Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İlk defa gördüm bunu gerçekten.Bende ikisinde de içindekiler kısmı yok(birinci baskı). Arkadaşlar da açıklamış zaten ayriyeten gönderildiğini çok ilginç. Yanlış bilgi vermişim pardon :joy:

1 Beğeni

Tabii ki, buyrun :slight_smile:

1 Beğeni

Önemli değil, böyle bir tutarsızlık olması karşısında ben de şaşkınım açıkcası :joy:

2 Beğeni

Çok teşekkürler :slight_smile: iyi okumalar :metal:t2:

1 Beğeni

Bende ki dost yayinlarindan olan artik bulunmayan hali. Ama cok kiskandim…zira en begendim 3 hikayeyi tek bolum olarak buraya koymuslar. Bu arada delilik daglarinda nin filmi de var…

1 Beğeni

Buna kesinlikle bakacağım, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Zebramo’dan kargo dahil 50 tl’ye aldıklarım;

17 Beğeni

İlknokta bugün dönüş yaptı. Eksik kitapları gönderecekler. Ben de yanlış gelen kitapları göndereceğim. Hata her zaman olabilir. Çözüm genelde aynı oranda olmaz. Şuan ilknokta benim için iyi gidiyor. (İlk siparişimdi). İyi bir finalle bu işi kotarabilirler umarım.
Yanlış gelen kitaplarla ilgili bir şey sormak istiyorum. Ben H G Wells’in 4 kitabını daha sonra almak istiyordum. Ama madem elime geçtiler şuan sitedeki mevcut indirimli fiyat üzerinden harici ödeme yapıp kitapların bende kalmasını sağlayabilir miyim? Böyle bir olasılık varsa ona göre iletişime geçeceğim.

Çoğu site fatura olayı nedeniyle kabul etmeyebilir ama en doğrusu ilknoktaya sormak.

1 Beğeni

24ünde verdiğim bkm siparşim geldi.Kitapları kutunun içine koyup göndermişler hiç bir koruma olmadan.10 tane kitap hasarlı geldi.Bkmden ilk ve son siparişim oldu

35 Beğeni

geçmiş olsun:( ben de dün 2 tane ciltli kitap aldım bkmden, endişeyle bekliyorum artık…

3 Beğeni

Kitapambarı siparişim

Vee bir seri tamamlanır!:dancer:
Evdeyken öğrenci kredimi kitaplara harcadım resmen ve aklım hala alamadıklarımda.
Ayraçları çok beğendim, ayrıca paketleme çok çok iyiydi, önce patpat arkasından tam kitapların boyutunda kutuya koymuşlar üstünde de ambalaj vardı üstüne bir de Aras kargo ambalaj yapmış :smile:. Öneren arkadaşlara teşekkürler bundan sonra kitapambarı ilk bakacağım yerlerden olacak, umarım bozmazlar.

30 Beğeni

Tarih Sümerde başları kaç liraya aldınız? Ben uzun zamandır bakıyorum onlara ama 100 civarı fiyat çekiyorlar hep.

69 TL’ye almıştım Zebramo’dan…

Hayaletin Yaratiıkları kitabının alt kısım yırtık mı bana mı öyle gözüküyor yoksa?

Yırtığa benzetemedim ben. Sanki desen gibi duruyor. Eminde olamadım parlıyor gibi fotoğrafın o kısmı.

2 Beğeni

Dediğiniz doğru galiba. Buradaki resimde de benzer bir şekil var.

5 Beğeni

Bende tam bakıyordum size yazacaktım. Benden önce davrandınız :smiley:

2 Beğeni

Seri hakkında bilgi verebilir misiniz? İlgimi çekti, yorumlar da iyi görünüyor. Bir de sizin görüşlerinizi duymak istedim.

1 Beğeni

Seri hakkında hiç bir bilgim yok ama ana konusu varmış. Belki yardımcı olur;

4 Beğeni