Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Dıştaki şerit biraz içe göçük duruyor. Dokundukça hoşuma gidiyor. :smiley: Sade kitap kapağı sevdiğim için sanırım çok beğendim.

Ben Ateş ve Kan özel baskısından 2 tane aldım, @Agape ye yapılan özel servis banada yapılmaz ise gönül koyarım. :sweat_smile::expressionless:

Ben bugün birinde daha gördüm ayraç, defter filan. Belki karışık atmışlardır. Şans olabilir. :smiley:

1 Beğeni

Umberto Eco 16. Yüzyıl elime ulaştı. Altın kaplama sırt güzel olmuş. Fotoğrafta pek belli olmadı baya parlıyor :slight_smile: İçerik olarak da çok sağlam bir kitap olmuş.

Bu arada Alfa’nın paketlemeye dikkat çekmek lazım. Şaka değil, internetten aldığım cam ve porselen şeyler bile böyle özenli paketlenmeyebiliyor.

Buda Lovecraft Bilgi Föyleri. Ben kitabın arasına koyarlar dedim ama ayrı baloncuklu zarf ile geldi :slight_smile:

Düzenleme : Arasdan gittim aldım kargoyu :angry: Fiyatı nedeniyle almak falan hiç aklımda yokken Kitap365’de anlık %65’e tekabül eden bir indirimle 58 TL’ye satıldığı haberi paylaşılınca aldığım Hayvan Çiftliği Özel Baskı. Bu tür baskıların ülkemizde de yapıldığını görüyor olmak çok güzel hatta yayıncılık adına gurur verici. Gelgelelim saman olan şömizin düşüncesi pratikte güzel fakat uygulamada pek sağlıklı olmamış, keza dökülüyor :slight_smile:

29 Beğeni

Şükür hasarsız ulaşabildim. :blush:

23 Beğeni

Kazasız belasız gelmeleri ümidiyle :grimacing:

10 Beğeni

Bana sadece kitap okuma günlüğü geldi.:expressionless: Neyse güzel olmuş baskısı. İnsanın okuyası geliyor.:grinning:

1 Beğeni

D&R siparişim tam iki hafta sonra elime ulaştı ama kitaplar temiz olduğu için sorun etmedim.

15 Beğeni

Kidega indirimleri birkaç kitap hariç hiç beklediğim gibi değil,niye böyle oldu yahu… :frowning:

1 Beğeni

Alfa’larım da geldii. Bunlar da hasarsız.

İçindekiler sorununu hemen çözdüğü için ayrıca tebrikler teşekkürler. @alfakitap

22 Beğeni

Bugün hem kitap365 sitesi siparişim hem de kidega siparişlerim geldi :slightly_smiling_face: Bu ay bütün paralar özel basımlara gidecek anlaşılan :sweat_smile:

17 Beğeni

2 aylık kitap alışverişsiz geçen aranın ardından, muhteşem, kara, harika vs cuma indirimlerden aldıklarım.

31 Beğeni

BKM’den Terabithia Köprüsü ve Garp Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitaplarını 1.5 hafta önce almıştım,1.5 hafta sonunda gelen şeye bak…Öylece bakakaldım kargoya :neutral_face:

20 Beğeni

Başkasının kargosunu mu yolladılar acaba? İçinden sevk irsaliyesi çıkması lazım bir kontrol edin. Bayağı fahiş bir hata olmuş.

Hayır işin komik tarafı kargoda benim bilgilerim var,içerik farklı,fatura gelenden farklı yani başkasının kargosu gelmiş ama o bile eksik gelmiş…Bayadır BKM’den alışveriş yapmıyordum birkez daha yapmamam gerektiğini anladım.Bu kara cuma yoğunluğunda Amazon,kitapyurdu,kidegadan alışveriş yaptım birisinde yanlışlık veya hasar yoktu…
Yusuf Öz büyük özveri ile çalışmış :clap:

2 Beğeni

Her şeyi karman çorman etmişler. Biraz uğraşmanız gerekecek bir süreç bekliyor sizi. İşin sonunda hallolur da epey zaman kaybı olacak gibi.

1 Beğeni

Bir siparişi hem eksik olarak hemde sipariş edilmeyen kitap ekleyerek siparişi vermeyen bir müşteriye gönderme başarısı. :grinning: Sizin için üzücü bir durum ama sabah 6 dan beri sıkıcı bir gün geçiren beni baya bir güldürdü. :joy:

3 Beğeni

Bu nasıl bir karışıklık. Combo yapmışlar resmen.

4 Beğeni

Aslında hata bende ne girip alıyorsun bkmden sevdiğin sitelere gir al 2-3 tl ucuzluk için yanlış yaptım.Bkmnin ne kadar rezil olduğunu unutmuşum…Mesaj attım bekliyorum whatsapptan lakin bir daha tövbe birşey almam.Arkadaşa Hayvan Çiftliği Özel Baskı aldım bkmden aynı gün bu siparişimle birlikte umarım çocuklar için Hayvanlar Alemi kitabı falan gelmez…

Sipariş toplam 22 tlydi şükür daha fazla değil,uğraştıracaktır dediğiniz gibi ama iade edilsin gerisi önemli değil

1 Beğeni

Selam yine ben :smile:

26 Beğeni