Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bunları sipariş ettim dün, Aralık ayının ortaları gelirler herhalde. Ocaktan Kralkatili güncesine başlayayım artık, çok merak ediyorum )

8 Beğeni

HB den ateş ve kan ı 28 liraya aldım daha bu sabah. Site şaka gibi

Bu başlıkta nedense ibretlik fotoğraflar görecekmişiz gibi hissediyorum. :joy:

3 Beğeni

İdefixten mi? )) Ben bir tek Hepsiburada da o fiyata görmüştüm

Ay özür dileri hb yazmışsınız zaten. Kral Katili güncesini istiyordum en çok. Bu sepeti yaptım bir tek babilde 2 lira ucuz geldi zaten. İdefix 15 tl indirimle en uygunu oldu

1 Beğeni

Bunun için ayrı bir başlık da var. Orda paylaşırsanız hem okuduklarınızı merak edenler de bir şeyler sorabilirler efendim :love_you_gesture:t2:

2 Beğeni

Taşıdık efendim. Rıhtım Belediyesi çalışıyor… :smirk:

3 Beğeni

Bir aylık İdefix, D&R, Bkm ve HB mağdurları şikayet platformu açsan en azından herkes üzülmese :slight_smile:

2 Beğeni

idefixden siparişimin bir kısmı geldi. Stokta olanları hemen kargolamışlar. Güzel hareket. :baris:

11 Beğeni

Azı geldi, çoğu kaldı.

.

Yaklaşık 8 aydır hiç kitap okumamıştım. Artık geri dönmenin vakti geldi. Bugün bu kitaplardan birisiyle başlayacağım, bakalım hangisine kısmet.

(Bu arada D&R’den alışveriş yaparken hediye paketi seçeneğini seçmeyi unutmayın. Yeni gelen hediye paketleri oldukça sağlam ve kaliteli. En azından kargo sırasında oluşabilecek hasarları önler.)

22 Beğeni

Ben en son hediye paketi seçtiğimde sadece hediye paketinin içine koymuş balonlu poşeti yanına koymuşlardı :smile: İkisinden birini seç der gibiler. :grinning:

5 Beğeni

Koli gönderimlerinde baloncuklu poşeti ya yan taraflara ya da üst tarafa koyuyorlar. Sadece kargo poşetli gönderimlerde kitapları baloncuklu poşete koyuyorlar. Sanırım ellerindeki baloncuklu poşetlerin büyük boyu yok.

2 Beğeni

idefix siparişlerim geldi. Bir tanede Kozmik Kuklalar var ama stoğu olunca gönderecekler. Cidden güzel hareket. Helal idefix :krs:

10 Beğeni

Çınar Yayınları görmek sevindirdi. :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler @Agape @Ozgur

2 Beğeni

Bende bu kitapla tanışacağım kendileriyle. :kalp:

Ürün sayınız tamamlandı yazınca.

1 Beğeni

TÜYAP’a gitmemiştim indirimleri yeterli bulmadığım ve elimde zaten yığınla kitap olduğu için ama sanırsam bu indirimler yeniden beni batırdı :frowning: Eskiden bir kitabı bitirmeden yenisini almazdım şimdiyse…

7 Beğeni

Evet, bu uzun indirim günlerini tek kitap ile kapatmanın gururunu yaşıyorum :smirk: Edgar Allan Poe Toplu Öyküler’i aldım, İletişim Yayınlarından çıkanı.

Not: Bugün iki kez daha aynı kitabı alacakken almadım, fakat sisteme işlenmiş gene de. Zaten sistemde de bir siparişimin onaylandığı gözüküyor, karttandan da tek kitap parası çekmiş zaten.

Daha iyi anlamanız için :smiley: ;

3 Beğeni

Peki benim gibi hiç kitap almayan alfalara ne demeli?
(Çaktırma bütçe yetmedi :smile: )

2 Beğeni