Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Maşallah o zaman baya kârlı bir alışveriş olmuş :see_no_evil::smile:

1 Beğeni

Birde şu vardır :grinning:

10 Beğeni

:smile:

@alper böyle, elinde yok ya bu baskı ‘‘avunuyor’’ :smile:

@barbaros ortalığı karıştırma :slight_smile:

3 Beğeni

Kârlı alışverişlerde bugün :see_no_evil::smile:

iki farklı trendyol hesabıyla cüzdan kampanyasıyla aldım bu kitapları :slight_smile: sadece 9.99 birine 9.99 birine kargo parası vermiş oldum :slight_smile:

25 Beğeni

İnkılap kapak da güzelmiş ama bana Everest kapak daha anlamlı geldi. Kitabı okuduğum için Everest kapak daha çok şey anımsattı bana hikayeden.

4 Beğeni

İletişim modernlerden hangileri var sende, üstüne imza atıp görsel atar mısın? Zor bir yerde değilse tabi :v:

1 Beğeni

:slight_smile:

Bir tek Conrad’ın “Altı Öykü” isimli kitabı var. Galiba başka yok iletişim modern dizisinden. Belki ileri de diğer Conrad iletişim baskısı kitaplarını alırsam, o zaman dediğini yaparım. :slight_smile:

2 Beğeni

Onların baskısı tükenmiş ve Conrad basmamışlar yeni tarzda baskılarıyla. İletişim’le geçen konuştum seri çok yavaş ilerliyor ve bastıkları yeni kitapların tanıtımını doğru dürüst yapmıyorlar. Öyle ki en son çıkan kitabı görsen ilgini çekerdi :slight_smile:

1 Beğeni

Güzel baskıymış eski baskıları da severim. Bu baskının çevirmeni kim acaba merak ettim.

Gelecek son 3 kitabım kaldı, tane tane gönderiyorlar resmen :woman_facepalming:t3: Hepsi benim bebeklerim :black_heart:

36 Beğeni

Conrad’lar yeni kapaklarla çıkacak. Hatta bir tanesi için bandrol alınmıştı, adını unuttum.

2 Beğeni

Çevirmen ismi bulunmuyor hocam kitapta.

1 Beğeni

Bugün elime ulaşan kitaplar:

Prof. Dr. Halil İnalcık - Devleti Aliyye - Osmanlı İmparatorluğu Üzerine Araştırmalar 1
Isaac Asimov - Uzay Akımları
R.A. Salvatore - Sürgün (Drizzt Efsanesi 2)

11 Beğeni

Bu bana lazım ya :frowning:

Kitabı normal kırmızı karton kapaktan okudum ama serideki tek eksiğim :frowning:

1 Beğeni

Tekrar karşılaşırsam haber ederim.

1 Beğeni

Amazondan aldığım kitaplar. Hepsini çok merak ediyorum. Özellikle Yirmi Yıl Sonrayı. Normalde Yirmi Yıl Sonranın etiket fiyatı 65 tlyken bunların hepsini 68 tlye aldım :slight_smile:

33 Beğeni

Sabahattin Ali’nin 5000 adet basılan İçimizdeki şeytan’ı inceledim bugün d&r da. 28 lira etiket fiyatı vardı. Baskı çok güzel, kesinlikle internet fiyatı olan 19-20 liraya değer. Bende Epsilon toplu eserler kitabı var ama almaktan çok zor vazgeçtim.
Kağıt kalitesi bu Can Yayınlarının bez ciltli serisindeki ile aynı. Numaralandırmışlar kitapları bir de.

Ben biraz eski kafalıyım, hala kitapçı gezerek kitapları alıp incelemeyi seviyorum. Hatta bu neymiş diye bakıp rastgele alıp okuyup beğendiğim çok kitap oluyor. D&R da ikinciye yüzde elli de biraz zarar da ederek bir şeyler aldım.

Stephen King ve Herşeyin Kökeni Prime Day, diğerleri D&R dan aldım.

Uzun zamandır almak istediğim ama uyguna bulamadığım Ntv Mitoloji kitabını da sonunda aldım. Ntv bir zamanlar çok güzel kitaplar basmıştı ama Kabalcı gibi birkaç kitabı hariç güzel kitapları başka yayınevleri tarafından sahiplenilmedi.

32 Beğeni

Prime Day siparişlerimin ikinci kısmı da gelmiş oldu bugün. Modern klasiklerden en sevdiğim iki yazarın en çarpıcı iki eserini aldım, okumak için oldukça heyecanlıyım.

22 Beğeni

Sabahattin Ali yeni baskısı olan bu ciltli özel baskılardan galiba 7 kitap oldu. İki Tezer Özlü, 4 Sabahattin Ali 1 Ece Ayhan. Belki daha fazlası vardır, benim bildiklerim bunlar.

Sonradan ekleme:. 5 kitap daha var dedi bir arkadaş.

Fürüzan
Sevim Burak
Oktay Rıfat
Haldun Taner
Edip Cansever

3 Beğeni

Kazuo Ishuguro - Günden Kalanlar da sayılır mı bu baskılardan?

Yaşar Kemal’in de birkaç kitabı vardı bu boyutlarda ciltli.

2 Beğeni