Video Oyun Dünyası

Google böyle bir açıklamayı kabul edilebilir gecikme seviyelerine gelmeden yapmaz. Sonuçta akıllarına gelen bir fikri paylaşmıyorlar, üzerinde benim bildiğim en az 2 yıllık bir çalışma var. Belirli bir aşamaya gelmişlerdir gecikme ve görüntü kalitesi konusunda. O yüzden 25Mbit ve üzeri düzenli bağlantı var ise çok sorun olacağını zannetmiyorum.

Google betada AC:Odyssey oynattı ve iyi feedbackler aldı diye biliyorum.

1 Beğeni

Vampire The Masquerade:Bloodlines 2 sonunda Duyuruldu (müjdeler olsun )

5 Beğeni

Umarım eu4 ya da ck2 de izledikleri dlc politikasını bu oyunda izlemezler. Malkavian ya da nosferatu oynamak için 30 lira para vermek istemiyorum.

2 Beğeni

Sonunda bee! Senelerdir devam oyunu geldi, geliyor, gelecek denirken nihayet somut bir şeyler gördük.

Epic Games Store’da 209 TL, Steam’de 92 lira. En son Metro Exodus böyle düşük bir fiyattan ön siparişe açılmış, sonra Aral işin içine girince rakam 300 liralara fırlamıştı. İmkânıız varsa elinizi çabuk tutmakta fayda var.

4 Beğeni

Bu oyunu üniversite yıllarında oynamışlığım var. Ama pc de değil. Herhangi bir ekranda da değil. Gerçek arkadaşlarla gerçek ortamlarda gerçek içeceklerle :smiley:

Ne güzel günlerdi be o günler…şöyle bir ekip olsa da oynasak…
image

3 Beğeni

Bide Bloodrayne vardır.
Geçmiş zaman olur ki :roll_eyes::expressionless::confused:

1 Beğeni

Pre-order yapmayalım, sonra kötü şeyler oluyor, pre-order yapmayalım, yapmayalım, yapma…

Aldım ben arkadaşlar :smiley:

6 Beğeni

O kadar çok istiyorum ki pre order yapmak, kesin yükseleceğini de biliyorum fiyatının ama yapımcı Hardsuit Labs hiç güven vermiyor. Daha önce yaptıkları blacklight retribution var, pek de başarılı olmayan free-to-play fps. Yayıncı paradox da çoğu oyununda 20,30 dlc yapıp ufak ufak tırtıklama peşinde. Elim gitmiyor bir türlü satın al tuşuna. :thinking: Keşke Obsidian’la anlaşıp yaptırsalardı oyunu. Tim Cain, Leonard Boyarsky devam ettirseydi bıraktıkları yerden.

Darkborn

Oyunlarda kötü karakteri canlandırırsak nasıl olurdu ? Yapımcılar düşünmüş ve yapmış :upside_down_face:
Oynanış videosu da dikkat çekici.

3 Beğeni

Overlord oynadınız mı hiç? :slight_smile:

1 Beğeni

Oynamadım , siz bahsedince şimdi üstünkörü baktım.Sanırım onun mantığıda aynı :slightly_smiling_face:
Siz oynadınız mı ? (Oynadıysanız beğendiniz mi ?)

1 Beğeni

Eski bir oyun çıktığı sene grafikleri güzeldi şimdi eskidi tabi ona takılmazsanız çok güzel bir oyun ve garip şekilde bana epey uzun gelmişti. Ben overlord 2 den başladım. Ilkini oynamadım onu da belirteyim.

Oyun çok güzel döneminde konusu itibariyle eşsize yakındı benzer çok az oyun vardı. Oynanışı o minyonların hareketleri filan. Overlord olarak kötülük yaptıkça güçlenmemiz ve iyi karakterleri ya öldürüp ya da haremimize katmamız beni cok etkilemişti. Ancak dikkat oyunda ponçik beyaz yavru fok balıklarını bile katledebiliyoruz. :smiley:

Kısacası hala bazen açıp oynama isteği oluşuyor bende. Her şeyi donemine göre güzel ama fazla çilgisel bir yapısı var onu da belirteyim. Tavsiye ediyorum diyerek bitireyim. :slight_smile:

3 Beğeni

Bana kötü karaktermişiz gibi gelmedi :laughing:

Multiplayer yok.
Mikroödemeler yok.
EA naptın sen?
:astonished: :astonished: :astonished:

4 Beğeni

The Simpsons: Hit & Run’ı yükledim, ilk görevde oyundan atıyor. :frowning:

Star Wars Jedi: Fallen Order

Sonunda fragmanı gördük.Umarım kaç yıldır beklediğimiz, kaliteli Star Wars yapımını görürüz.
15 Kasım’da çıkacakmış.

4 Beğeni

Mikro ödemeler yok, multiplayer yok. Yaptıkları yayında ilk vurgulanan şeyler bunlardı. 3.filmin kısa bir süre sonrasında geçiyor, bir padawanı oynuyoruz. Oynanış hakkında verilen bir detay ise oynaması kolay fakat ustalaşması zor gibi bir şey söylenildi.

Fakat bir şey şüpheye düşüyor o da oynanış videosunun gösterilmemesi. Bu kadar az süre kalmışken oyunun bitmeye az kalmış olması gerekiyor. Ya da E3’e saklıyorlar.

2 Beğeni

Yıllardır Jedi Knight veya KOTOR oyunlarının seviyesine yaklaşan bir Star Wars oyunu göremiyoruz. Titanfall 2 çok övülüyor ama oynamadım. Umarım övgüler yerindedir ve Respawn yine iyi bir iş çıkartır. Zaten filmlerden hayır yok. Ancak oyunlara ve çizgi romanlara bakacağız artık.

Ben Titanfall 2’yi oynadım. Güzel bir aksiyon oyunuydu. Başta soğuk ve mekanik olan Titan’ın pilotumuzla haşır neşir oldukça espri ve empati yeteneği kazanması gibi klişe ama insanın içine ısıtan güzel etmenler vardı. Bir KOTOR olmayacak belki ama ben bu oyundan da umutluyum. Force Unleashed’in bir-iki tık üstü, daha iyi senaryolusu olacak gibi geliyor bana.