Yazım Gereçleriniz

https://www.amazon.com.tr/Napkin-Forever-Cuban-Multistrato-NPKRE01521/dp/B00WNBGHJM

Bahsettiğiniz ürünler şunlar mı?

Çok şekilli şeyler ama denediğim kadarıyla benim için fazla soluk ve fazla kalın uçlular :slight_smile:

2 Beğeni

Aynen hocam bunun aynısı değildi ama bu tarzdı. Aslında bu kadar soluk yazmasa çok güzel alet, ben kullanırdım ama sönük olması meselesini çözemiyorlar galiba :thinking:

2 Beğeni

Bende elini çimentoya daldırıp duvara yazıyor hissi uyandırdı, rengiyle çizgi kalınlığıyla.

2 Beğeni

Valla hocam cool faktörüyle beni gönlümden vurdu. Kalemlik vasfı azıcık daha az kötü olsa vallahi yapıştırırdım affetmezdim :roll_eyes: Bu teknolojiyi takip edeceğimdir :roll_eyes:

1 Beğeni

Kaweco Perkeo ile cemaate giriş yaptım. Atlamadan güzel bir yazı hissi var. İleride acemisi olduğum dönüştürücü, piston , renk değişimi konularını danışırım. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Aramıza hoşgeldiniz. :blush:

3 Beğeni

En son KWZ Sheen Machine ve Tomoe River kâğıt aldım. Bu tavşan deliğinin sonu yok :smiley:

3 Beğeni

Normal Loose sheet mi defter formatı mı?

1 Beğeni

Loose sheet. Snail mail mektup yazmak için kullanacağım onları. Galen Leather’da güzel Tomoe River defterler var, onlara da göz koydum. Sıra onlara da gelecek.

2 Beğeni

Sizden artık çok devamı gelir :smiley: Sizi de karanlık tarafa kattık.

Epey tomoe river kağıdım var ama büyük çoğunluğu maalesef halen Maraş’ta.

3 Beğeni

Kalemi, mürekkebi, kâğıdı hepsi ayrı masraf :smiley: Ama olsun, çok güzel.

1 Beğeni

Çok pahalı çok. Öyle böyle değil. Kimseye anlatamıyoruz artık bu fiyatları.

1 Beğeni

Aman kağıt işine giremem henüz. Kaleme daha yeni adım attık. :smiley:

1 Beğeni

Ben iyiden iyiye dijitale geçtim gibi. Tabs6 lite ve Spen nedeniyle 3-5 aydır kağıt kalem hiç kullanmadım gibi.

1 Beğeni

Bu arada yazdığınız ürünleri inceledim. KWZ Sheen Machine’den örnek atabilirseniz sevinirim. Biraz inceledim de merak ettim. :slight_smile:

1 Beğeni

Şu anda ofisteyim. Akşama eve geçince birkaç fotoğraf çekerim:)

2 Beğeni

Sizi bilimkurgu başlığına alalım. :sleepy: Burada ortaçağ papirüslerine ilgililer takılacağız biz kendi aramızda. :smiley:

Neyse, bir süredir bana eşik eden ekip bu şekilde. Dönüşümlü kullanınca küçük küçük azalıyorlar. Sevimliler. Yüzlerce uçlu kalem, dolma kalemim de olsa bu sevdadan vazgeçemem.

Evet sevda :green_heart:

5 Beğeni

@erdo
Kwz sheen machine mor-mavi bir mürekkep ve böyle farklı açılarda farklı renkler sunuyor. Kötü tarafı zor kuruması ve çok bulaşması. Tabii bir de bu revnak (sheen) her kâğıtta gözükmüyor. Tomoe river ise harika.

6 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slightly_smiling_face:
Çok albenili duruyor.

2 Beğeni

Bu mürekkebi bi ben deneyip beğenmedim sanırım. İlk çıktığı zaman, daha doğrusu sm2 çıktığında ikisini de denemiştim. Sheen’i yüzünden kendi rengi yok. Komple üstü örtülüyor. Bu da revnaktan kaynaklanan o gizemli havayı yok ediyor bence. Revnak dediğin mürekkebin süsü olmalı. Etrafını şöyle azıcık çevrelese yeter.

Bunu kullanacağıma simli kalem kullanırım daha iyi diye düşündürmüştü bana.(abarttım belki ama hislerim gerçekten böyle) Sevenine saygım sonsuz.

Bence daha iyi revnak örneği,

2 Beğeni