Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

@ aguero forumdaştan aldığım kitaplar sorunsuz ve temiz bir şekilde elime ulaştı. Teşekkürler kendisine.

18 Beğeni

“Yarın teslim edilecek” yazıyorsa muhtemelen teslim edilir. Çünkü daha önce hiç yanıltmadı Amazon bu konuda. :sweat_smile:

1 Beğeni

Geldiler :slight_smile: Amazon kampanyası ile Yüzükler’in biri arkadaşıma diğeri bana. Özel baskı HP’ler de koleksiyonuma. Felsefe Taşı da diğer siparişlere kaldı.

23 Beğeni

Hayırlı olsun,Azkaban Tutsağı hasarlı gözüküyor resimde mi öyle yoksa?

1 Beğeni

Amazon Kulem geldi :heart_eyes:
Sipariş listemde kalan 2 kitabı Kidega %45 İthaki indirimiyle sipariş edeceğim. Bir süre kitap almam diyeyim de yine çılgın bir amazon indirimi gelsin. :grin:

31 Beğeni

O hasar gibi görünen şey ambalajı galiba.

Resimde öyle :slight_smile: Açmaya kıyamadım bir türlü.

Evet, jelatinini çıkarmaya kıyamadım :slight_smile:

1 Beğeni

Letgo takip etmenin faydaları 15 TL’ye aldım :slight_smile:

3 Beğeni

Kent merakla beklediğim bir kitap olduğunu için İdefix üzerinden bedava kargo kodu ile aldım. Gerisi bu ayın kampanyalarından aldıklarım. Extra indirim beklemeden rahat rahat kitap aldığım günleri özledim…

29 Beğeni

@AugusteDupin’ den aldığım kitaplar geldi. Çok mutluyum şu an. Teşekkürler!

21 Beğeni

Amazon’dan aldığım son kitaplar geldi.Dune serisine başlamak sonunda nasip oldu aynı zamanda Sonsuzluğun Sonu ile Asimov’a başlamış oldum.Böyle fırsatların daha fazla olması temennisi ile.:kissing_closed_eyes:

27 Beğeni

Amazon siparişlerim geldi. Şu Kolay Gelsin ne güzel bir kargo şirketidir böyle. Ülkedeki kargoculuğa karşı umutlarımı yeşertiyor.

26 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi’ni ben de aldım ama fark ettim ki bir ithaki bkk den de kısa hem boy hem genişlik olarak. Bu hep böyle miydi yoksa yeni mi fark ediyorum?

2 Beğeni

Neler neler almışsınız arkadaşlar böyle. Öncelikle hayırlı olsun, iyi okumalar diliyorum.

Not. Amazon olayını bana niye haber vermediniz? Şu an çok kırgınım, cüzdanımdaki paralar yerinde kaldı…

3 Beğeni

BKM Kitap ve İlknokta’dan aldıklarım.

24 Beğeni

Lewis’in Kozmik Üçleme serisinin boyutları çok mu küçük acaba? Fotoğraftaki diğer kitapların da boyutunu bilemediğim için canlandıramadım aklımda.

1 Beğeni

Benimkiler de amazondan ama viçır, heripotır değil :slight_smile: Zaten kampanyası da yoktu :unamused:

25 Beğeni

Dün Amazon’dan gelenler.

36 Beğeni

Ben de normal bekliyordum ancak küçük çıktılar. Cep boyu olduğunu bilmiyordum.
Normal bir kitabın yanında şöyle gözüküyor:

5 Beğeni