Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bunları iki hafta önce gittiğim bir fuarcık olan Pendik sahildeki fuardan aldım. Beklediğimden daha çok yayınevi vardı. Sahaf da beş tane falan vardı yine de güzel oldu. Tüm harçlığımı verdim şu kitaplara ama değdi. İndirim pazarlık yapınca indiriyorlardı. Ötüken klasiklerini internettekiyle hemen hemen aynı miktara aldım - ikisi elli lira tuttu.

Bir de geçen haftaki alışverişten bahsedeyim. İş bankasından Simon Bolivar biyografisi, Bunu Sen de İstiyorsun(bu kitabı çok merak ediyorum) ve Yedi Ölümcül Günah 1. Bir de İkigami 1.

Almayı planladığım ise İblis Döngüsü kutulu set - umarım fazla pahalı olmaz. İlk kez bir seriyi full alacağım. Normalde tek tek toplarım.

11 Beğeni

Hocam Edessa da iyi kar koyuyor insanın alası gelmiyor bazı ürünlerde :sweat_smile:

1 Beğeni

Oda arkadaşınız 19.00 da iptal heralde :smile:

2 Beğeni

Edessa’nın sevdiğim iki yönü var müşteri ilişkisi ve kargo gönderimi çok iyi.

1 Beğeni

Çok çılgın :grin: Iyi okumalar şimdiden :cherry_blossom:

Çok acelesi yoksa İblis Döngüsü’nü bekletebilirsiniz. Serinin son kitabı olan 5. kitabı da çıktı ve yayınevi 5 kitap kutulu şekilde satacak yakında.

2 Beğeni

Hiçbirinin aciliyeti yok aslında. Benim derdim 2020de bunlar yeni yıl zamı yapacaklar mutlaka. Ondan önce alayım istiyorum. Ben o sıra askerde olacağımdan geldiğimde totalde 500 liraya yakın zarar ederim herbirine 5 lira koysalar :sweat_smile: 11ine kadar çıkar umarım. O seriyi yanımda götüreyim istiyorum çünkü. 2 ayda okurum 5 kitabı mis gibi olur.

1 Beğeni

Cidden yaparlar mı dersiniz? Biz de mi stoklasak? :smiley:

2 Beğeni

Yeni yıl demek zam demek. İlla ki yapılacaktır. :slight_smile:

@Ozgur Bitmeyecek Öykü’yü yanına al mutlaka. Tam olarak hangi gün döneceksen söyle o gün banlayayım seni. :sweat_smile:

1 Beğeni

Haydaaa :sweat_smile::sweat_smile: Ben de ben askerdeyken banlarsın dönünce cezam bitmiş olur diyordum. Tüh kötü oldu bu. Köpeğiyle dolaşan kadın, zweig toplu öyküler2, bi seri (4 5 kitaplık), momo ve bitmeyecek öykü. 10 tane yapıyor yeter bana heralde. Daha fazlasını taşımak da sıkıntı :sweat_smile:

Zam kesin ya. Çalıştığım yerde normalde yüzde 5 6 zam yapılırdı bu sene yüzde 15 zam diyorlar. Şuan 700 lira limitim var. Yüzde 15 ekleseler, ki kitap zamları yüzde değilde tl ekleyerek yapılıyor genelde yani 5 6 lira ekliyorlar kitap başı. 900 falan olur. Serilerde ekledikleri anda 10 kitaplı seride direk elli lira yapıyor. Ha zam yapmazlarsa da oturur okurum elimdekileri yine :sweat_smile:

2 Beğeni

Stok işlemlerine başlıyorum :smiley:

1 Beğeni

Ben de banka soyma planıma devam ediyorum. :joy: Benim listemi alabilmem için milyarlara ihtiyacım var ve bende olmayan şey tam da milyar kısmı. :sweat_smile: Neyse canım zaten her istediğimize her istediğimizde sahip olamıyoruz. Bu sebeple çok da şey yapmamak lazım.

@Ozgur Ceza dediğinin bir anlamı olmalı.

2 Beğeni

Tiffanyler tamamlanmış :star_struck:

1 Beğeni

Bunlar da benim bu gün gelenler.Arada gülmek de lazım…

5 Beğeni

Evet. Morttan sonra Küçük özgür adamlara başladım ki ben bu seriye baya baya aşık oldum sanırım. Başta syrı karakterleri sebiyorum gibi gelmişti meğer yazar her karakteri sevdiriyor insana. Hepsinin ayrı ayrı çok harika özellikleri var :smile: Çok gülüyorum ya bazen. Buradan Niran Elçiye :heart: Ne çevirirse okuyacağım artık. Terry Pratchettin seri harici kitaplarını da alacağım ama şimdi değil :hugs:

@Agape dönüşte sana kitap alarak foruma giriş yapıcam. Yada tekirdağda bir kubağa yakalar bacağını falan da getirebilirim sen nasıl dersen :sweat_smile::grimacing:

1 Beğeni

Yazarları tavsiye ediyor musunuz?

Haşırt dı bilekbord bayadır istiyordum aklımdan cıkmış. Hatırladım sayenizde teşekkürler

Forumdaş,daha okumadım kitapları ama ben de tavsiye üzerine aldım.Zafer Algöz kitapları okuyanlar özellikle çok eğlenceli olduklarını söylüyorlar,ilk kitap daha iyi demeyi de ihmal etmemişler.Çok muhtemeldir ki,Selçuk Aydemir kitapları gibi tebessüm ettirecektir.

Dünyanın Çehresini Değiştiren Seyahatler kitabını özellikle okumak istedim.Kitabın içinde görseller de mevcut.Yarın o kitabın içinden resimler de atarım foruma.

Cemal Süreya ismini bir şekilde bu toprağın her insanı duymuştur. Bir saat içinde bitirilebilecek bir şiir kitabı.

1 Beğeni

Yayınevi satın alsan da olmaz. :buyucu:

1 Beğeni

Selçuk Aydemir sevdiğim bir yazar .Öyleyse listele ekledim.Teşekür ederim ,keyifli okumalar