Video Oyun Dünyası

AC serisinin yaratıcısından (Assassin’s Creed & II) bağımsız mis gibi bir konseptle insan evrimini anlatan oyun geliyor. İlk oynanış videosunu vermişler, açıkcası fikir ve işleniş baya orjinal. Özletmiş bu tarz taze konseptler.

1 Beğeni

Video Games Awards 2018’de tanıtım videosu yayınlanan Mortal Kombat 11’in çıkış tarihi 23 Nisan 2019 olarak belirlendi.

Fragmanda kullanılan müzik hafif başka bir sekmeden müzik geliyor gibi duruyor ki bu uyumsuzluk forumlardada eleştirilmiş .Fragmanda da görüldüğü üzere Scorpion’un hem yeni hem de klasik hali oyunda bulunuyor. Yapımcılar klasik savaşçıların sinematik bir hikaye içinde oyuna geri döneceğini söylüyor.Fragmanın sonlarına doğru daha önce Mortal Kombat evreninde karşımıza çıkmamış bir karakter görülüyor. Bazılarına göreyse bu karakter Mortal Kombat 9’da Jade’in ruhunu ele geçiren “Işıldayan Kadın” karakteri.Eğer erken sipariş döneminde oyunu alırsanız Mortal Kombat 9’da ölen, fakat geri dönen karakter Shao Kahn’ı da alabiliyorsunuz.

Sistem gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10.
  • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1200, 3.1 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 670 or NVIDIA® GeForce GTX 1050 / AMD® Radeon HD 7950 or AMD® Radeon R9 270
  • DirectX: Sürüm 11

Fragmanın orijinal Mortal Kombat müziği eklenmiş versiyonu…

2 Beğeni

Bu sene bunlara Child of Light ve @Eindridi dostumun sayesinde The Messenger’ı ekleyip Steam Kış İndirimlerini tamamlıyorum.

3 Beğeni

PS Store’da Resident Evil II indirilebilir hale gelmiş.
Ön siparişe ise Rage 2 - Mortal Kombat 11 - Far Cry New Dawn :open_mouth: , Metro Exodus , Devil May Cry 5 ve Division 2 eklenmiş.
Fiyatlarını ruh sağlığımız açısından yazmıyorum. Kısa süre içerisinde yeni bir bağımsız Far Cry oyunun özellikle Şubat ayı gibi kısa bir süre içerisinde çıkacak olması beni heyecanlandırdı. Mortal Kombat 11 karakter listesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Mortal Kombat sever olarak sabırsızlıkla bekliyorum ama fiyatına bakıp bunalıma girmek istemiyorum.

1 Beğeni

Resident Evil 2 Remake’in Steam fiyatı bir gecede 209 TL’den 399 TL’ye fırlamış. Üstelik standart sürüm. Böylece konsol fiyatıyla eşitlemiş oldu. Bu Aral Game kadar Türk oyuncuların kanını emen başka bir firma görmedim duymadım. Allah bildiği gibi yapsın topunu :triumph:

2 Beğeni

PSX de oynamak için geceleri bile kalkardım hay Tofuyu açacağım hay Hunk ile oynacağım diye uğraşırdım. Remake duyunca çok sevinmiştim. CDleri değiştirirdik Leon ile başlayınca farklı Claire ile başlayınca farklı sahneler olurdu vs vs. Ne yazikki oyun zevkimizi öldürdüler. Çok uçuk fiyatlar. Yediler bitirdiler bizi.

1 Beğeni

Mortal Kombat 11 102 lira, o da her an artabilir.

Onun artacağını sanmıyorum. Warner Bros’un dağıtımcısı Bilkom, Aral değil. Yani Witcher 3’ü getiren firma. Dolarda çok ani bir başka çıkış olmazsa artmaz.

Hani nerde??? 299₺ yazıyor psnde

Steam fiyatlarından bahsediyorlar.

Yanlış bilmiyorsam Metro Exodus’un da dağıtıcısı Bilkom’du ve Steam’de fiyatı 89 liradan 309 liraya çıkmıştı.

Değil. Metro Exodus’un da dağıtıcısı Deep Silver. Emin olmamakla birlikte sanırım o da Aral’da. Bilkom’da ise sadece Warner Bros ve CDPR var.

1 Beğeni

Ben sosyal medyada Bilkom diye duymuştum. Sağolun bilgi için.

1 Beğeni

Acayip, uçuk kaçık bir oyun. Yine Ruslardan, yine Rus kafası…

3 Beğeni

Edit: cd projektin çöküşü.

Hiçbirşey olmaz…

Devil May Cry 5’in PC fiyatı da RE 2 Remake ile aynı muameleyi görüp 399 liraya çıkarılmış. Ne güzel…

Hype treni kalkıyor, bekleyeyim mi? @Bunn-Y

2 Beğeni

Aral Game gibi satıcılar steam fiyatlarına müdahele ederek arttıyor mu? Böyle bir şey okudum diye hatırlıyorum.