Türkiye İş Bankası Türk Edebiyatı Klasikleri

:thinking: Buraya mı dahil acaba genelde bandrolde Türk Edebiyatı yazardı ama :thinking:

7 Beğeni

Evet , Büyük ihtimalle

1 Beğeni

Bu seri dahilinde imiş. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

:grin::grin::grin: Çok teşekkürler.

1 Beğeni

heyecanla son 2nin çıkmasını bekliyorum, kitap listemi bekletiyorum hatta.
burdan takip ediyordum ne cıktı diye, artık burdayım😇

2 Beğeni

https://kidega.com/kitap/zehra-321966/detay

8 Beğeni

çok güzel nihayet :heart_eyes: teşekkürler size de​:innocent:

1 Beğeni

23 geldi. Bu ara hızlılar

11 Beğeni
10 Beğeni

9 Beğeni

İş bankası mükemmel işler çıkarmakta gerçekten çok tebrik ediyorum, sonunda elimizde derli toplu bir Türk Klasikleri Serisi olacak. Kapak tasarımları muazzam, fiyatlandırma çok uygun, çeviri kalitesi çok iyi! Tahmin ediyorum ki bu konularda az çok herkes fikir birliği içindedir. Herkesin görüşünü merak ettiğim bir nokta var. Bu seriyi takip eden, okuyan insanların beklentisi ne? neden okuyor? Haddimi aşıyorsam affınıza sığınıyorum ama bana kalırsa bu serideki bazı romanlar biraz zayıf, bazıları hikaye tadında. Açıkçası benim okuma sebebim, beni motive eden nokta kendi yazarlarımı ve kendi tarihimi okumam. Örneğin Hüseyin Rahmi okurken oradaki mahalle yaşantısından izler görmek ya da kendi tekerlemelerimi duymak beni çok teşvik ediyor. Aynı şekilde sizin de bu seriyi takip etme sebeplerinizi merak ediyorum.

6 Beğeni

Biriniz sorabilir mi Rüyada Terakki’yi yayımlayacaklar mı diye? İnstagram’dan sordum görüldü attılar ama cevap vermediler.

3 Beğeni

14 Beğeni

@Strenergy - “Ali Bey - Seyehat Jurnali “adlı eserde bu seriye ait .

3 Beğeni

Yazılan eserlerin döneme ayna tutması, toplum hakkında bilgiler vermesi, bu coğrafyada yaşamış, bizden birilerin olması gibi sebepler okumak için kafi bence. Birde sanki bizim yazarlarımızın yazdığı eserler farklı bir tat bırakıyor. İş bankasına bu eserler için teşekkürler.

6 Beğeni

Bilgi için teşekkürler iletiyi düzenledim. :slight_smile:

2 Beğeni

Çok yanlış geldiniz hocam. Burası Türk Edebiyatı Klasikleri :smile:

Sizi şöyle alalım

2 Beğeni

Hemen düzeltelim forumun cadısı peşimde nefesini ensemde hissediyorum.:sweat_smile:

3 Beğeni

Ahahah aman dikkat :smile:

2 Beğeni

Emin misiniz bu seriye dahil olduğuna ?