Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

babil.com siparişim. Yine her zaman ki gibi hızlı gönderdiler.

Dergileri genelde Türkcell dergilikten okuduğum için nadiren basılı dergi alıyorum. Bu ay Enver Gökçe sayısı nedeniyle Berfin Bahar aldım.

32 Beğeni

Bende Babilden dün sipariş verdim ve aynı gün paketlediler. Bugün kargoya verirler diye düşünüyordum ama daha verirmemiş. Neyse sağlam geldikten sonra sıkıntı değil benim için. Keyifli okumalar dilerim :slight_smile:

Ekleme: Ben bu yazıyı yazıdıktan 2 dk sonra kargoya verilmiş :slight_smile:

2 Beğeni

O halde ben de ilknokta için totem yapayım. :slight_smile:

ilknokta siparişim paketlendi bugün kargoya verirler diye düşünüyordum ama daha verilmemiş. Neyse sağlam geldikten sonra sıkıntı değil benim için. :slight_smile:

3 Beğeni

Trendyol kuponu ile 10 liraya denk geldi.Ayrıca satıcı kitabı kargoya öyle bir hazırlamış ki kitapta tek bir çizik dahi yok.Ayraç da göndermiş sağolsun.

27 Beğeni

Kavgam ve Hortlak sahaf diğerleri amazon.
Justice çok merak ettiğim bir çizgi romandı. Bugün muhtemelen başlar bitiririm :sweat_smile:

24 Beğeni

Hortlak’ı 4-5 sene önce TÜYAP’ın son günü sevinçle beş liraya almıştım. Heyecanla okumaya başladıktan ve birkaç defa da baştan okuyup hikayeleri asla anlamadıktan sonra fark etmiştim ki sayfalar eksik ve yanlış sıralamayla basılmış. İnternetten şimdi sizin aldığınızı görünce baktım sadece bir baskı yapmış. Rica etsem sayfa numaralarına bakabilir misiniz bir hata var mı? Umarım benim kitaba özeldir siz keyifle okursunuz.

Esir Şehir Üçlemesi - Trendyol’dan kuponla aldım. İthaki hemen verdi kargoya ama MNG kargo’da 6 gün süründü resmen. Yine de çok güzel paketlenmişti, sağlam geldi.

Diğer kitaplar Amazon’dan yine 1 günde geldi. Felice’ye mektuplar hem eski etiket fiyatından hem de güzel bir indirimle 8 liraya geldi. Diğer kitaplar %50 indirimliydi.

Ben de bugün verilir diye bekledim ama bu saatten sonra zor. Neyse sağlam gelsin de önemli değil. (Totem olsun bu da)

27 Beğeni

Test edildi, kanıtlandı. İşe yarayabilir :grin:

3 Beğeni

Şöyle ki; ben kitabın durumunu kitabı alırken biliyordum.bu kitap aslında bir derlemenin yarısı.

Bunu okudum almadan önce ama kitapta benim için önemli olan şey Neil Gaiman’ın Study In Scarlet yani Zümrüt Soruşturma öyküsünü barındırmasıydı. Evden çıktım dönünce kontrol eder tekrar yazarım size.

6 Beğeni

Yuh artık bu nedir ya! Baya nitelikli dolandırıcılık bu. Olmayan yazar, yarım kitap… Kalipso nasıl bir yayınevi ismi zaten :rofl:

1 Beğeni

Justice çizimleri ve hikayesiyle çok beğendiğim bir çizgi roman.İyi ki almışsınız,şimdiden iyi okumalar.

1 Beğeni

Satıcı, Edessa mı? Paketlemesi çok iyidir.

1 Beğeni

Satıcı Çizgiroman Sepeti.Edessa’dan henüz bir şey almak nasip olmadı bir deneyeceğim orayı da :grinning:

1 Beğeni

Amazon ve İlknokta. Devam kitapları almayı özlemişim ama Dune içinden yine Cesur Yeni Dünya ayracı çıktı… YETER. :frowning:

28 Beğeni

Başlangıcı özellikle çok hoştu. D&R da gördüğümde almamak için zor tuttum kendimi. Dediğiniz kadar var gibi :blush: Böyle tek cilt öyküleri ayrı bir seviyorum zaten.

2 Beğeni

9. GÜNün sonunda trendyol EXPRESS ile nihayet gelebildi. Güzel paketledikleri için hasarsız geldi. Amazon prime day öncesi indirim fiyatını(~100tl) kaçırmıştım trendyoldan kuponlarla 85 tl’ye kütüphaneme kazandırdım.

29 Beğeni

Trendyol ve BKM kitaptan aldıklarım. 100 objede dünya tarihi’nin baskısı muazzam. 35 TL gibi bir fiyata kıstırdığım için @Leingrad ve adını unuttuğum bir arkadaşa teşekkür ediyorum.

26 Beğeni

Çizgi Düşler’in dükkanıymış, şimdi baktım.

1 Beğeni

Yaramazlıklar. :slightly_smiling_face:

24 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CHxOj8HlsKl/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

sırf 2. kitabı seriyi devam ettirmediğiniz için alamıyorum yoksa Casus da listemde.Olimpos suyunu çıkarmada bas 3. kitabı.Seriyi canlı tuttuğuna göre basacaksın yani elbet bi gün.