Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Nostromo, Can’ın son çıkan kitaplarından. Büyük ihtimal, kutudan çıktığı için kampanya kitabı zannedip standa koymuşlardır. Ben de bir heves alıp kasaya gitmiştim fakat kampanya dahilinde olmadığını fark ettiler.

2 Beğeni

Maalesef kampanyalı kitap sayısı az ve bir kısmı geçen seneki kitaplar ama Salman Rushdie, Cortazar falan yok listede :neutral_face:

1 Beğeni

Denedim çekmeyi ama kitabı biraz fazla açmam gerekiyordu güzel çıkması için, ben de pek kitapları öyle kullanamıyorum. :see_no_evil: Ama ön okuması var şurada, içerik aynı tamamen: https://admin-7866.kxcdn.com//Upload/BooksPdf/9789750739842.pdf

1 Beğeni

Bilirim :smiley:
Teşekkürler link için :slight_smile:

1 Beğeni

D&R Zonguldak

Bunlar da benim aldıklarım ;

19 Beğeni

Doris Lessing Okuma Rehberi 'nı okuyup Lessing külliyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, orada Lessing’in kendi kitaplarını okumaya nereden başlanması gerektiği hakkında bir cevabını da bulacaksınız.

Lessing hayranı olarak kendimce tavsiyem, okuma rehberinden de yararlanarak yazarın düşünce dünyası ve kitapları hakkında bilgi sahibi olmanız. Bu bağlamda edindiğiniz bilgiler ilginizi çekmiyorsa Lessing okuması zorlayabilir. Lessing derin bir fikriyat üzerine kurulmuş çetrefilli ve çok yönlü bir külliyata sahip bir düşünce insanı.

3 Beğeni

oniki ile son ayini bulamadım zaten gelmeyecek yeni kitap dediler haa her konuda baştan savıyorlar neden mağazalardan alışveriş yapmadığımı hatırlattılar sağolsunlar

2 Beğeni

Marquez’in yeni kapak tasarımlı Şer Saati ve On Iki Gezici Öykü kitapları ile Doris Lessing Jack Orkney’nin Günaha Çağrılışı ve Petro Markaris Alan Savunmasını bulamadım. Bunların dışında total de 14 kitap aldım.

3 Beğeni

Gecikmeli de olsa Can Yayınları’nın 9₺ kampanyasından istediğim gibi yararlandım. Çoğu kitap standda değil rafta idi. Listede olduğunu bildiklerimi arayıp bulabildiklerimi almaya çalıştım. Listeyi paylaşan arkadaşa sonsuz teşekkürler.

Camus’nun sadece bu iki kitabı indirimde ama kimse bilmiyor, çalışanlar da. Mutlaka denk gelirseniz okutun kasada. Hatta bir mağazada aldığım Camus’dan sonra raftaki tüm eserleri toplandı. Rafta kalan indirimlik bir kitabı olmamasına rağmen…

Klasikleri Can’dan okuduğum için ve bende olmayanlar indirime girdiği için bu eşsiz fırsatı da kaçırmadım.

Alttaki beş kitap da kasiyerin hatası yüzünden 45 yerine 40₺’ye geldi. Yani 8₺’den aldım tanesini.

Nana ve Nostromo indirimde değilmiş. Listede de yoktu zaten.

Listemden Kızıl ile Kara ve Tutiname’yi alamadım sadece. Denk gelirse onları da edinmek istiyorum.

Etiket fiyatı toplamda 358₺ olan 14 kitabı 121₺’ye aldım. Kitapların tanesi kabaca %66 indirime denk gelmiş oldu.

18 Beğeni

22 Beğeni


Bir ikinci el, bir sahaf :blush:

15 Beğeni

İlk aldığım 6 kitaptan sonra ikinci D&R ziyaretimden de bu dördünü aldım. Çok alınacak bir şey kalmadı. Artık özellikle mağazaya uğramam yolum düşerse bakarım.

9 Beğeni

Uzun bir aradan sonra kitabevlerinin beni çağıran seslerine daha fazla kulak kapatamadım ve bugün yola çıkıp elimi korkak alıştırmadım. Ve aşağıdaki kitapları rafa ekledim:

  1. Bernard Lewis - Hata Neredeydi?

  1. İhsan Oktay Anar - Puslu Kıtalar Atlası
  2. Aldous Huxley - Cesur Yeni Dünya
  3. Montaigne - Denemeler

:slight_smile:

17 Beğeni

Üstümdeki kozmik dehşeti bir kenara bırakıp normal hayata dönebilmek için insanı yeniden kucaklamaya ihtiyacım vardı. :slight_smile: Suyun üstünde siesta yapar gibi ilerliyoruz şimdilik. Bir sürpriz olmazsa…

13 Beğeni

Gece gece bir çılgınlık yaptım ve kredi kartı borcumu tekrar hortlattım :man_facepalming:
Son ilknokta siparişim yarı yarıya hasarlı,çizgi romanların sırtı yamuk gelmişti ve iade etmiştim…Kutulu olduğuna güvenerek aldım.Sandman’ın tamamlanmasına 2 sayı falan kaldı sanırım,hasarlı gelmesin diye Sandman’ı almak için kutulu çıkmasını bekleyeceğim :pleading_face:

13 Beğeni

Bundan sonra bütçem yettikçe merak ettiğim kitapları kendi dilinden okumaya çalışıcam. Bu yüzden merak ettiğim kitaplara dair bir kaç alışveriş yaptım.
Dipnot: Özellikle spinning silver için ayrı mutlu oldum. İdefixin %10 sepette indirimi ile ingilizce kitaplar gayet makul fiyatlara geliyor.

18 Beğeni

image

jasper kentlerden sonra şimdi bunu sipariş ettim daha önce burada alan olduğu için merake ettim zaman çarkı biterse okurum bunu :)) ücretsiz kargo ilk sipariş olunca tabi onunda etkisi var

5 Beğeni

D&R ‘MOS’ veya ‘ÖMS’ isimli bir uygulama başlatmış. İnternet üzerinden alışveriş yaptığınız gibi mağazalardan da alışveriş yapabiliyorsunuz. Kitaplar için mağaza fiyatından ödeme yapıyorsunuz. Mağaza stoklarında bulamadığınız ürünlerin adresinize gönderilmesini sağlıyorlar.
Can 9 kampanya listesinde yer alan ve mağazada bulamadığınız kitapları bu şekilde temin edebilirsiniz.

@Erman_Akcy

4 Beğeni

Uygulamayi mi indirmek gerekiyor sadece ?

Hayır. Elinizdeki listeyi mağazada görevlisine verin. Stokta olmayan ürünleri mağaza aracılığı ile “Özel Müşteri Servisi” ile almak isteğinizi belirtin. Sizin adınıza sipariş oluşturacak. D&R kartınıza tanımlı cep telefonunuza gelen bilgileri görevli ile paylaşıp ürün tutarını ödeyeceksiniz. Ürünler ister mağazaya isterseniz adresinize gönderilecek. Ben adresime istedim, bekliyorum.

2 Beğeni