Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Eski Harry Potter kapakları candır. Yeni kapakları hiç sevmiyorum. Keyifli okumalar dilerim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Asimetrik mimari çıktı mertlik bozuldu azizim :slight_smile:

@MelihAntepli katılıyorum. Ben tekrar okur muyum, illa ki okurum ama artık heralde resimli baskıdan okurum emin olmamakla birlikte. Olsun. Dursun bakalım.

2 Beğeni

Amazon yine şaşırtmadı,yarım günde geldi…Kara Kule serisi artık tamam.Başlamak için sabırsızlanıyorum.:exploding_head:

Boğazdaki Aşiret çok merak ettiğim kitaplardan birisi,hazır kupon varken aradan çıkarmış oldum.

@BiblofilYouTube Kemal Tahir ciltli mi yoksa bana mı öyle geliyor? :no_mouth:

23 Beğeni

Evet 50. Yıl özel edisyon.

2 Beğeni

Everest modern klasikleri takip ediyorsunuz sanırım. Toplu resim rica edebilir miyim.

@MelihAntepli ben de yeni kapakları sevmiyorum ama kapakları inceleyince hikayeye dair bir sürü ayrıntı barındırıyor aslında. Küçük küçük detaylar falan var içinde. Ama yaldızlı kapağın, klasikleşmiş Harry Potter fontunun degişmesinin, Harry’nin tüm kitaplarda çocuk gibi durmasının falan verdiği kötü hissi unutturmuyor.

2 Beğeni

Sahaftan aldığım kitaplar. Skin Trade’in içinde Stephen King, Dan Simmons ve George R.R. Martin’in öyküleri bulunuyor. Bunlar ;

• The Reploids - Stephen King
  • Sneakers - Stephen King
  • Dedication - Stephen King
  • Metastasis - Dan Simmons
  • Vanni Fucci is Alive and Well and Living in Hell - Dan Simmons
  • Iverson’s Pits - Dan Simmons
  • The Skin Trade - George R.R. Martin

Aynı sahafta Natsuo Kirino’nun çoktandır almak istediğim ama piyasada bulunmadığı için bir türlü denk gelip alamadığım Çıkış kitabını da buldum :slight_smile:

15 Beğeni

Senin takip ettiğin klasik serilerin sayısı benim aylık aldığım kitap sayısının 2 katı :joy:

Harry Potterlarda fantastik canavarlar kitabı yani büyük olan keşke diğer resimli versiyonları gibi olsaymış. Boyutu farklı duruyor çıldırtıyor bwni kitaplıkta. 4. Kitabın bandrolü alındı ne zaman gelir belirsiz. Ama asıl önemli olan kaç lira etiket fiyatıyla gelecek :sweat_smile:

1 Beğeni

Evet. Sanki Harry bu olayları 7 yılda değilde 7 ayda yaşamış gibi resmetmişler :smile:

2 Beğeni

Benim şu an kitaplığımda Harry Potter bulundurmama sebebim bu kapaklar. Cidden kapak konusunda YKY’ye ayar oluyorum. Aşağıya Scholastic’in çıkardığı edisyonları ekledim.

20.yıl dönümü edisyonu:

15. yıl dönümü edisyonu:

Klasik edisyon:

İncelemek isteyenler için link: Harry Potter | Scholastic Media Room

14 Beğeni

Çok eskiden okumuştum Çıkış kitabını. Hatırladığım kadarıyla güzel bir kitaptı.

1 Beğeni

Hay hay efendim buyurun

:joy:

19 Beğeni

Kara Kule mükemmel. İlk iki kitapta biraz sabretmeniz gerekiyor, kısa zaten, sonra her şey çok güzel olacaktır. :smiley: Gilead’dan selamlar. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Teşekkür ederim. Harika görünüyorlar. :+1:

Kapağıyla beni vuran nadide bir kitap almışsınız iyi okumalar dilerim.
The Skin Trade aynı zamanda Dark Visions ismiyle de biliniyormuş. King’in 3 öyküsünü aradım yayınlanmış mı ülkemizde diye ve işte sonuçlar. Sneakers ile Dedication, Rüyalar Karabasanlar kitabında yayınlanmış ama The Reploids sanırım yayınlanmamış. Reploids’in konusu ilgi çekici geldi umarım Türkçeye de kazandırılır.

2 Beğeni

KY yeni kargo sistemine geçtikten sonra tekrar denedim. 2-3 siparişim sorunsuzdu ama son siparişte gene sıkıntıları başladı. Sorun yaşayınca muhatap yok, ilgilenmiyorlar doğru düzgün ama diğer çöpten adam firmalara göre idare eder. bikame siparişi verirsen takipçisiyim :joy:

2 Beğeni

Evet bende kapağında görüp araştırma yaparken denk geldim. Night Visions, 80’ler ve 90’ların farklı yazarların korku/gerilim öykülerinin derlendiği olduğu 9 kitaplık bir seriymiş. Bu beşinci kitapmış. Asıl seri ciltliymiş, bunlar daha uygun fiyatlı karton kapaklı basımlarmış.

2 Beğeni

Geçen hafta sorunsuz bir koli teslim aldım. KY çok üzmüyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Amazon yine formundan şaşmıyor. Dün gece sipariş geçtim. Bugün elimde :ok_hand:t2:
İçini atmadım çünkü özel bir resim falan mevcut değil.

25 Beğeni

Güle güle okuyun,içinden ve sırtından birkaç fotoğraf Atar mısın? :hanci:
Benim gözüm bunun üzerinde ama limitimin çok çok çok üstünde.:smiley:
666 adet basılmış,295 sterlin…9 ile çarpmak istemiyorum…

16 Beğeni