2 yıllık kitaplar gibi çok yıpranmış. Amazondan 3.cü siparişim ve artık alırken 2 defa düşünmem lazım ya yine yırtık eskimiş, ikinci el kitap yollarsa diye

(Ufuk) #1177

PKD ciltlileri için fuarda yayınevinin standındaki bütün kitaplara baktım. Hepsi aynı şekildeydi bu amazonun suçu değil bence. En azından belki için rahatlar biraz. Hatta alacaktım bu yıpranmışlık yüzünden vazgeçtim

(Hüseyin gök) #1178

Yok ya bi bunlar degilki güngezgini, batman bitmeyen cadılar bayramı, v for vendette hepsi böyle idi. Aşırı kokmasını geçtim tozlu yıpranmış şekilde gönderiyor bu amazon. Bana mı denk geliyor anlamadım. Başka alan varsa amazondan yorum yapabilir.

(Ufuk) #1179

Ben geçen ay yaptım alışveriş sorun yaşamadım sağlam geldi hepsi ciltli üründe vardı

(Serhat) #1180

Bende amazondan alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. Kitaplarda yıpranma filan da yoktu. Çokta memnun kaldım şahsen.

(Hüseyin gök) #1181

Şikayet mailinden sonra 30tl indirim kuponu verdiler. :joy:

(Ahmet Boyraz) #1182

Bende oradan alıp şikayet edeyim. :smiley: :smiley:

(Hüseyin gök) #1183

Benim olay gerçek ama cidden ikinci el ve yırtık yollamışlar. Hızları çok iyi ama kalitesiz kitap yolluyorlar.

(✌🏼) #1184

Bu siteden ilk defa alışveriş yapıyorum, bakalım bir sorun ile karşılaşacak mıyım.

SPQR için en uygun fiyat bu sitede.

(Umut K.) #1185

Kidega sağolsun. Keşke tamamen yırtıp gönderselerdi.

(Alper) #1186

Bu ay her zaman aldıklarımdan biraz fazla siparişim oldu…Bunda takip ettiğim serilerden yayınlanan kitapların çıkışının aynı döneme denk gelmesi, satın alma listemde olan kitaplar da uygun fiyatlar bulmam ve yeni kurulan GİNKO BİLİM yayın evine destek olmak istedim, bastıkları tüm kitapları aldım…

Gelmesini beklediklerim;

• İdefix Ortaçağ 2.cilt sıkıntılı gönderdiği için degişim için gönderdim, ne zaman geri gelir belli değil…
  • BKM’den Nihat Behram Everest Toplu Şiirler Ateşi solumak , Alfa’nın bastığı Heidegger Varlık ve Zaman bekliyorum…
  • İlk Nokta: Dirilen Öfke, Blizzard Futbol Kültür Dergisi Sayı: 1, Psikomitoloji: İnsanı Öykülerinde Aramak -1 ve imgelem

Gelen Siparişlerim

(Alper) #1187

Bu tarz sorunlar hepsinde olabiliyor şunda olur bunda olmaz diyemiyoruz ama keşke kitapları paketlerken bir sagına soluna baksalar… Özellikle bu tarz ciltli kitaplar az para da olmuyor…

Sizin yaşadıgınız sıkıntının aynısı nedeniyle geçen ay kitapyurduna Rilke Toplu şiirleri geri gönderdim, bu ay da İdefix’ten elen Ortaçağ 2. cilt çok kötü haldeydi geri gönderdim. Geçmiş yıllar da BKM’den Zaman Çarkı’nın bir cildi böyle gelmişti… Kısacası her kitap satış sitesi yapıyor bunları…
Bir çok kez farklı sitelerden gelen kitaplarda bu tarz büyük sıkıntılar dışında ufak tefek sıkıntılar da oluyor… İade et / değişim iste diye uğraşmak istemediğimden küçük kusurları görmezden gelmek zorunda kalıyorum.