Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Cehennemden Gelen baya ilgimi çekti ama ben genelde korku filmleri/kitapları izleyip okumam. Bu yüzden sever miyim bilmiyorum. Acaba önce filmini mi izlesem diye düşünüyorum.

2 Beğeni

İdefix kargosu ulaştı

11 Beğeni

Bence kitabı oku önce,filimini bende izlemedim ama kitabını okumadan filmi izlemem.

1 Beğeni

Idefixten Dune Tanri Imparatoru kitabini almistim fakat gelen kitap nerdeyse ikinci el kondisyonunda bile degil. Kargonun kabahati oldugunu dusunmuyorum cunku paketteki diger kitaplar iyi durumda.
Daha once tecrubesi olan var mi, degisim yapiyorlar mi?

2 Beğeni

Bir ara tükenmişti, yeni baskılar ise nispeten biraz daha pahalı çıktı. Ben İdefix’te ki Dune serisinin yeni baskılar olduğunu düşünmüyorum. Büyük ihtimalle hasarlarından dolayı müşterilerin değişim talebiyle geri gönderdikleri kitaplardır bize sattıkları. Ben de aldım, büyük ihtimalle Pazartesi günü ben de aynı şikayette bulunacağım.

4 Beğeni

Bilinçli tüketici böyle bişey olsa gerek diye düşünüyorum :grinning: :+1:

4 Beğeni

Kitapyurdu BKM expres, ilknokta ve idefix kampanyasından ilk parti alışverişim

Bazıları çok çok güzel.

25 Beğeni

Yüzeysel gelebilir ama şöyle de bir durum var ; Her farklı bölüm içinde insanlar o yüzeysel dediğimiz anlatımlar hakkında da yeterli bilgi sahibi olmuyor.Bazılarının hiç ilgi alanı değildir,bazılarının zamanı olmuyordur.İşte bu gibi durumlarda sade ve anlaşılır bir ön kaynak için yeterli bence .Kitapyurdu sitesinden almıştım ama Alfa Yayınları’nın benzer bir serisi ilgimi çekti, onu da alıp karşılaştırmak istiyorum.

Estağfurullah abi, tanısanız böyle düşünmezdiniz :joy::joy:

1 Beğeni

20 Mart gece 1-2 gibi siparişi verdim, 21 Mart akşamı kargoya verdiler (PTT) 22’si öğlene doğru teslim aldım. BKM kitap Alfa yayınlarının yeni çıkan kitabını çok hızlı temin etti ve gönderdi.

14 Beğeni

İdefix’ten 19 Mart gece verdiğim iki ayrı sipariş bugün geldi. Polisiye takıldım… Eksikleri de almış oldum.

21 Beğeni

Yurtiçi kargo ve Cumartesi günü kargo kapıda, hemde ilgili arkadaş ısrarla kapıyı çaldı, ben uyanmayınca telefonumu çaldırdı 3 defa :scream::scream:

Kitaplar ise tertemiz ve ikisi de 3. baskı (2019) Gerçekten yılın şokunu yaşattılar bana, İdefix ve Yurtiçi işbirliğinden belasız, musibetsiz çıkmak anlayamazsınız… Ağliciiim @Ufuk

26 Beğeni

Yer gök polisiye olmuş. :+1::slight_smile:

1 Beğeni

Hayırlı olsun indirimde Dune serisine baktım ilk kitap gözükmüyordu yoksa alacaktım. Onun yerine başka kitaplara yönelmiştim ama şimdi canım çekti :smiley: idefix daha benim siparişlerimi hazırlamakla meşgulmüş siz şanslıymışsınız baya :smiley:

1 Beğeni

Teşekkür ederim, ben de sipariş verirken son kitap yoktu :grin: siparişi verdikten sonra eklendi siteye. Başka zamana kaldı artık.

1 Beğeni

Kidega ve Kitapyurdu alışverişim.

14 Beğeni

Doğum günü hediyelerim. Uzun zamandır kitap almıyordum. Okunacaklar birikmişti. Ama bu vesileyle almış oldum. Çizgi romanları @Husey in önerisiyle aldım. Ve çok sevdim. Sanırım okumaya devam edeceğim. Monte Cristo Kontu için Alfa yayınlarını beklemek istiyordum ama dayanamadım. Belki çıkardıklarında baskısı hoşuma giderse alırım. İhanetin Kalbi de Nemesis’in bastığı bir genç yetişkin seri. İlk kitabını okudum ama ikincisinin indirime girmesini bekliyordum. Sonunda Bkm’de 12.90’a düştü aldım. Fantastik yönü çok yoğun değil ama karakterleri seviyorum. Genç yetişkin serilerinde prenses/prens falan seven varsa şans verebilir.

12 Beğeni

İdefix’ten 3-5 herkesin kitapları geldi, bakıyorum bir çoğu aynı kitaplar, benim aldıklarım hala “sevk bekliyor” . Telefon edip, " Eyy İdefix, sen kimsin yaaaa. " diyesim var. :slight_smile:

4 Beğeni

Kitapyurdu’ndan Toz Gibi Yıldızlar’ı sipraiş ettim. Umarım tez zamanda kavuşuruz da Asimov külliyatındaki yolculuğum kesintisiz devam eder :slight_smile:

1 Beğeni

Keşke Viking Mitolojisi için bu kitabı almasaydınız, eğer Nesir Edda’ya bir katkısı yoksa.
Neil Gaiman’ın İskandinav Mitolojisi’ni ya da Yeditepe’nin bastığı Snorri Sturluson’un Viking Mitolojisi’ni öneririm.

1 Beğeni