Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İlk Amazon deneyimimdi ama sanıyorum kitap için çok fazla kullanmayacağım. Yanlış yapan kendileri olmasına rağmen bunun için kargoya gidip yaklaşık 1 saatini bu işe harcayacak ben oluyorum. Hani istediğim kitap gelse hafif hasarlı olsa sorun değil.

Müşteri hizmetleriyle bir iletişime geçin Amazon yaşanılan pandemiden ötürü kargoya gitmeyin kitap sizde kalsın biz size ücretini iade edelim diyebiliyor bazen =) siz de belirtin tabi kargoya gitmek istemiyorum sizin hatanız şu bu diye belki işe yarar :smiley:

Aradım böyle böyle oldu, değişim yapılıyor mu falan dedim. Hiç dediğiniz gibi bir teklif yapmadı. Keşke sizin suçunuz beni uğraştırıyorsunuz deseydim. Bir daha mı arasam acaba?

memnun kalmadıysanız sonuçtan bir daha arayabilirsiniz

1 Beğeni

Az önce Amazondan verdiğim sipariş geldi. Kitaplardan birini ayrı olarak zarfa koymuşlar ve savaştan çıkmış gibiydi.Zarfa koydukları kitaplar hep böyle oluyor.

1 Beğeni

Teşekkürler, ben de bayağı merak ediyordum o kitabı. :blush:

Bence en kolay hediye kitap almaktır. Daha ne istiyormuş arkadaşlarınız? :joy: :joy:

2 Beğeni

Sahaf ganimetleri :smile:.

2 Beğeni

Zamanında cuma çıkışları Harun Yahya kitapları dağıtılıyordu. Aklıma o geldi nedense. Evrimi tek cümlede çürüten hocalar, hocalarımız. ne harika insanlardı yahu

4 Beğeni

Dün akşam bugün için 30 amazon kargom geldi mesajı olur demiştim ama olmadı. :slight_smile:

Amazon iki ayrı kutuda göndermiş kitapları.

36 Beğeni

Ben işin altını araştırdım. Kitabın yazarı Rizeli ve birkaç kitabı var. Kitaplarından biraz dağıtıp tanınmaya ve kitaplarına olan ilgiyi arttırmaya çalışıyor. (Zaten kitap biraz lekeli satamamışlar dediğim amaçla kullanmışlar muhtemelen. :grin:)

Ben 4 tane çizgi roman sipariş ettim. Birini önden gönderiyorlar. Daha gelmedi, ama bunu düşününce kalbime inmeler iniyor.

Umarım sorunsuz olarak teslim alırsınız.Zaten öyle bir şekilde gelse bile sorunsuz iade edersiniz artık :grinning:

1 Beğeni

Benim Amazon kargo sabah saatlerinde gelmişti.

33 Beğeni

50₺ indirim, 18 saatte teslimat, hasarsız kitaplar. :heart_eyes:
Ben böyle bir hizmeti daha önce görmedim. Umarım diğer kitap satış sitelerine örnek olur.

38 Beğeni

Bugün 5 6 aydan sonra ilk defa BKM üzerinden bir sipariş çektim. Uzun zamandır amazon veya hızlı kargolayan siteleri kullanıyordum. Bkm hala eskisi gibi geç gönderiyor mu yoksa düzelme var mı? 10 15 gün bir kargo beklemek istemiyorum sizce iptal mi etmeliyim?

1 Beğeni

Baktım öykü derlemeleri basan yok. Gerçi basacakları da yok gibi. Daha fazla tuzlanmadan aradan çıkardım bazılarını. Mikromega ve Robot Öyküleri Antolojisi’nin yanı sıra Ballard’ın öykülerini merak ediyorum. @DenaroForbin içinde harika öykülerin olduğunu söyledi.

2 Beğeni

Bugün Amazon’dan gelenler.

29 Beğeni

Akşam bir kitap siparişi verdim. Aslında ablam geçen hafta doğum günüm nedeniyle istediğim kitapları alacaktı fakat şu an okuma listem dolu, benim istediğim zaman alalım deyince tamam dedi ve bu akşam siparişi geçtik. Ertelediğim biraz iyi oldu. Türk klasiklerinden son çıkan kitabı da eklemiş oldum bu arada. O kitap için bir sonraki ayı beklemek durumunda kalmayacağım. Aslında Babil sitesinden alacaktım fakat Eganba sitesinde İthaki eserleri biraz daha indirimli olunca orayı seçtim. Nasılsa kardeş siteler, para aynı yere gidecek. :slight_smile:

Aldığım eserler:

1. Tuhaf Hava (Joe Hill)
  2. Viy (Nikolay Gogol)
  3. Bahar ve Kelebekler (Ömer Seyfettin)
  4. Menfi (Fazlı Necip)
  5. Karanlık Konakta Ne Var? (Muhammed Akil)
  6. Kanlı Vakalar Koleksiyonu (Cemil Cahit)
  7. Bir Polis Hafiyesinin Harikulade Maceraları (Alev Can)
  8. İstanbul’un Arsene Lupini Elegeçmez Kadri’nin Sergüzeştleri (Behlül Dana)

Menfi kitabı hariç hepsi paketlendi. Bugün Menfi temin edilirse (çıkış tarihi bugün) gün içinde kargoya verilir herhalde.

15 Beğeni

Sıfır hasar ve 100₺ karla hepsi. Amazon seni seviyorum :heart_eyes:

36 Beğeni

Something Wicked This Way Comes ve The Name Of The Rose amazondan, Grotesque sahaftan…

20 Beğeni