Üstteki Üyenin Profil/Kapak Fotoğrafının Düşündürdükleri

Benden 15+ yaş genç olduğunu düşündürdü.

2 Beğeni

Kaç yaşında olduğunuza bağlı bu. Ben 14 yaşındayım. :smiley: :smiley: :smiley:

26 imiş. Sıkı tahmin ^^

1 Beğeni

Bunu gerçekten profilimdeki en sevdiğim kitap serisi karakterinin fotoğrafına bakıp bulmuşsunuz.İyi tahmin. :rofl: :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Tam bir Potterhead olduğunu düşündürdü, ki öyle :grin:

Konuları diriltmek (hortlatmak :rofl:) gibi bir huy edinmiş olabilirim. :innocent:

2 Beğeni

Sizinki bana Levi’yi (Shingeki no kyojin) hatırlatıyor. Görünce hep o aklıma geliyor. İzlerken Levi’yi sevdiğim için sizi tanımasamda yakın hissediyorum. :laughing:

Bu arada profilinizdeki kim?

1 Beğeni

Bir önceki profil Levi’ydi :blush: Bu da Steins Gate animesinin ana karakteri Okabe Rintaro. Izlemediyseniz tavsiye ederim.

:heart_eyes: Çok memnun oldum. Umarım büyüyü bozmam :grin:

Sizin profiliniz nedense tam psikopat olan ama bunu belli etmeyen bir karakter canlanmasına sebep oldu gözümde :laughing:. Büyü de yapıyor :mage:t2: Sanırım anime karakteri değil.(?)

2 Beğeni

Resim yapmam gerekiyormuş gibi düşündürüyor ama profil resminin hatlarından dolayı olmayan kalemlerim geliyor aklıma. Bütün isteğim anında çürüyor. :confused:

3 Beğeni

2000’lerin başındaki emoları düşündürdü… Vardı böyle mavi saçlı, mavi rujlu, mutsuz bir arkadaşım :slight_smile:

2 Beğeni

Ona da bir bakayım ismini çok duyduğum bir seri. :slightly_smiling_face::ok_woman:

:rofl: :rofl: Ben de size katılıyorum. Tam olarak minnoş yüzüne kanılmaması gereken biri.

Kim olduğunu ben de bilmiyorum çaktırmayın :shushing_face:

@Arqonquin
Düzenleme: kim olduğunu bilmediğimi. Derdimi anlatamıyorum :rofl:

2 Beğeni

Çaktırmıyorum, ama neyi? :thinking:

@Okuryorum umutsuz aşkının hıncını yel değirmenlerinden çıkarmaya ant içmiş bir divane mi o?
Arkasında da yardımcısı var sanki. (Don Kişot di mi?)
Düzenleme: @Emerald Anladım yahu, esprisine yazdım onu :smile: Hani gelir biri anlatır anlatır sonra “Benden duymadın bak” der karşısındaki de duymadığını göstermek için “Neyi?” diye sorar, o anlamda neyi yazdım. Niye açıkladıysam bu kadar uzunca, anlardınız zaten :sweat_smile:. Tabi kullandığım emoji biraz yanlış olmuş, ciddiye kaçmış, gülen bir emoji koysam böyle olmazdı.

2 Beğeni

Evet la mancha’lı asilzade don quijote, ya da gerçek adıyla alonso quijano… Diğerleri de Atı rosinante, sadık yardımcısı sancho panza ve onun eşeği. En sevdiğim kitap ve karakterler desem abartı olmaz sanırım… Okumamış olanlara tam metnini kesinlikle öneririm. Sizin profil resminiz ise bana, duygusal nedenlerle hayal kırıklığı yaşamış, genç bir kardeşimizin mutsuz yüzünü düşündürdü :slight_smile:

5 Beğeni

Uzaktan bakınca deve kervanına benzettim. :smile:

3 Beğeni

Aklıma ilkokuldaki sınıfımdan çalışkan kızlar geldi.

3 Beğeni

Heimerdingera karşı oynamayı hiç sevmezdim :smiley:

1 Beğeni

Kapak fotoğrafı yok. Profil fotoğrafında küül bir abi var. Beğendim, güzel.

4 Beğeni

Aynısından size gelsin :smirk:
@Askeladd tamam:
İzlemedigim bir animeye ait olduğunu düşündüğüm oldukça karmaşık ve renkli bir görsel var (animeyse eğer adını öğrenebilir miyim?)
Başta benim Flash olan kısım gibi düşündüm kapak fotosunu, ondan yani. :smirk:
Bir de zorbalık hakkında güzel bir söz var profilinde girip okuyun bence.

1 Beğeni

Kapak fotoğrafım var hocam nasıl yok? :’(

Tekrar yorumla. :slight_smile:

1 Beğeni

Küçük resim hali sanki resimde ki çocuğun gözleri kapalı gibi duruyor. Büyütünce aslında gözleri açık.( Sadece ben mi böyle görüyorum bilmiyorum :grin: )
Kapak fotoğrafında koşan sanırsam Flash.(Kesin Flash. Bir üst yazıda belirtmişsin görmemişim :slightly_smiling_face:) Profilde yazan yazıda çevirmeye üşendim bilmiyorum :smiley:

1 Beğeni

Kelimeler kifayetsiz. İnsanlık tarihinin gördüğü en büyük lider. Atamız, canımız, ciğerimiz. Hayranız. :heavy_heart_exclamation:

8 Beğeni