Video Oyun Dünyası

Malikane bölümü oyunlardaki en beğendiğim ilk beşe göreve girer.

Nosferatu karakteri için baştan sona sıfırdan konuşma metni hazırlamaları bile firmaya saygı duymama yeter.

Umarım yeniden yaparlar oyunu.

Önkayıt yapmıştım, dün mail gelmiş biraz baktım ama çok gereksiz bir oyun. 30 dakika kadar oynadım, oyunda para kimdeyse onun borusunun öteceği çok belli oluyor. Bir de ekranı çok fazla sekme kaplıyor.

DMC 5’in son fragmanı yayınlandı ve canım sıkkın.

Umarım Vergil’ı asıl kötü yapmazlar diyordum ama görünen o. Aralarındaki en iyi adamı en kötü adam yaptılar.

Fragmandan görsel

3.oyunu pek sevmemiştim ama nasıl da özlemişim.

2 Beğeni

Ben de ilk 2 oyunu Steam’de atın almıştım ama hala daha oynamaya fırsatım olmadı :smiley: Artık oyun almamaya çalışıyorum indirin dönemlerinde ki elimdekilere sıra gelsin.

Üçüncü oyunu niye sevmiyorsunuz yaa? Ben en az öncekiler kadar severek oynamıştım :slight_smile: Ekranda sadece sağa sola değil, yukarı aşağı gidebilmek gizli nesneleri ararken güzel oluyordu.

1 Beğeni

3.oyunun genişleme paketi gibi hissetirmesi sebebiyle pek sevemedim galiba. Yanlış hatırlamıyorsam 3-4 saat gibi bir sürede bitirmiştim. O süre zarfında da karşılaştığım bosslar(çok kolay ve az olduklarını düşünüyorum), mekânlar beni tatmin etmedi. Müzikleri ve atmosferi yine çok güzeldi ama ben daha dolu içerikli bir oyun beklemiştim çünkü 2.oyunun paketli hali yanında çok az kalıyor.

Bunun sebebi de muhtemelen 3D’ye(ya da 2.5D) geçişte yapım bütçesinin inanılmaz artmasıdır. Stüdyoya bir şey demiyorum o yüzden. Umarım 4.oyun beklenileni verir.

1 Beğeni

Muazzam duruyor oyun.

2 Beğeni

Valla bütün souls oyunlarını oynadım.İlk başta çok hoş gözükmedi ama bu oynanış videoları acayip canımı çektirdi.

1 Beğeni

En iyisi oyun olayına hiç bulaşmamak, benim iki yıl önce ekran kartim bozuldu. Artik kitap okuyacağım dedim, arada film dizi izliyor, amatör müzik çalismalari yapabiliyordum ekran karti olmadan. Sonra internette kapansin dedim. Voltranin iki kolu bir bacağın attim. Şimdi mutlumuyum…
HAYIR!
Hala kitap okumaya odaklanamiyorum. Artik sinama, tiyatro, konser, zaman kaybi olarak gördügüm kişisel işlere yöneldim.
Ana konusu yok yazarken iç dünyamda çatisma yasadim demin. :smile:

4 Beğeni

Hepsi 60tl.

Ben de senin gibi ilk başta çok ısınamamıştım oyuna ama gelen her yeni detayla beraber benim oyuna olan ilgimde arttı. Şuan en çok beklediğim oyun herhalde. Gerçi çıksa bile ben kolay kolay alamam bu fiyata :frowning:

2 Beğeni

Borderlands 3 geliyor

1 Beğeni

Vöehhh derler adama.

1 Beğeni

Muhteşem haber, yıllardır merak ettiğim bir seriydi. Xbox exclusive olduğu için bir türlü oynayamamıştım. Steamda görecek olmamız sevindirici

Doğruysa Sony benim gözümde baya önde başlar yeni jenerasyona :d Habere göre Sony, Rockstar (Red Dead, Bully, GTA), 2K (Mafia, Bioshock, Borderlands) ve daha bir çoğuna sahip olan Take Two’yu almayı planlıyormuş. Çok güzel defans.

https://www.gamnesia.com/news/rumor-sony-is-looking-to-buy-take-two-interactive?utm_source=share&utm_medium=ios_app

1 Beğeni

Alan Wake, Quantum Break ve Max Payne gibi oyunların yapımcısı Remedy, yeni oyunları Control ile geliyor. İzlediğim bir röportajlarında daha çok Kubrick vari görseller kullandıklarını belirtmişlerdi ve görselliği gerçekten büyüleyici gözüküyor çoğu sahnenin. Wake kadar underrated kalmaz umarım.

2 Beğeni

System Shock’dan ilk teaser geldi,

3 Beğeni

Otherside mali olarak da, önceki çıkardıkları Underworld oyunuyla da hiç iyi görünmüyor. System Shock oyununun Unity ile geliştirilmesi bile şaşırttı beni. Çok indie kalan bir yapım olacak gibi her ne kadar Warren Spector bu işin içinde olsa bile.

2 Beğeni

Bana da öyle geliyor. Bu seriyi Irrational Games’in (Şimdi Ghost Story Games) devam ettirmesini isterdim. Onlar hem bu tarzı iyi anlıyor, Lore’u çok yaratıcı şekilde işleyebiliyor ve reklamlara yönelik parlatabiliyorlar ürünlerini.

1 Beğeni