Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bir imar barışı yapalım, yan odayi kütüphaneye katalım… Olmadı tadilat projesi çıkartıp, üst komşudan üst hakki yapalimmm… olur hepsi. :sweat_smile::grin::thinking:

1 Beğeni

Bir de serilerden falan bahsedilmiş çocuklar için, neden benim haberim yok bana önermiyorsun :slight_smile:

8 yaş falan demişsin de o yaşta nasıl okuyacak, içerik ne merak ettim.

Onu da mı bana soruyon? Bkz:

Cevap veriyorum A. Bir baba olarak sen okuyacaksın. :smiley:

Vallahi kimin çocuğu var, kimin yok takip edemiyorum. Bu sıralar baba olma popülasyonu arttı forumda. :smiley:

3 Beğeni

Sen almasan o almasa bu almasa kargocu çalışacak işi nereden bulacak. Herkesin işi belli, ahh bana bir kargocu böyle dese :smile:

Bana demediler hiç. O kadar da ellerinden kitap aldım. Ters cevap veririm mi diye çekiniyorlar acaba? Altı üstü daha çok gelecek derim. :smiley:

1 Beğeni

Tamam seri adlarını ver bu iş burada kapansın :joy::joy:

Madem bilmiyon neden yaş sınırı belirtiyosun arkadaşım :smile:

1 Beğeni

Bir dakika ya? Sen hayırdır? :rofl: Tamam, yorgunuz, kafamız erik hoşafı oldu diye beni mi trollüyorsun? :smiley: Okula 6’sında başlasa. 8’inde gayet de okur ki ben 8+ yazmışım. :sweat_smile::face_with_raised_eyebrow::buyucu:

Spiderwick Günceleri - Tony DiTerlizzi DiTerlizzi, Holly Black (Ciltli :roll_eyes:)

Filmi var.

Gregor Yeraltı Günlükleri - Suzanne Collins (Ciltsiz kutulu :smirk:)

Ulysses Moore Serisi - Pierdomenico Baccalario (Ciltli :roll_eyes:)

Sanırım dizisi vardı. :thinking:
https://img.letgo.com/images/54/be/8d/e2/54be8de20f7a6675916a5f664fc5769a.jpeg?impolicy=img_600

Serafina Serisi - Robert Beatty (Ciltli :roll_eyes:)

Michael Ende - Hepsi (Ciltsiz :sweat_smile:)

Yaş grubuna göre değişen kitapları var.

Narnia Günlükleri - C. S. Lewis (Ciltsiz :smirk: ama ciltlisi de var. Bulabilene aşk olsun.:sweat_smile:)

Filmi var.

Maya Serisi - Payal Dhar (Ciltsiz :rofl:)

12+ diyebiliriz. Tükenmiş görünüyor ama fuarlarda bulunabilir. En son fuarda vardı. Kapak değişimine çok gidildi.

select%20(1) select%20(2) select

Aklıma gelenler bunlar. Başka da varsa şu an hatırlamıyorum. Yine de yaş aralıklarını kontrol etmenizde fayda var. Hepsi de güzel seriler.

Genç- yetişkin 16+ üzerine de sonra konuşuruz. :smiley:

3 Beğeni

Tamam listeme aldım konularına bakıp seçerim. Narnia’yı almıştım yarın elimde olur.

Yazdıklarını da konu dışı olarak şikayet ettim kaldırsınlar :joy::joy:

Çoook teşekkür ederim seni yordum kusura bakma. Ama merak ettim tavsiye edeceğin serileri :+1:t2:

1 Beğeni

Denetmen benim yalnız. :smiley: Beni bana mı şikayet ediyorsun? :rofl: Arkadaşlar @Ufuk’ye veda edelim. :buyucu:

1 Beğeni

Senin içindeki idealist kişiliğe güvenmiştim :joy:

Kandırıldım :joy::scream:

1 Beğeni

Ejderha Mızrağı ve Drizzt tam set mi :astonished:
Bu arkadaşı benimle tanıştırma ihtimaliniz var mı :grin:

Hiç kitabı kalmadı maalesef. Şehir değiştirdi zaten ve şu anda kitap almak ve okumak gibi bir niyeti yok. :smiley:

ben şaka yapmıştım :slight_smile: hiç olur mu öyle şey :slight_smile: ayrıca kitaplarınızı güle güle kullanın.

1 Beğeni

Ben sizi bulmuşken bir şey sorayım. Sizin daha önce bana cevaben yazmış olduğunuz şekilde İdefix’ten hediye kartı alıp kullanmıştım. Şimdi bu kez diğer hesaptan öbürü için de hediye kartı alabiliyor muyum?

Olur herhalde. Ben dönüşümlü kullanıyorum ama önce indirim kodlarını her iki hesapta da kontrol edin. Bazen eski hesaplarda çalışmıyor. :smiley:

1 Beğeni

Hm anladım. Teşekkür ederim

1 Beğeni

Nedir bu hediye kartı olayı merak ettim.

Dr veya İdefix’ten satın alınıp kullanıldığında yaklaşık 15 tl ek bir indirim sağlayan bir kolaylık diyeyim kısaca

1 Beğeni

Yerdeniz ve Metro Triloji sahibi olan arkadaşlar varsa rica ediyorum içinin dışının resimleri,çeviri kaliteleri ve baskı kaliteleri hakkında yorum yapabilirlerse sevinirim :blush:

2 Beğeni

Yerdenizi gözünüz kapalı alabilirsiniz.

1 Beğeni