Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Evet @alper neler peşindesin sepetini görelim :smile:

1 Beğeni

:slight_smile: İthakiden alacağım bir şey kalmadı benim, yeni çıkanlardan alacağım 3 kitap var, onlar da ikisi 27’sinde çıkıyor diğerinin de çıkmasına 6-7 gün varmış. Öbür ay alırım artık.

1 Beğeni

Diyecek bir şey bulamadım. Tek diyebileceğim;

İnanmadı :slight_smile:

2 Beğeni

Bunları aldığımda dolar 3.5 idi :frowning:

12 Beğeni

Şimdi baktım alacağım sadece bunlar var İthaki’den

Gaimen yeni baskıları alma konusunda bir karara varmadım henüz.

Sonra İş bankası çıkacakları ekleyeyim dedim.

Şimdi otur 10 gün bekle, kitaplar gelsin :slight_smile: kimden ötürü @Ufuk senden ötürü :slight_smile:

8 Beğeni

:smile: 10 güne de gelmez bence gene sağlam kargaşa olacak gibi :slight_smile:

@alper ayrıca senin gerçekten pek bir şey yokmuş İthaki’den, benimde sadece yeni çıkanlar vardı alacağım ama şu Drizzt basılması kafamı karıştırdı, hepsini alıp tekrar denemek istiyorum. Bir de Bıçağın Kendisi’ni unutmuşun daha önce almadıysan.

1 Beğeni

En geç çıkacak kitap Sanatçının Gençlik Portresi, 4’ünde çıkacakmış. 6-7 gibi KY stoklarına girer. 8’i kargoya verseler(Cumartesi) 10’u kargo bana ulaşır. Yaklaşık 2 hafta beklerim gelmesini. Bu sipariş İdefix veya DR 'dan olsaydı. Her gün 1-2 kitap gönderirlerdi.

Bitmemiş seriler benden uzak olsun :slight_smile: Drizzt’e 3-4 sene önce bulaştım, 22- 23 okumayacağım ama aldım, bir umut sorun çözülsün, 7 ve sonrası kitaplar çıksın diye bekliyorum.

3 Beğeni

Benim listem belli gibi. :joy: Şu ikisini merak ediyorum.

6 Beğeni

Cem’in Ciltli Seçilmiş Öyküler baskısı da var, Liste için ihtiyaç varsa Cem seçilmiş öyküler ve İş Bankası Modern Klasikler Jack London kitapları baskıları bende var.

İş bankası Modern Klasikler dizisi içerisinde Bütün Eserleri diye basıyor Jack London kitaplarını liste ve İş bankası hızı kıyaslaması yapınca ben muhtemelen hepsinin basıldığını görmeden ölürüm :slight_smile:

1 Beğeni

Uzun süre ithaki alacağımı sanmıyordum ama şans yüzüme güldü ve indirim kitapyurdundaymış. Böyle olunca sabah sipariş vereceğim Temmuz’un ortalarında da gidip almış olurum.

James Joyce hiç okumadım ve yeni çıkan kitabı almak istiyorum. Yazarı sadece ismen biliyorum yazım tarzı vs hiç bilgim yok. Nasıldır acaba??

Madde 22’yi almak kaçınılmaz oldu %50’yle ve almayı düşünmediğim Istrancalı Abdülharis Paşa’yı da alabilirim. Yıldızımın uyuşmadığı Bradbury ve Malerman’a şans vermeyi düşündüğüm için Mars Yıllıkları - Malerman kitabına karar veremedim. Kumsal’da da var.

İlknokta listesine bakmam lazım ya hatırlayamadım şimdi hepsini.

Hiç aklımda olmayan Unutulmuş Diyarları okumak istedim bugün o yüzden Anayurt’u da alsam mı almasam mı diye ciddi fikir dövüşü oluyor kafamda.

En önemlisini unutmuşum Hırsızlar Cumhuriyeti. Centilmen Piçler başlığından kaçmak için harcadığım çabayı bir ben bilirim. Özledim Locke’ı.

2 Beğeni

Hadula’yı okurken çok kızacaksın :slight_smile:

1 Beğeni

Tahmin ediyorum kızacağımı. :slight_smile: Alabilirsem kızacağımdır.

Bu gece sabaha dek nöbet tutmak zorunda olduğumdan yarın ne durumda olurum bilmiyorum.

1 Beğeni

ithaki %50 indirimden gelsin yaz alışverişi… Mükemmel denk geldi bundan sonraki indirim anca bayramda olur.

10 Beğeni

Teşekkür ederim yardımcı oluşunuz için. Bahsettiğiniz kitaplardan Cem’in ciltli öykü seçkisindeki öyküleri listeye işlemiştim.
İş bankasına gelince çoğunlukla romanları basıyor. Sadece Ateş Yakmak ve Bir Kuzey Macerası kitapları öykü. Bunlardan Bir Kuzey Macerası orijinalinde The Son of the Wolf öykü derlemesindeki sadece 1 adet öykü iken Ateş Yakmak kitabı ise Jack London’ın orijinal Building Fire ve Love of Life kitaplarına ismini veren öyküleri içermekte. Yani İş bankası öykü kitapları orijinal derlemeleri tam olarak kapsamıyor. Öykü konusunda Cem ve Alfa’nın gerisindeler. Oda yayınları gibi kendi kafalarına göre derliyorlar bu da eksiksiz külliyat oluşturmak için çok uygun değil. Zaten bana kalırsa her ne kadar öyle başlık atmış olsalarda Jack London’ın tüm eserlerini basmaları bu politikaları yüzünden mümkün değil.

Yordam kitap bir kaç öykü kitabı bastı Mete Ergin çevirisi ile bunlar elinizde varsa onlardan öykü içerikleri rica edebilirim.

2 Beğeni

Yıldız tozunu niye kaldırdılar yayından.

Kütüphaneler için küçük, insanlık için böyük kitaplar.

12 Beğeni

Alacak bir şey de bulamıyoruz artık ama işte idare edelim.

8 Beğeni

Vay… Sparta’yı almışsınız.

1 Beğeni

En çok indirimi sanatçının gençlik potresi almış.

3 Beğeni

D$R indirimi ile aldıklarım. Tabiki sıfır hasar beklemiyordum ve ufak tefek sıkıntıları var ama çok kötü değiller. Hiç birini geri göndermeyi düşünmüyorum.

10 Beğeni