Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yine dayanamadım… Ciltli HAY ların fiyatları uçunca tüm takıntılarımı bir kenara bırakıp ciltli ciltsiz karışık toplamaya karar verdim. Özellikle ince kitaplarda fiyat farkı yaklaşık 3 katı buluyor.

23 Beğeni

Kitapyurdu puanları arada işe yarıyor :sweat_smile:
Keşke daha fazla puan verse alışverişlerde,kitaplarda daha uygun puanla satılsa

6 Beğeni
  1. elini 55 TL’ye bulunca kaçırmak istemedim. Kargo da bedavaydı.
10 Beğeni

N11 ve Kidega siparişim bugün elime ulaştı :smiling_face_with_three_hearts:

Witcher Evreni harika gözüküyor , başta @mit ve @Everfever olmak üzere eserde emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

37 Beğeni

Benim 6000 kusurdu unutmuştum hemen harcayayım :))

2 Beğeni

Hayırlı olsun. Justice’in kağıt kalitesi nasıl?

1 Beğeni

Teşekkürler,hamur kağıt.Açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım, sayfalar çok ince.Kuşe kağıt yakışırdı.

1 Beğeni

Bana da kuşe kağıda bastık demişlerdi. :cry::rofl:

Hepsi forumdan.

22 Beğeni

Bayadır arıyordum bu kitabı. Baskısı tükenmişti. Zebramo’da uygun fiyata bulunca direkt aldım. (Hatta yayınevini arayıp yeniden basıp/basmayacaklarını sormuştum, yayın planımızda yok demişlerdi.)

4 Beğeni

Merak ettim neden özellikle bu baskı?

4 Beğeni

Açıkcası bende merak etmiştim siz sormuşsunuz.

1 Beğeni

Arkadaşım önermişti. Bir de İş Bankası, İthaki falan çok gereksiz uzatmışlar diye duydum o yüzden.

2 Beğeni

Kapağı görünce şaşırdım açıkçası. Çünkü biraz önce Thomas Mann Büyülü Dağ kitabını bitirdim. Ve kapak şu şekilde ;

Ayrıca Monte Cristo Kontu favori kitaplarımdandır, bence tam metin okuyun.

2 Beğeni

Yayınevleri uzatma değil de kısaltma yapıyorlar o uzunluğu istediklerini anlatabilmek için yazar kendisi uygun görüyor. Mesela sizin aldığınız kısaltılmış metin bir kitap ve bence yazarın değil yayınevinin kitabı. Tabiki kısaltılmış metin talep edebilirsiniz, umarım beğenerek de okursunuz ancak okumuş birisi olarak Alexandre Dumas kitaplarının tam metinlerini öneririm. Gayet akıcıdır göz korkutmasın.

9 Beğeni

Caspar Friedrich in bu eseri sanırım kitap kapaklarında en çok kullanılan görseler sıralamasında birinciliği alır. Yerli-Yabancı yüzlerce kitapta kullanılmış.

8 Beğeni

Aynen bu görsel baya kullanılıyor kitaplarda. Kitabın tam metin olup olmaması pek önemli değil aslında şuan benim için. İlerde tekrar okurum büyük ihtimal. Çünkü sınava hazırlanıyorum. İlerde tam metin baskısını alırım.

Bu çok iyiymiş :smiley:

“gereksiz” uzatılan tam metin çeviriler işinizi görmüyorsa çocuk klasiklerine göz atmanızı öneririm.

10 Beğeni

Bende vardı bu baskıdan. Sonra diğer yayınevlerine göre sayfa sayısının az olması nedeniyle tam metin olmadığından işkillenip kitabı takas ile elimden çıkarmıştım. (Holosko artı bir miktar para taktiği ile) Şimdi sayfa sayısı az ve baskısı bulunmaması nedeniyle talep görmesi şaşırtıcı. Baskı kalitesi de iyi değildi hatırladığım kadarıyla. Özellikle sayfaları çok ince olduğundan dolayı arka sayfadaki yazılar rahatsız ediyordu.

Şubat Ayı Alınan Kitaplar:

-R.A. Salvatore - Drizzt Efsanesi, Anayurt
-H.P. Lovecraft - Mezarlıktaki Dehşet (Ren Yayınları)
-Ursula K. Le Guin - Bağışlanmanın Dört Yolu (Metis)
-One Punch Man 12

2 Beğeni