Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Neden bu kitap değil? Benim bölüm tasarımlarından dolayı olayları başlık başlık incelediği için daha çok hoşuma gitti şimdi bakınca, ama içerik olarak okumak lazım.

Diğer iki kitapta var elimde.

Yayınevi kaynaklı olabilir mi? Ben de şaşırdım bu kadar erken beklemiyordum hem İdefix’ten dolayı hemde ülkenin diğer ucundayım, hızlı oldu açıkçası.

Ha bi’de eyyy diye çıkışmak hiçbir işe yaramıyor gözlemlediğim kadarıyla :joy:

1 Beğeni

Yurtiçi kargo son kitabımı da getirdi bugün. Çok şaşırdım, hiç beklemiyordum.

Hocam hepsini okudum, zaten saydığımız eserler Nesir Edda’dan uyarlanma. Yeditepe’nin bastığı birebir aynı iken Kevin Crossley-Holland ve Neil Gaiman’ın yazdığı Nesir Edda ile Manzum Edda’nın karışımı gibi bir şey.

Say Yayınları’nın çıkan okuduğum kitapların çevirisi kötüydü ve çok fazla yazım yanlışı mevcuttu, Yeditepe’nin çevirisini bu konuda daha kaliteli.

1 Beğeni

Benimkilerde de tık yok. Bir tane bile hazır değil üstelik dediğiniz gibi hep aynı kitaplar. :joy: Sanırım gelmeyecekler. :sweat_smile:

Alfa var mı siparişinizde. Muhtemelen PKD’nin Uzaydaki Çatlak nedeniyle bekliyor benim sipariş.

Evet aynen hocam… :slight_smile:

Sende yine sebep varmış bende sebep de yok. Alfa’dan sadece Jules Verne var. Gerisi İthaki. Bende şans olsa zaten… :sweat_smile:

2 Beğeni

Sonunda kavuştuk

23 Beğeni

Hayırlı olsun :slight_smile: şükür kavuşturan

2 Beğeni

Teşekkürler :hugs::hugs: darısı yeni kitaplara :grin::grin:

3 Beğeni

Anladım bakalım artık bende test etmiş olurum. Teşekkürler bilgi için :slight_smile:

1 Beğeni

Bu alışveriş BKM den mi acaba orda da Gormenghast serisi stokta gözüküyor ama ellerinde var mı emin olamadım…

1 Beğeni

Son aldıklarım.

9 Beğeni

İdefix’ den aldım :slight_smile:

Biraz gecikmeli de olsa 2 si rafa toplam 5 adet (diğerleri bana, kardeşime ve bir aile dostuna) getirttim. Kuzenimin ilk kitabı. hikaye olarak ilgi çekici olsa da biraz aceleye gelmiş izlenimi veriyor. Hemen bastırmak için uğraşmasa ve üzerinde biraz daha uğraşsa daha iyi olabilirmiş. Sizlerden de okuyan olursa görüşlerinizi beklerim.

1 Beğeni

İdefix’ten siparişim sonunda geldi. Efsuncu Baba’nın köşeleri biraz zedelenmiş ama genel olarak sorun yok. Şu an okuduğum kitap bitince hemen bu seriye başlayacağım.

9 Beğeni

İlk basımlarda bu tarz hatalar olabiliyor. Eylül bu seride henüz yayınlanmadı. Siz başka bir yayıneviyle karıştırıyorsunuz heralde.

2 Beğeni

Benim de ilk 3 kitabın sırtında yazmadığı için yeniden aldım…

Bu arada biriniz Ay olan Eylül’den diğeriniz Roman olan Eylül’den mi bahsediyorsunuz ben mi yanlış anlıyorum, anlamadım :slight_smile:

4 Beğeni

:joy::joy::joy:
Dizi izlerken mesaj atmıştım. Ben Mehmet Rauf’un Eylül romanı diye anlamıştım ama Eylül, ay olarak yazılmış.

Bu arada Eylül romanı da bu seride yayınlanmalı.

5 Beğeni