Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benim Dune Sapkınlarından da Cesur Yeni Dünya ayracı çıktı :smiley:

Bu kalınlıkta ve normal etiket fiyatının fazlaca olduğu bir kitabı 8TL’ ye almak harika :heart_eyes:

Bir başka harika haberse Dune Sapkınları’nı 3TL’ye alabilmiş olmak :heart_eyes: Geçenlerde burada başka bir arkadaş da 13TL’ye almıştı trendyol cüzdan kampanyasıyla, ben 13tl yükleyince hesaptaki 10tl nin üzerine bir 10tl daha geldi 25tl de kupon vardı böylece 23tl cüzdandan gitmiş oldu kalan 10TL’yi de banka kartıma geri yükledim 3TL’ye almış oldum :heart_eyes:

27 Beğeni

Uzun zamandır merak ettiğim bir eserdi. Çok ta uygunmuş fiyatı, gözümde büyütüyordum. Bakalım kitap elime ulaşsın detaylı yorum yaparım.

3 Beğeni

green lantern yeniden doğuş, green arrow ilk yıl ve batman dünyadaki son şövalye üçü beraber 55 tl anlaştım biriyle kargo hariç.İyi mi sizce?Doğumgünü paramın sonunu göreceğim de bununla,ondan soruyorum.

Hay maşallah,çok iyi fiyata almışsınız.:grin:

3 Beğeni

Evet çok iyi oldu bu şekilde almak :slight_smile: yoksa ilknoktadan 35TL’ye ve daha sonra da kargo ödememek için ekstra kitaplar alacaktım, bu şekilde denk gelince ilknokta indiriminden vaz caydım :smiley:

2 Beğeni

Az önce faturası kesildi ve paketlendi benimkiler. Umarım kargoya da verilir bugün.

2 Beğeni

Trendyol ve İlknokta siparişlerim ama söyleyecek birkaç cümlem var. Gönderimle değil de daha çok basımla alakalı şeyler tabi.
Pegasus gerçekten piyasadaki en kalitesiz ve en saçma basım yapan yayınevi sanırım. Yani seri yaptığınız bir kitabın 1. kitabını soluk 2. kitabını parlak 3. kitabını tekrar soluk kapaklı basmak nasıl bir mantıktır? Gerçekten bir kuruş para haketmiyorlar ama el mahkum ne yapalım.
İthakiye gelince de hem fahiş zamlar yapıyorlar hem de tamamen özensiz saçma sapan işler yapıyorlar. Bu fotoğraf sadece örnektir. Yani şu baskıya bakar mısınız? Bunu İthaki’den aldığım son 20 kitabın 5-6 tanesinde yaşadım sanırım. Yani şunu ortalı basmak bu kadar zor mu? İnsanları kanser etmek için varlar sanki. Neyse sinirlendim paylaşmak istedim. Uzun süre iki yayınevinden de uzak duracağım…

25 Beğeni

Watchmen Başlangıç 1-4
Hawkeye 1-4 (Edessa eski fiyatından satıyordu, kaçırmak istemedim.)

1 Beğeni

Umarım benimki de hallolur. :pray: Teşekkür ederim ilginiz için. :slightly_smiling_face:

Dört gözle beklediklerim geldi! :star_struck:

Bir de böyle Sabahattin Ali’nin üç kitabını yollamışlar. Ben, İş Bankası veya Can Yayınları’ndan okurum diyordum ama Müptela Yayınları’ndan gönderilmiş. :sweat_smile: Olsun, sonuçta çeviri değil, bir şey değil. Yazım yanlışı falan olmadan direkt basılmıştır zaten, kapakları farklı, aynı kitaplardır diye düşünüyorum. :upside_down_face:

36 Beğeni

Benim Tanrı’nın Bir Kulu da böyle hizasız geldi. İlk baskı şanssızlığı diyelim.

Utanmasa İlk nokta üstüne para verecekmiş kitabı alın diye :slight_smile:

1 Beğeni

Amazon satmıştı bu fiyata ben de aldım ama henüz yolda :slight_smile:

Hawkeye muazzam bir eser. Okuyunca keşke daha uzun sürseymiş demiştim. Hem yazım olarak hem de çizim olarak benzer bir şeyler okuma isteği uyandırıyor insanda.

Benim kitabım da bugün bana ulaştı. Forum olarak beni Dune okumam için motive ettiniz, devam kitabını da kampanyayla almama yardımcı oldunuz. Tekrar çok teşekkür ederim. :slight_smile:

Not: Rıhtım bana Dune sponsoru olmuş gibi oldu. :sweat_smile:

20 Beğeni

Dün ilk cildin yarısını okudum ve bayıldım dersem yalan olmaz. Çizimler hikaye ile çok uyumlu.

1 Beğeni

Amazon.com dan vermiş olduğum siparişler…

Screenshot_2020-11-20 Siparişlerim

13 Beğeni

Benim son aldığım kitaplarım bunlar. Roverandom’ı daha önce okumuştum. Büyük Wootton Demircisi ve Tom Bombadil’in Maceraları’nı daha önceden almıştım ama okumak için zamanım olmamıştı. Yeni gelen kitaplarım ile beraber hepsini okumaya başlayacağım. :blush:

36 Beğeni

Son 2 haftada aldıklarım.

İblis Döngüsü 4 kitaplık Seriyi Kitap365 sitesinden aldım, 93 lira tuttu.

Geri kalan kitapları Amazon’dan aldım.

Almuric DR sadece.

37 Beğeni