Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Amazon ve İlknokta:

33 Beğeni

2-3 gündür ilgimi çeken bir kitap vardı, almaya niyetliydim. Şimdi ben hangi fiyatı baz alıpta alayım ?!
Dolaştığım sitelerde 2 farklı fiyat görmemin ardından instagramda kitabın fiyatının daha da düşük olduğunu gördüm, almaktan son anda vazgeçtim. Umarım yayınevleri bu konularda daha dikkatli olurlar :woman_shrugging:

3 Beğeni

Babil siparişlerim geldi. Çok güzel korunmuş bir şekilde ve hasarsız geldi. Körlük ve Görmek kitapları hariç gerisi siparişlerim :slight_smile:

49 Beğeni

Aralarından bir ya da iki tanesini daha önceden paylaşmış olabilirim. Son günlerde gelen kitaplarım epey karıştı bunun için özür diliyorum. İyice karışmaması adına yoldaki iki siparişi de daha sonra paylaşmaya karar verdim.

45 Beğeni

D&R, Alfa ve Edessa alışverişlerim.

58 Beğeni

Biraz değişik bi yolla Allah izin verirse Batman:ilk yıla sahip olacağım.JBC ile de ilk karşılaşmam değil bu,umarım da son olmaz bu gibi durumlarda dfmfkg(Işıl benim anlamayanlar için)

13 Beğeni

Siparişlerim geldi. Dün sabah sipariş vermiştim. Aynı günün akşamı kargoya verildi ve bugün öğlen elime ulaştı.

Kitaplarda hiçbir sıkıntı yok. Hepsi kendi jelatinlerinin içindeydi.

30 Beğeni

Kidega ve Amazon siparişlerim:

Kraken uyanıyor ve Midwich’in Guguk Kuşları’nın ciltlisini bulamadım :slightly_frowning_face:
Midwich’in Guguk Kuşları demişken, “Village Of The Damned” seven birisi olarak çok mutlu oldum :blush:

Not: Unutmadan , Ölüler, Diriler ve Deliler’den 2 tane sipariş vermişim… İhtiyacı olan ve gotik edebiyat seven varsa özelden mesaj atabilir. (Hediye olarak göndereceğim)

25 Beğeni

Madam Blavatsky kitabını merak ettim. Okuduğunuzda yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Tabii :+1: Okuma için öncelik vereceğim.
Hakkında farklı yorumlar olan bir kişi…

1 Beğeni

Amazon’dan biri test kitabı olmak üzere toplamda 3 kitap sipariş ettim, üçünü de ayrı paketlerde göndermeyi seçmişler. Küçük paketlerde gelen kitaplar hasarlı geliyor, bakalım nasıl gelecekler.

Trendyol’dan aldığım Dune Sapkınları geldi. Tek sorun, kitabın içinden Cesur Yeni Dünya ayracı çıkması :frowning:

21 Beğeni

İblis döngüsü 5 kitap bu arada :slight_smile:

Şöyle bir hediye ile güne başladım.

20 Beğeni

Trendyol’dan son paketim de geldi. Pazar sabahı saat 9 da getirdi adamlar. Bu iyi mi kötü mü bilemedim. :stuck_out_tongue:

26 Beğeni

Dune ön kapağı ve sayfaları nemli bir şekilde kıvrılmış geldi bir tek onu değişime göndereceğim diğerleri sorunsuz. :blush:

36 Beğeni

Gelen sipariş ile Pangea kitaplığında güncele yetişmiş oldum. Malerman’ın tüm kitapları da tamamlandı.

Bu siparişi 17sinde vermiştim, az önce geldi. 16sında verdiğim yüklü sipariş halen paketleniyor durumunda bir kaç gündür. Mail attım mecburen.

30 Beğeni

24 Beğeni

Sizlerin yardımı sayesinde Trendyol’dan aldığım Katilbot Günlükleri serisi geldi! :star_struck: Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. :blush:
Alırken kutulu-kutusuz fark etmez diyordum ama kutusu cidden harika, sözümü geri alıyorum… :sweat_smile:

22 Beğeni

Ben kutulu set için serinin bitmesini beklerim herhalde. İlk kitabı arkadaştan ödünç alıp okumuştum, çok akıcı ve etkili bir kitap. Uzun süredir de merak ediyorum aslında. Sadece kutu işi sinirimi bozuyor, uyguna bulursam alırım ama. Kitap fuarlarından setlerin kutuları temin edilebiliyordu, kim bilir ne zaman kitap fuarı göreceğiz onu da bilemiyorum. İyi okumalar size de.

2 Beğeni