Video Oyun Dünyası

Marvel’s Spider-Man indi fakat oyun henüz açılmadı. Türkiye saati ile 18:00 da açılacakmış. Neyse ki az kaldı.

1 Beğeni

“Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü”

6 Beğeni

:rofl: :rofl: :rofl:

4 Beğeni

COD oynamak da artık hayal oldu.

2 Beğeni

Şu an MW 1’i oynuyorum. Totalde 2 kez filan oturdum başına ve o kadar da çok oynamadım. Oyunun son bölümündeyim. 4 saat senaryoluk oyunlar için gerçekten ciddi fiyat. Ben online tayfa olmadığım için o tarafı ile çok ilgilenmiyorum. Yani saatlerce beni oyalayacak (Farcry6) bir oyun değil ise cidden (bizim ülkemizde) verilecek paralar değil. O fiyata jtagli xbox360 satılıyor.

2 Beğeni

2 Beğeni

10.000 olsa nasıl alırız? 9.999 TL çok ucuz.

1 Beğeni

Cebimde tam 9.999TL vardı. 10.000TL olsa ölsem alamazdım :frowning:

1 Beğeni

Muhtemelen placeholderdır bu başka bir açıklaması olamaz. Demi :roll_eyes:

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 2023karakter

Alınamıyor şu an. Oyun Türkiye’de henüz satışa açılmadı. Epic sembolik bir rakam girmiş. :))

Şu an oyun Türkiye, Rusya ve Belarus ile beraber yasaklı ülkeler listesinde. Ama tam nedenini bilmiyorum.

2 Beğeni

Artık 90’larda çıkan ve zamanında oynayamadığım oyunları deniyorum çoğu daha güzel.

https://twitter.com/Nibellion/status/1563119521824591873?t=siJCWmDuBqc2zlQKBp-0Gg&s=19

1 Beğeni

Forspoken hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun yapımcıları 100 den fazla büyü olacak diyor ve bunları birbiriyle birleştirebileceğiz gibi görünüyor. Bazıları çok sıkıcı olacak diyor bazılarıda güzel olacak o yüzden kararsız kalıp sizlere sorayım dedim.

2 Beğeni

Umarım grafik kalitesi aynı kalır, birde açık dünyada alik alik gezmek olayını bir gözden geçirseler iyi olacak.

2 Beğeni

Normal açık dünyada gezme konseptine bazı eklemeler yapmışlar gibi. Karakter çok atik hareket ediyor. Beim korktuğum şey büyüler arasında geçiş nasıl olacak. Videodan anladığım iki büyü birde ikisinin birleşimini kullaniliyoruz. 100’den fazla büyüden sadece 2 tanesini savaş alanında kullanacaksak çok yazık olur.

Bu arada acaba oyunun tahmini sistem gereksinimleri ne olur? Bende 3050 ti var. İnşallah orta ayarlarda açar.

1 Beğeni

Şahsen son yıllarda çıkan hiçbir oyundan beklentiye gitmemeyi öğrendim. Gow harici hiçbir oyunu beklemiyorum. Bu oyunda indirme girince alır oynarım. Tabi meta puanları önemli. Ayrıca hikayesi her şeyden önemli. Misal, Horizon. İlk çıktığında inan kombati o kadar sıkıcıydı ki oyunu sadece hikayesi götürdü. Ama 2.oyunda kombat sisteminde gelişti ve daha iyi bir oyun çıktı. Bu da şimdi yeni İp. Heyecanlanmadan bekliyoruz. :joy:

2 Beğeni

Dlss destekli gelirse ki gelir yeni oyunlarda oluyor kaldırmama şansı yok.

1 Beğeni