Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Hepsi listemde :disappointed: ne hain bir alışveriş .

2 Beğeni

Screenshot_20200614_183923_com.android.chrome

Amazondan ilk alışverişim. Yüzde 50 indirimi söylediğiniz için çok teşekkür ederim. @hunter
Battı balık yan gider diyerek ilknokta sepetimi de aldım. Her şey odd ve ayaz devleri için…

21 Beğeni

Hayırlı olsun, harika kitaplar almışsın.

1 Beğeni

Teşekkür ederiim.:smiling_face_with_three_hearts: En kısa zamanda kralkatiline başlamam dileğiyle… :smiley:

1 Beğeni

Rica ederim. Çok güzel sepet hazırlamışsınız, umarım hasarsız, eksiksiz gelir. :slight_smile:

1 Beğeni

Çok sağolun umarım.:smile:

Klasik işine de girdik yavaştan, hayırlısı bakalım. :sweat_smile:

35 Beğeni

Amazon siparişim geldi.Dün 12de sipariş vermiştim ve bugün saat 11de elime ulaştı gerçekten inanılmaz.

36 Beğeni

Eganba.com dan yaptığım alışveriş.

16 Beğeni

Ufak bir YKY modern ve Şolohov alışverişi.

Yky Modern Klasikler’den hem kapaklarının rezalet olması hem de başka modern serilerde olmaları sebebiyle kafka, roth, hesse vb almayacağım. Proust için de henüz emin değilim. Yani aslında almam gerekenlerin hepsini aldım gibi oldu.

30 Beğeni

Babilden geldiler…

39 Beğeni

Doktor Jivago’yu okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. :smile: Keyifli okumalar, çok güzel kitaplar.

1 Beğeni

Tabi ilk fırsatta okuyup sizi etiketlerim :relaxed:

1 Beğeni

Mümkünse Einstein’ın içinden birkaç fotoğraf alabilir miyim? :blush:

Çok güzel alışveriş. İyi okumalar. 5-6 tanesi benim de listemde. Yakında alırım heralde :slight_smile:

1 Beğeni

Bir seri toplarken bir başka seride olan kitap olunca ne yapıyorsunuz? Mesela İş Kültür modern klasikleri toplarken atıyorum içinden 10 kitap YKY klasiklerde de var. Seri bozulmasın diye çift mi alıyorsunuz yoksa asıl listeniz İş Kültür, orada hepsi eksiksiz ama YKY’de eksikler mi oluyor (yazdığınızdan sanki ikincisi oluyor gibi anladım)?

Aynen dediğiniz ikinci gibi :slight_smile:

Takip ettiğim ana Modern serisi İş Kültür. Onun tüm kitaplarını alıyorum.

Diğer takip ettiğim modern serilerinden,

Can modern
İthaki modern
Everest modern klasikler
Şimdi yky modern klasikler

Bunların içinden örneğin ithaki modern son derece özgün.onu da şimdiye kadar eksiksiz aldım. Everest’te örneğin Dünyaya düşen adam vardı, ithaki bkk da almadım…

Örnekler çoğaltılabilir. Çift almamak için elimden geleni yapıyorum ama bazen arada kaçıyor :flushed:

2 Beğeni

Tabiki…

3 Beğeni

Ya bu işin sonu yok, kafa da bir yerden sonra karışıyor iyice :slight_smile: Ben de ucundan İş Kültür dünya klasikleri ile başladım ama çift işi biraz ürkütüyor. O yüzden diğer yayın evlerine bakmıyorum bile (es kaza gaza gelirim onlara da girerim diye :slightly_smiling_face:)

O zaman ben İş Kültür’den devam. Sizinki biraz koleksiyonerlik anladığım kadarıyla?

Öyle de diyebiliriz. Birkaç iddiali koleksiyonum var açıkçası.

Klasikleri seviyorum. Özellikle modern klasiklerdeki iki dünya savaşının hayatlara etkilerini okumak çok farklı oluyor bence.

1 Beğeni