Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Güle güle okuyun. Kitabı okumuş biri olarak beni pek tatmin etmeyen bir derlemeydi. İçlerinde en çok Ray’ın hikayesini beğenmiştim. Ki ben Ursula Kroeber Le Guin’in hastasıyım. Fakat onun kısa novellasını bile pek beğenmedim. Tabi ki tatmin edici güzel öykülerde vardı hakkını yemeyeyim. Bu arada kitabı ödünç almıştım. Daha sonra bir yerde 30 liraya bulup almadığıma hâlâ yanarım. Nur içinde yatsın hevesim. Yine duygulandım.

1 Beğeni

Bugün uzun süredir beklemekte olduğum Kidega çizgi roman alışverişim elime ulaştı. Yanlarında verilen ayraç ve dezenfektan hediyesi çok hoştu ama ne yazıkki batman hush hasar görmüş bir şekilde geldi. Bu durum açıkçası biraz moralimi bozdu. Hediye kitap olarak seçtiğim Don Kişot Efekti fena bir kitap gibi durmuyor.

13 Beğeni

Açıklamayı okumadan fotoğraftaki kitabı gördüm ve heyecanlandım hangi siteden aldınız diye sorucaktım ama ne yazık ki açıklamayı gördüm :frowning:

1 Beğeni

şansılısınız ki kitaplarınız gelmiş.

Arkadaşınızla tanışabilir miyiz?

2 Beğeni

İndirimi görünce dayanamadım ve Bitmemiş Öyküler’i aldım İlknokta’dan. Hali hazırda Silmarillion’u okuyorum araya başka şeyleri de sıkıştırıp ama sonrasında buna hızlı bir geçiş yapacağım.

Bu arada dün akşama doğru sipariş verip bu sabah elime geçmesi de çok hoş oldu.

11 Beğeni

Kapağı çok hoşuma gitti. Keyifli okumalar :slight_smile:

1 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi ne kadar güzel görünüyor, almamak için kendimi zor tutuyorum.

1 Beğeni

Kitaploji ve Presstij siparişleri
Kitaploji sadece balonlu naylona sarıp göndermiş ama kitaplarda hasar yok.
Presstij siparişim sadece 1 saat içinde kargoya verildi ve paketleme iyi yapılmıştı.

17 Beğeni

Merhaba, öncelikle güle güle okuyun ve özellikle o malum kitabınız hayırlı olsun :grin: :grin:. Rica etsem Ölüler, Diriler ve Deliler kitabının içindekiler bölümü varsa atabilir misiniz?

2 Beğeni

Hayırlı olsun da hocam niteliksiz adam 1’i de alsaydınız bari set olurdu 13 liraydı o da tamam 41 kuruş değilse de :rofl:

Bizimkiler de kargoya verildi bakalım.

Gelmezse diye çok fazla bir şey almadım ama pişman oldum şimdi.

Herhalde siparişi kargoya verilmeyen bir ben kaldım :frowning_face:

Aynı şekilde ben de varım. Bir kitap için yayınevi kaynaklı iptal edildi diye mail aldım. Diğerleri gönderilecektir deniyor. Bekliyoruz bakalım.

benim de daha verilmedi. 41 kitap sipariş etmiştim. bir şey soracağım bir de bilen arkadaşlar varsa yardımcı olur mu? bazı kitapları temin edememiş kitaploji ve gönderemeyecekmiş. kapıda ödemede o kitapların fiyatları düşer değil mi?

hangi kitap paylaşabilir misiniz

Ona göre fatura kesmeleri gerekir.

Orhan Pamuk - Manzaradan Parçalar kitabı mailde bahsedilen kitap.

Ben de sonradan normalde piyasada olmayan kitaplardan ayrıca bir sepet yapıp normal fiyatlarla satın aldım ama onu kafadan iptal ettiler :slight_smile:

Muhtemelen bazı kitaplar başka siparişlere eklenince size sıra gelene kadar tükeniyor da olabilir. Ben bunu düşünmüştüm. Bir kitaptan 50-100 adet olması çok zor ellerinde. İlla tükenmiştir. Doğru stoğu işlememişlerdir çünkü.

2 Beğeni

şimdi kontrol ettim. yky resmi sitesinde de tükenmiş olarak gözüküyor.

1 Beğeni