"Yeni Baskısı Çıksın Artık" Dediğimiz Kitaplar

Yordam tüm Zola kitaplarını basmadı. Bastıklarını da seri bütünlüğü içinde basmadı.

2 Beğeni

Arkadaşlar bunu okuyan herkesten bir ricam olacak :slight_smile:

YKY bana cevap vermiyor artık :slight_smile: Lütfen el birliği ile;

• Kazım Taşkent Serisi - Genel Dilbilim Sorunları// Emile Beneviste

Genel Kültür Serisinden - Etrüskler

Kitaplarının baskısı için yüklenelim hep beraber ya.

ykypazarlama@ykykultur.com.tr

Şimdiden teşekkürler :four_leaf_clover:

9 Beğeni

Kazım Taşkent’se arttırıyorum.

1. Öteki Dünya – Ay Devletleri ve İmparatorlukları// Savinien Cyrano De Bergerac
  2. Genç Plinius’un Anadolu Mektupları// Plinius
4 Beğeni

Bu arada klavye otomatik “Dilbilimci” olarak çevirmiş :slight_smile: Dilbilim olacak kusura bakmayın şimdi fark ettim.

Kayıp Rıhtım bu büyük sıkıntıyı çözecek inanıyorum ben :slight_smile:

2 Beğeni

Yapı Kredi Yayınları Genel Kültür Dizisi adlı bir başlık açtım etrüskler ve dizideki diğer kitapları bu başlık altında konuşabiliriz ve yayınevine ortak mesajlar gönderebiliriz.

2 Beğeni

Linki paylaşabilir misiniz?

2 Beğeni
1 Beğeni

0001747690001-1

Ne zamandır baskı yapmıyor. Bilgisi olan var mı?

5 Beğeni

Senenin başlarında sormuştum, bu sene yeniden basacağız demişlerdi. Yalan oldu herhalde.

1 Beğeni

Mario Puzo’nun tüm kitaplarının artık yeni baskısının çıkma zamanı geldi ve çoktan geçiyor bile.

1 Beğeni

Böyle demişlerdi en son

4 Beğeni

En son 120 tl civarındaydı. Ne fiyat çekmeyi planlıyorlar acaba. Sahaflarda 200…

1 Beğeni

Parlayan Sözler’in yeni baskısını bekliyorum. Şu anki hali Allah affetsin çok kötü.

İş Kültür Hasan Ali Yücel (HAY) Serisi:

Katherine Mansfield - Katıksız Mutluluk
Edmond Rostand - Cyrano de Bergerac
Charles Dickens - David Copperfield (ciltli)

Bu kitaplar baskıları bittiği için ikinci el sahaf sitelerinde ciltlileri 350 TL’yi, ciltsizleri 250 TL’yi bulacak denli fahiş fiyatlara satılıyorlar. Diğer yandan, Oblomov’un ciltlisi bu aralar Amazon’dan 20 küsur TL idi.

Cem’in ciltli Seçilmiş Öyküler serisinden Çehov ve Gorki de sanıyorum birinci elde bitmiş. ikinci eli de görmeden almak pek insanın içine sinmiyor.

3 Beğeni

İş Kültür Hasan Ali Yücel Serisi’nden Nietzsche - Insanca, Pek Insanca 1 (Ciltli)

Sinema Kitabı - Alfa yayınları ne zaman yeniden baskı yapacak bir bilgisi olan var mı arkadaşlar bütün seriyi topladım ama Sinema Kitabı bir türlü basmadılar daha

Benimkisi üzücü bir bekleyiş.

resim
Clive Barker’ın bu kadar az kitabının basılması inanılmaz geliyor.
resim
Ravenloft
resim
resim
resim
Blacksad’i YKY yeni basmadı mı ne ara baskısı bitmiş. :cry:

11 Beğeni

Stephen King - Uykusuzluk.
Remzi Kitabevi’nden 25 sene önce basılan, artık sahaf karaborsasında 300 tl’ye satılan kitap. Altın Kitaplar telifini alıp bassa keşke.

3 Beğeni

Rama / Arthur C. Clarke
Hiçi Destanı / Frederik Pohl

5 Beğeni

Elric Ruh Hırsızı / Michael Moorcock
2001: Bir Uzay Destanı / Arthur C. Clarke

5 Beğeni