Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bozacağını düşünmüyorum ve bozmuyor da. 17-20 senedir jelatinli kitaplarım var benim. Hiç sorun yok. Streç film kolay ama kokusu berbat.

1 Beğeni

Evet hatta @Agape resim yapma videoları çekiyor. "Şurada belki bir kitap vardır, bez cilt baskılı bir kitap, " diyor.

3 Beğeni

Altın kaplama olmayan kitapları incelemiyormuş :sweat_smile:

1 Beğeni

Bu güzelmiş. Kurstayken hep yapardım bunu. Hoca “Bu ne?” derdi. Ben de “Belki orada bir köprü varmıştı. Eskiden yok olabilir ama şimdi kesinlikle varmıştı.” derdim. :smiley: Verilen resmi bile kendime göre çarpıtan insanım. :smiley: İlk sene canım hocacığım sürekli “Burada böyle bir şey yok ama” diyerek geçirdi fakat sonra bana alıştı. :rofl:

@Ufuk Altın kaplama bizim işimiz. :smirk: Agape Antivi… yok ya o başka bir şeydi pardon. :rofl:

2 Beğeni

Kaç adet basılmış bakma şansınız var mı?

1 Beğeni

Baskı adedi yok maalesef.

1 Beğeni

Özel basım geldi.
Okuma günlüğü koymuşlar. Bi özel ayraç falan olaydı iyidi. Sağlam geldi benim için yeterli.

14 Beğeni

PKD kitaplarından eksiğim kalmadı böylelikle. Artık diğer eksiklere yönelme vakti. Tabi Kara Çınar serisinden merak ettiklerimi aldıktan sonra. :slight_smile:

10 TL indirim ile 48 TL hepsi. Bence güzel oldu.

13 Beğeni

Güzel alışveriş. Şimdi buraya alalım sizi :grinning::grinning:

4 Beğeni

17’sinden sonra haykırışlarımı duyabilirsiniz orada. :smiley:

Dün gerçekleştirdiğimiz sahaf çıkartmasının ganimeti :slight_smile:

resim

11 Beğeni

12.12 alışverişimle geldim :slight_smile:

(Benim de beklentimin altında kaldı -_- )

Bunu Sen De İstiyors...Yazgı ve Gazap
Bize Göre ve Bir Sey...Uyanış
Dokunma DersleriBir Nedene Sunuldumİşkencecinin GölgesiÇatal DilLeonardo’nun Yahuda’...Bir Maskenin İtirafl...Mavi HaplarYahuda'ya Göre İncilSarı Duvar KağıdıMaruzatım VarPeruk Gibi HüzünlüBeklediğim Sen Değil...Seyahat Jurnali (Gün...Hayaletin CadılarıFeniçka

Enpara Hediye Kitap Seçimim
Korku

21 Beğeni

:grinning::grinning: iade olmadan tamamlamanız dileğiyle

1 Beğeni

Benim radarımdaki kitaplar az olduğu için pek bir şey beklemiyordum. Kara Çınar için ekstra bir 6-7 TL indirim olunca üstüne pkd restini çekip aldım. Sonuçta enpara çok cazip. Bu arada bu ayın hediye kitaplarının çoğu güzel. Einstein’ı aldım ben.

@JrThoth Teşekkür ederim. :smiley:

3 Beğeni

Kara Çınar güzeldir. Ben seviyor ve takip ediyorum. Çok memnunum. :vulcan_salute:

Ekleme: @SJack Okuma önerim; ilk Infernaliana’dan başlamalısın bence. Diğerlerine göre bir tık geride. Sonrasında Bilimkurgu veya Korku olabilir. Hangisini istersen okuyabilirsin ama en son “Kısa Bir Cehennem Ziyareti” okunmalı. Daha çok keyif alırsın. :smiley:

Kara Çınar dizisini birbirinden güzel kitaplar oluşturuyor , seriye başladığınıza inanın çok sevindim :blush:
Keyifle okumanız dileğiyle.

1 Beğeni

@Agape Ben de tam hangi sırayı önerirsiniz diye danışacaktım size. :slight_smile: Gerek kalmadı. Dediğiniz gibi yapacağım artık. Teşekkür ederim.

@Anita Forumun bu yönünü seviyorum işte. Başka başka kitaplar okuma isteğimi arttırdı. Kara Çınar Serisinin olumlu yorumlarından sonra almamak iyi bir fikir değildi. Size de teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

2 Beğeni

Daha çok kişinin şans vermesi lazım bence. Bu alanda güzel işler yapabileceklerini düşünüyorum. Yaptıkları işler de oldukça güzel. Çeviri, editörlük, kapak konusunda ben gayet başarılı buluyorum. Tertemiz kitaplardı. Seçimlerini de çok beğendim. Herkese buradan bir kez daha tavsiye edeyim. :slight_smile: Umarım fantastik konusunda daha çok girişimde bulunurlar.

2 Beğeni

14 Beğeni

Yine ben hariç herkes sevmiş gibi baskıyı. :sweat_smile: Hiç hoşlanmıyorum şu dıştaki şeritten…

1 Beğeni