Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

İthaki, kitap satılana kadar gözümüze sokuyor, sonra adını bile anmıyor. Hatta yarım bıraktıkları seriler ve baskısı tükenen kitaplar için “planlarımız arasında değil” demekten bile çekinmiyor.

1 Beğeni

Yayınevleri Amazon’u daha çok umursasa keşke. Göz ardı edilemeyecek kadar çok kitap satışı yapılıyor gibi çünkü. Yeni kitapları çok geç gönderiyorlar sorun dağıtımcılarda mı yayınevlerinde mi bilmiyorum. Ne zamandır Vakıf Kurulurken ve İşte Tanrılar alacağım ikisi de henüz gelmedi Amazon’a. Başka yerden alışveriş yapmak istemiyorum da.

8 Beğeni

Temmuz başında geliyor demişler.

16 Beğeni

Bu yaz çıkarmayı planladığımız kitaplar arasında yer alıyor.

7 Beğeni

Birkaç gün önce İnstagram’dan İthaki yetkilisine Elric serisini (görsellerle desteklenmiş bir şekilde) ciltli olarak basmayı düşünüp düşünmediklerini sordum. Yetkili zaten böyle bir projelerinin olduğunu ama projenin pandemi nedeniyle ertelendiğini belirtti. Aşağıya yazışmanın bir bölümünü ekliyorum.

Diyeceğim o ki, İthaki’ye özellikle İnstagram’dan bu konudaki talebimizi daha fazla kişiyle dile getirirsek projenin öne alınmasını sağlayabiliriz. Benzer taleplerimizi zamanla diğer yayınevlerine, başka kitap/seriler konusunda da iletebiliriz. Forumca katılım ne kadar fazla olursa, taleplerin değerlendirilmesi ihtimali o kadar artar diye düşünüyorum.

15 Beğeni

Delta baskılarının yazı karakteri çok küçük. Hadi buna tamam. Ama kağıdı gerçekten gördüğüm en kötüsü. Yazar kasa fişi gibi. Güneşli bir günde veya ışık kaynağının altında okurken arkadaki yazılar net şekilde gözüküyor. Çok güzel kitaplar var bu seri de ama sırf bu nedenden başka baskıları alıyorum.

4 Beğeni

23 Beğeni

Ali Can Saygı’da Stephen King gibi oldu. Her kitaba “en iyi kitap” demeye başladı. :slight_smile:

38 Beğeni

Arka planı kaldır, öndekinin kafaya siyah maskeyi yerleştir, al sana mis gibi İşkencecinin Gölgesi kapağı. Harbiden en kötü zaman çizgisindeyiz :cry:.

4 Beğeni

Son zamanlardan kastı son 5 günse normal. Click bait başlık atmayı seviyorlar.

Renk tonları ve duruş Cehennemlik Yürek’i anımsattı bana.

23 Beğeni

Benim de aklıma direkt Cehennemlik Yürek geldi. 2019’da çıkmış güncel bir kitap olması ve tuhaf kurgu/korku türünde olması ilgimi çekti açıkcası. Bu seriden çıkan güncel modern bir şeyler okumak keyifli olabilir, şahsen uzun süredir bekliyordum bu seride 2010 sonrası yazılmış kitaplar çıkarmalarını.

3 Beğeni

Offf offf offf. Bunu hiç beklemiyordum. Mükemmel bir haber. Son dönemde en merak ettiğim iki üç yazardan biriydi. :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

8 Beğeni

Benim de merak ettiğim yazarlardan biri hatta orijinal dilinde okumaya karar vermiştim. İthaki güzel bir sürpriz yaptı ve kapak tasarımı harika :drooling_face: Yabancı basımından kat kat daha güzel bir iş.

2 Beğeni

Böyle bir projeden önce Ruh Hırsızı’nı tekrar bassalar keşke.:confused:

2 Beğeni

Off çok güzel bir kapak. Yazar hakkında bilgim yok ama ilgi çekici duruyor bayağı. :heart_eyes:

Bence kapaklar gayet güzel olmuş, 25 Haziran’da çıkıyorlarmış…

42 Beğeni

Çok güzel kapaklar. Sel setini boz tekrar al dedirtiyor insana.

5 Beğeni

Cennetin Doğusu çok hoşuma gittim benim, Gazap Üzümleri’nin kapağı ise eseri oldukça iyi yansıtıyor. Sel’in kapak tasarımlarını beğenmiyordum.

7 Beğeni

Çevirmenler çok iyiler… Kapaklar da süper… Sel’den okudum ama sanırım kitaplığımda bulunsun istiyorum. Fiyatlarına göre belki alırım.

4 Beğeni