Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Şu seriyi ben de edinmek istiyorum. Kısa kısa çerezlik olarak tüketirim diyorum. Aralarından okuduğunuz olduğunda yorumlarınızı merakla bekliyorum.

1 Beğeni

@BiblofilYouTube Jane Austen yüzde 40 ile 27,75 TL. Ayrıca uygulama üzerinden sipariş verirsen AMAZONAPP25 ile 120-25 TL indirim var.

Opera Anlık Görüntü_2020-09-25_195840_www.amazon.com.tr

2 Beğeni

Fiyat güzel hocam teşekkür ederiz de, bende o kitabın olmama ihtimali yok :smiley:

13 Beğeni

Jane Austen bahane AMAZONAPP25 şahane. :slight_smile:

4 Beğeni

Dur bakıyorum hemen.

Yine soktun bizi borca @alper sana ödeticem bundan sonra ya… Bak bir de S. Ali paylaşmış. Yeminle bu adam bizi bitirmeye oynuyor.

1 Beğeni

Kitapambarı.com sitesinden sipariş vermiş olduğum Vakıfbank Kültür Yayınları Edebiyat Serisi’nden kitaplar…

11 Beğeni

Söz vermiştim, yemin etmiştim. . . AMAZONAPP25 kodu bozdu tüm dengemi.

20 Beğeni

Zweiglar arkadaşıma doğum günü hediyem diğerleri ise kendime aldıklarım. D&R’dan alındı. Olimpiyat Rüyası maalesef 2. elmiş gibi köşeleri buruşmuş geldi. İçlerinden bir kitap hep sorunlu geliyor bu aralar yaptığım siparişlerde :disappointed:. Goblin Kral kitabının altında da bir çizik vardı ama çok da önemli göze batan bir şey değil. Diğerleri sorunsuz. 2 günde geldi.

16 Beğeni

Alfakitap ve Kitapyurdu’ndan aldıklarım :blush:

38 Beğeni

Düştüm Allah kaldır beni. :woozy_face:
Neyse ki listemdeki kitapları alıyorum diyerek kendimi kandırıyorum. %50 - 52 civarlarında indirim ile gelmiş olacaklar.

20 Beğeni

Yalnız değilsiniz…:hanci:

20 Beğeni

Siz karakule 159 TL ye geliyor kodla deyince gözlerim karardı. Günahı boynunuza :joy:

1 Beğeni

Böyle tatlı günahlara boynum kıldan ince.:sweat_smile:

3 Beğeni

Çıkmasını Bekleyemedim… Bunlar hep kodun suçu :unamused:

Ve cüzdandaki son durum…
giphy

6 Beğeni

Sonunda almışın sen de :sweat_smile:

1 Beğeni

Dayanamadım :pensive: Direniş buraya kadarmış :sweat_smile:

1 Beğeni

Olacak iş miydi?

14 Beğeni

Bakalım KY gönderdiği kitaplar konusunda düzelmiş mi. :slight_smile: @Ufuk buna da müstahak demezsin herhalde. :slight_smile:

8 Beğeni

Tam bir marhabalar a* paylaşımı yapayım dedim :smiley:

(Eomer mode on)

Hanidir Harry Potter resimli baskı toplayayım derim, hanidir yeni baskılarını da alayım derim

(hanidir hemşireme bakarsın mode off)

Sonunda aldım. Hadi resimli baskı tamam da eski basımlar varken bu yenileri niye aldım bilemiyorum. Neyse. Gizli(20 yıllık) potterheadliğimizi sorgulatacak değiliz :smiley:

Ortada tüm ihtişamıyla duran Kemal Tahir, Ishıguro, Yaşar Kemal bu alışverişlerin “challenge” ıydı benim için. Bu sefer de zor bulunan birkaç kitap aldığım için memnunum. Çok sevindim bu kitapları koleksiyona eklediğime.

Gerisi artık zaten sarf malzemesi gibi oldu, düzenli olarak alıyoruz.

39 Beğeni

Çatı yamuk olmuş, buna ruhsat alamazsın.

12 Beğeni