Üstteki Üyenin Profil/Kapak Fotoğrafının Düşündürdükleri

Keramet kaşlarda :sweat_smile: Samuray kaskı monte edilse tuhaf kaçmaz :man_shrugging:

4 Beğeni

Ne zaman Hermione’yi görsem Ateş Kadehi’nde giydiği güzelim elbisesi aklıma geliyor :slight_smile: çocukluğumun küçük bir kısmı o elbiseyi istemekle geçmişti.

2 Beğeni

Obi Wan Kenobi’ye nolmuş öyle ya. Zorlu bir ergenlikten geçmiş gibi.

@Bay_Karamsar herkesin aklına Star Trek gelir benim aklıma Turist Ömer Uzay Yolunda geliyor. Ne zaman izlemeye niyetlensem milyonlarca bölümü olduğu geliyor aklıma vazgeçiyorum.

5 Beğeni

Profil resminiz bana 15-16 yaşlarımı hatırlatıyor. O dönem telefondan bilgisayara bütün arka planlarımı uzayda kitap okuyan, uzayda salıncak ile sallanan, uzayda öylece duran astronot tarzı çizimler yapardım bu da tıpkı onlardan birine benziyor :smile:

3 Beğeni

Profil fotoğrafınız bana, küçükken tv de izlediğim çizgi filmleri hatırlatıyor. :thinking:

2 Beğeni

Evet Disney’in uyuyan güzel animasyonundan, Aurora :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Her gün bir bölüm bir bölüm, iki yılda tv serileri bitiverir be :sweat_smile:

2 Beğeni

Neden bilmiyorum bu sahne geldi.
3 Beğeni

Neden mi? Spock tıpkı ben. :sweat_smile: :rofl:

Başlığının varoluş amacını yeterince saptırdım. Uygun eklemeyi yapayım:

@Akahige’ın profil fotoğrafı, Monster (モンスター) manga ve animesinin asla gelmemesi gereken devamını hatırlattı.

Spock kodaman bir iş insanı olsa vereceği pozu anımsatıyor :slightly_smiling_face:

:thinking: Linkedln profiline gider aslında. Sarı tonda olmasa, gerçek olmadığı ikinci saniyesinde ancak anlaşılırdı :rofl:

1 Beğeni

LinkedIn deyince aklıma geldi :laughing:

6 Beğeni

Ağzı yırtık psikopata benziyor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Beğeni

Lütfen, psikopat tarzı söylemler hiç yakışmıyor. Ayrıca profil fotoğrafımda gayet eli yüzü düzgün bir şekilde :grin: :laughing:

1 Beğeni

Çok mantıklı bir yerden yaklaştınız. Bir ara ön yargılarımı kırabilirsem başlayacağım.

1 Beğeni

Görünce aklıma şu sözler geldi.
“Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar:
ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir.”

-Tolstoy-

6 Beğeni

Thranduil baba ve meşhur geyiği geldi aklıma. Başka bir benzetme de pek mümkün görünmüyor zaten.

2 Beğeni

Jack London reis ya. Bu yazarın okuduğum 3 mükemmel kitabı geldi aklıma. Beyaz Diş, Martin Eden, Demir Ökçe :slight_smile: özellikle Demir Ökçe beni çok etkilemişti. Jack London okumak istiyorum yine, var mı tavsiye :slight_smile:

2 Beğeni

Vahşetin Çağrısı - The Call of the Wild

J.Londonun okuduğum tek kitabı olmasına rağmen çok beğendim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Evet bu kitabı duymuştum başka bi arkadaş da tavsiye etmişti. Artık okumam lazım bunu :slight_smile:

1 Beğeni