Yeni Çıkan Kitaplar - En Yeni Kitap Haberleri

https://www.kirmizikedi.com/kitap/urun/f2eeb50440944586b63eda78ccdb68c3
https://www.kirmizikedi.com/kitap/urun/1003f1491d1e4b9b8313537ed7caae08

10 Beğeni

Stoklara gelmiş… (Amazon lütfen çabuk getir şunları…)

15 Beğeni

Yeni bir seri başlatmışlar galiba. Kapaklar iyi olsa da fiyatlar çok uçuk, çeviriler de kötüdür muhtemelen. Alınmayacaklar listeme iki kitap daha girdi.

3 Beğeni

Asimov’un basılan, basılacak kitaplarının %95’nin en az çevirisi hazır. Sadece matbaaya yollayıp basım yapıyorlar şu an.

Evet. Kitaplar ilgi çekici ama fiyatlar ve özellikle çeviri devreye girince almak büyük mesele.

1 Beğeni

Niye bu kadar pahalı bu :pleading_face:

3 Beğeni

Kapitaliz 101 ve ticaret 101 alsaydınız anlardınız.

20 Beğeni

Dostum, kitap fiyatlarını eleştirmen değil, övmen gerekiyor. Vay be çok ucuzmuş, Allahtan 200 tl değil demen lazım. Bunu aslında forumca yapmamız gerek. Yoksa kimi yayınevi çalışanı abiler, ablalar gelip kızabilir bize. Hatta İnstagram sayfalarında olduğu gibi övgüler yağdırıp birkaç emoji de eklersek (“Aman Allahım fiyatı da çok ucuzmuş :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::pray:” gibi) daha makbule geçer.

24 Beğeni

Yayınevi çalışanı tavşan abiden çok memnunum şahsen, hiçbir polemiğe girmiyor. Ama abla atarlı.

17 Beğeni

Lafın gelişi abiler-ablalar demiştim :slight_smile:. Yoksa

buna katılıyorum.

4 Beğeni

@isos81 Çok özür dilerim efem, bilmeden konuştum.

@Blackheart Bugün kendimden utanıyorum gerçekten :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::pray::pray::pray:

5 Beğeni

@Son.of.Yona ironi bir yana, uzun zamandır bu kitabı bekliyordum. Artık indirim kodlarıyla uygun bir fiyata getirmeye bakacağız.

1 Beğeni

Aynı durumdayım. Neyse ki sert kapak diyerek kendimi avutayım bari.

2 Beğeni

Poppy War geliyormuş sonunda ama fiyat ve serinin tamamlanması beklentimizi çok aşmaz umarım.

3 Beğeni

Ek olarak hayatın gerçekleriyle de yüzleşmeniz gerekiyor yoksa bazı tehlikeli tipler sizi forumun kuytu köşelerinde sıkıştırıp kafanıza Kapitaliz 101 ile vurarak sistemin nasıl çalıştığını öğretebilir.
Hatta kimilerinin sizi bayıltıp cebinize Küba bileti sıkıştırdığına dair söylentiler var. Dikkatli olunuz. @Son.of.Yona

8 Beğeni

YA değil, değil mi? Grimdark olarak görmüştüm bir yerde, acaba öyle mi ki? Ben de duruma göre ekleyebilirim geniş listeme.

2 Beğeni

Nette YA olarak etiketleyen de olmuş ama öyle değil diye aklımda kalmış. Grimdark esintili diye biliyorum.

2 Beğeni

Aslında Poppy War’u ben de merak ediyorum. Adını çok duyuyorum bu aralar. Bilen bir arkadaş bizi aydınlatsa güzel olur.

2 Beğeni

Küba bileti fena olmaz aslında ama uyarı için teşekkür ederim.

2 Beğeni

Wikipedia da böyle yazılmış. Bu tarz kitapları çok severim, inşallah beklediğim gibi çıkar.

2 Beğeni