Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Sakın verme! :slight_smile: “Hazır onlar sende, senin olsunlar, benden hediye” de gitsin. :smiley:

Aynen dediğiniz gibi yapacağım :slight_smile: Bunlar da Alfa’nın diğer kuşe ve ciltli DK basımları gibi Çin’de basılmışlar. Oldukça kaliteli olmuşlar.

Düzenleme : İçerik ve içeriğin kağıt kalitesi olarak 1. ve 2. basılm arasında bir fark göremedim. Sadece bu yeni 2. baskının cildi daha albenili, daha kaliteli duruyor.

1 Beğeni

Öncelikle kitaplarınızı keyifle okuyun :slightly_smiling_face:
Alfaları hangi siteden aldınız acaba ?

Teşekkür ederim. Alfa kitaparını genellikle Alfa’nın kendi sitesinden alıyorum. Bunları da alfakitap.com’dan aldım.

1 Beğeni

Ciltli. (20 karakter)

O ciltler Plastik kaplama olarak geçiyor galiba.

Adını tam bilmiyorum ama bu tip cilde sadece Alfa’nın Çin’de bastığı DK kitaplarında denk geliyorum. Dokulu, pütürlü bir yüzeyi var :slight_smile:

1 Beğeni

Hediye çekleriyle işkültür toplamayı bırakıp pahalı serilere yöneldim. Sissoylu’nun kitapları eksikti, kralkatili güncesi yoktu, asimov’un kitaplar ucuz illa ki alırım diyerekten fırtınaışığı 1. kitabı aldım. Artanına da BK’den uzun zamandır almak istediğim Tanrı Olmak Zor İş aldım.

Not: Monokl basımı wool serisi silo sadece 1 tane ve kapakta ufak hasar var. Vardiya 4 tane vardı hepsi iyiydi. D&R Ankamall

4 Beğeni

Kidega Şubat alışverişim:

14 Beğeni

100/40 TL lik kupon bana da tanımlanmış, dayanamayıp aldım. 67,33 TL tuttu. Umarım sağlam gelir.

3 Beğeni

Kidega’nın %50 İthaki indiriminden aldıklarım.

15 Beğeni

hangi site bu acaba?

Trendyol, satıcı kırmızı kedi kitabevi.

1 Beğeni

S.Lem kitapları PKD boyutunda mı acaba, yoksa 13,5x21 mi?

PKD kitapları ile aynı boyuttalar.

2 Beğeni

N11 Pegasus mağazasından sabah aldım, aynı gün teslim seçeneği ile az önce elime ulaştı. Gerçekten çok güzel olmuş, emeği geçenlere teşekkürler. @mit

23 Beğeni

Kidega son şakasını yaptı yine. Ocak ayının alışverişini sırf bu kitap için yapmıştım. Gelene bak. Hayır birde on onbeş sayfa falan birleşik ama kitap genel olarak kusurlu görünüyor. Çok kararsız kaldım geri gönderip göndermemekte.

1 Beğeni

Kidega en azından iade konusunda zorlayıcı değil. Bence değişim isteyiniz.

1 Beğeni

Benim ki baya hasarlı geldi. Kidega ile hemen iletişime girdim ve geri dönüşleri çok hızlı oldu aynı gün ben daha kendi elimdekini iade etmeden yenisini kargoladılar. Yenisi hemen elime ulaştı. Sizin de iade etmeniz iyi olur tabii siz bilirsiniz.

1 Beğeni

Kargoyu saat 5ten sonra açtığım için kidegaya ulaşamadım. Siteden mesaj falan yazdım da daha dönüş olmadı. Yarın büyük ihtimalle geri yollarım.

1 Beğeni